🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Ayy ne güzel ya.. ben 52 civarıydım bir süre öyle kaldım ama kendimi ne zannettiysem kilo almam diyip Yedim de yedim.. bi baktım 60 kiloyum. İyi yemişim sanırım
Bundan sonra dikkatli ilerlersin, yaşın küçük 52 sana yakışır, o yaşlarda bende çok yakardım, 56 olduğum an diyete başlayıp 1 ayda 52 olurdum ah gençlik

Çak sağol canım
Çok iyi dusunmussun hem o dönem korumaya geçersin, kilon oturur güzel güzel kıyafetlerini alırsın, bende 62 olana kadar kıyafet almiycam.

Cuma bildirimi dışında ne yapmalıyım peki kurallarınız var mı :)

Buna şükür diyorum evet ben de
Canım istedigimiz gibi takılıyoruz, herkes bildiğini yapıyor, efser, minikkelebk çok güzel kilo verdiler onlar bana manen çok destek oluyor, örnek alıyorum, sana zor olmazsa her zaman gel, menü vs. Zor olursa sadece cuma kilo takibi yaparız. Sen yabancı mısın, kafan estiğinde gel işte

Çak sağol canım
Çok iyi dusunmussun hem o dönem korumaya geçersin, kilon oturur güzel güzel kıyafetlerini alırsın, bende 62 olana kadar kıyafet almiycam.
Benim biseyim kalmadî ya
Idare ediyorum ama
Guzelde giyinmek istiyorum
2 au daha sabr etmeliyim

haklsın canım bu hafta sonunu bi atlatayım
G guziss35 hayatta sorunlar bitmiyor
Dunden beri esimin is yeriyle ilgili ciddi sorun var
Bu arada dua ederseniz sevinirim
Ne olacagini beklemek zorundayız
Ciddi stres yapıyorum
Ama hayat devam ediyor düşünmemeye çalışıyorum
Eskiden olsa 2 kilo tatlı yiyerek Acısını çıkarırdım
Topla kendini guzuuuuuuum
Bekletme bizi cok

Allah yar ve yardımcımız olsun canım ederim tabi etmem mi aynen hayat devam ediyor ben de düşünmemey çalışıyorum iki tane evladım var gelicem canım en azından sizler sayesinde bana da moral olur

seni zarara uğratmışım
Cok guzeller dokuları filan
Elime aldım geri koydum
Yerim yok
1. Bimi talan etmislerdi
Esamesi okunmuyordu
2. Bime gittim burun farkıyla hem kendime hem kizceme aldım
Patige bayildim birde 8 liraydı
Fiyatina daha cok bayıldım
Birde kadife pantolon aldım
L aldım ama keske M alsaymışım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…