🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Sağol canım, nasılsın bu gün
Çok şükür canım sayenizde moralim baya iyi şimdi dışarı çıkıcam market Pazar dolaşıp hem yürüyüş hem de diyetli şeyler alıcam eşim diyetisyene vereceğim parayı git sağlıklı diyetlik yiyecekler al dedi çok mantıklı dedim şimdi onları halledicem

Oh oh ne güzel, eşin ne güzel söylemiş, diyetisyenin listesi belli zaten biliyorsun, iyi alışverişler enerjimiz hiç bitmesin

Kahvaltım, ıhlamur eşliğinde yapıldı

Eki Görüntüle 2703096
Çok güzel bir kahvaltı afiyet olsun canım hem gözü hem gönlü doyuruyor
biz turkler ve kaşıkla yag ölcmek
İste ondan kaybediyoruz
Biz masallah tenekeyle döküyoruz
Ara türk kahvesi avuç içi kadar fındık

eşinle dışarda işlerimiz var.

Akşama ciğer Salata ayran
gelemezsem bilinki pert olmuşum
bayılırım
Afiyet olsun canım simdiden
yaaa ne kadar guzel demis
Olacak tabiki
Her yedigini yaz buraya
Aldıklarına simdiden afiyet olsun
Ne mutlu size, ben çok zorlanıyorum, hele sebze kimse yemez, geçen taze fasulyeyi bitircem diye çok zorlandım en son döktüm.
bizimdeeeee sebze sorunumuz
Ben bayılırım sebze her türlü sebzeye bayılırım ben hariç evdeki kimse sevmez ama yinede yapmaya çalışıyorum çünkü diğer türlü bir kültürü oluşturunca evde cidden herkes kilo almaya başladı onu fark ettim öyle ya da böyle yemek zorundalar yani 1-2 kaşıkta olsa
Bu ara çok yemek döküyorum Allah affetsin, meğer hepsini ben bitiriyormusum
yaaa bende az pisirmeye çalışıyorum dökmemek icin
Ama midemde çöplük degil diyorum dökulesi varsa da

Teşekkür ederim canım

Patates, krep, omlet, poğaça ve son zamanlarda şef roka bin yumurta salatası, sucuklu yumurta, melemen... Bizde Bunları tercih ediyorlar arada salam sosis alirsam gözleri parlıyor resmen
yok anacığım ne yumurtalı yemekler ne peynir sadece patates olsun yeter kaşalı patates,patates salatası,fırında patates, patatesli herşey Pan kek, krep,yumurta zorlarım ancak haftada bir yer Melemenide yumurtasız yer böyle diğer 2 çoçuklarım peynir zeytin olsun hahvaltılık her şeyi yerler
Afiyet olsun iyi gezmeler, bende balık düşünüyorum akşama
sizede afiyet olsun
BiZde taştan yumuşak her şey yeniyi canım çok şükür
Afiyet Şifa olsun maşallah büyük nimet
Bı keyif kahvesi içip işlere bakayım

Eki Görüntüle 2703143
afiyet olsun canım
taş yesek yağsız olmaz deriz
Ben de isterim bana da yorgunluk kahvesi yapar mısın
Bu topiğin kahvesi eksik olmaz sen iste birinden birimiz yapamıştır
hoşgeldin

sabahı yazmıştım
İkindi akşam arası
ızgara ciğer
salata ayran biraz haydarı
söğüş soğan Köz biber köz domates
2 parça lavaş (büyük değil küçük küçük)

havuç almıştım eve geldim 1 tane ondan yedim

şuan su ve maden suyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…