🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

İyi olmana sevindim kuzum :KK19:
konuyu Allah’a teslim ettiysen arkana dönüp bakma:KK60:
aynen canım Allah a havale ediyorum her şeyi bol bol dua ediyorum edicem de Allah sağlık versin sağlıkla sınamasın kimseyi bunlar gelip geçer inşallah çok şükür inançlı insanlarız Rabbimin sınavı dedik bu sınavı inşallah hayırlısı ile geçicez

Alışveriş bitti ev terliğine ihtiyacım vardı, birde çocuk odası için ufak bir hali lazımdı görünce hemen aldım, patik sadece bir tane kalmış kızıma aldım bana yok🙈😀

IMG_20201023_110434.jpg

aynen canım Allah a havale ediyorum her şeyi bol bol dua ediyorum edicem de Allah sağlık versin sağlıkla sınamasın kimseyi bunlar gelip geçer inşallah çok şükür inançlı insanlarız Rabbimin sınavı dedik bu sınavı inşallah hayırlısı ile geçicez
Sağlıktan gerisi yalan hatalıysan bu dünya mutlak dersin almadan öğretmeden bizi yollamıyor.
bundan sonrasını hatalı olan düşünsün artık.hiç arkana bakma kuzum

Alışveriş bitti ev terliğine ihtiyacım vardı, birde çocuk odası için ufak bir hali lazımdı görünce hemen aldım, patik sadece bir tane kalmış kızıma aldım bana yok🙈😀

Eki Görüntüle 2709375
Güle güle sağlıkla giyinin hepsi çok güzel 🥰🤩
ben bu ara alışveriş işlerini kaldırdım herşeyi yeni düzene saklıyorum 😏
gardolabımı yenileyecektim düşündüm bu sene idare edip yeni evin gardrobu baştan yenilerim.🙈

Evlendim 3 ay oluyor ama düğün yapmadım coronadan dolayı :) 1 seneye yakındır gelin geleceğim yere atanmış burada çalışıyordum evime alışmıştım bu süre içinde iyi oldu :))
Hayırlı uğurlu olsun 🤩 ne güzel atandin düğünde olur acelesi yok, iyice tanırsın eşini ailesini🥰🧿
Bildirim gününüz cuma mı sizin dee o zaman buraya da gelebilir miyim çok sevindim :KK19: :KK200:
Cuma günü evet bu hafta 3. Ayimiza basliycaz listede takip ederiz birbirimizi🤩

Hayırlı uğurlu olsun 🤩 ne güzel atandin düğünde olur acelesi yok, iyice tanırsın eşini ailesini🥰🧿

Cuma günü evet bu hafta 3. Ayimiza basliycaz listede takip ederiz birbirimizi🤩
Cuma bildirimi dışında ne yapmalıyım peki kurallarınız var mı :)
Anne yanında 500 Gr ile kurtulduysan tebrik etmek lazım 😄👌
Buna şükür diyorum evet ben de :halay:

X