🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

İyi olmana sevindim kuzum
konuyu Allah’a teslim ettiysen arkana dönüp bakma
aynen canım Allah a havale ediyorum her şeyi bol bol dua ediyorum edicem de Allah sağlık versin sağlıkla sınamasın kimseyi bunlar gelip geçer inşallah çok şükür inançlı insanlarız Rabbimin sınavı dedik bu sınavı inşallah hayırlısı ile geçicez

Sağlıktan gerisi yalan hatalıysan bu dünya mutlak dersin almadan öğretmeden bizi yollamıyor.
bundan sonrasını hatalı olan düşünsün artık.hiç arkana bakma kuzum

Güle güle sağlıkla giyinin hepsi çok güzel
ben bu ara alışveriş işlerini kaldırdım herşeyi yeni düzene saklıyorum
gardolabımı yenileyecektim düşündüm bu sene idare edip yeni evin gardrobu baştan yenilerim.

Evlendim 3 ay oluyor ama düğün yapmadım coronadan dolayı :) 1 seneye yakındır gelin geleceğim yere atanmış burada çalışıyordum evime alışmıştım bu süre içinde iyi oldu :))
Hayırlı uğurlu olsun ne güzel atandin düğünde olur acelesi yok, iyice tanırsın eşini ailesini
Bildirim gününüz cuma mı sizin dee o zaman buraya da gelebilir miyim çok sevindim
Cuma günü evet bu hafta 3. Ayimiza basliycaz listede takip ederiz birbirimizi

Hayırlı uğurlu olsun ne güzel atandin düğünde olur acelesi yok, iyice tanırsın eşini ailesini

Cuma günü evet bu hafta 3. Ayimiza basliycaz listede takip ederiz birbirimizi
Cuma bildirimi dışında ne yapmalıyım peki kurallarınız var mı :)
Anne yanında 500 Gr ile kurtulduysan tebrik etmek lazım
Buna şükür diyorum evet ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…