🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Hosgeldin canım Aksam menunu sporunu yaz bakalım ne fazla ne eksik
Birde hergun kilo verilmiyor
Onu unut malesef
Deli gibi yurudum dikkat ettim pazardan beri 300 vermisim düşün
Canım hosbuldumm akşam yazıcam hepsini sabah sevgilim kaldırdı o işe gidiyor kendisi de spor yapıyor ama o salona gidiyor ben evdeyim.. çok pahalı veremem öyle 200 lira aylık
sabahları yürüyüş yapıyordum 8.30 gibi uyandırıyor beni bugün farklılık yaptım bisiklet sürdüm spor aleti olandan :)) akşam da bir kız var onu yapıcam 2 haftalık challenge imiş bakalım ne kadar işe yarar

Evlendim 3 ay oluyor ama düğün yapmadım coronadan dolayı :) 1 seneye yakındır gelin geleceğim yere atanmış burada çalışıyordum evime alışmıştım bu süre içinde iyi oldu :))

Bugün 68.8 kilom 72.2 ile 4. takıma girmiştim orda hala devam ediyorum ama 10 günlük bi aile ziyaretine gittim +500 gramla döndüm bakalım vereceğiz inşallah. Anne yanı sonrası eski düzenime dönmeye çalışıyorum Sarayca

Aramıza hoşgeldin düzen değişimi zor oluyor
benimde anneme gitmem lazım sevdiğim bir yemek yapacak gel yapalım deyip duruyor gitmemek için bir sürü bahane üretiyorum bahanede kalmadı
hayatımızda bunlarda olacak benim bir lafım var koruma diyeti yaptığını farz et yola devam o 500 gramcığı temizleriz

Hoşbuldum ne güzel demişsin temizleriz umarım :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…