🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Kızlar ben dönüş moduna bugünden geçtim, epey ütü yaptım, kıyafetleri biraz toprladım yarın valize yerleştirmesi kaldı.

yarın çocukları banyo yaptırırım, sabah 11de kuaför randevum var bakalım nasıl bişey çıkacak ortaya oğlumu buraya geldiğimizde sünnet ettirmiştik, yarın akşam 5te onu kontrole götürücem, gelincede valiz vs derken gece 11-12 gibi gelir inşallah eşim.

Kahvaltı
1,5wasa
5zeytin
1dilim light peynir
1domates

öğle-yok

Akşam
1tabak yeşil mercimek yemeği
3kaşık yoğurt

Yemekten sonra soda içtim, şimdide yeşilçayımı içip bugünü bitiricem

bu akşam yine tatlı krizine girdim

Çok güzel bir menü olmuş evde Medine hurması bulundur kuzum tatlı krizine iyi geliyor

Çok güzel bir menü olmuş evde Medine hurması bulundur kuzum tatlı krizine iyi geliyor
Kızım seviyor diye hurma kuru incir hep bulunur evde canım, akşam yemeğinden sonra elim kaçkere kuru incire gitti ama yemedim, çünkü yarın benim diyetimin tam 2.haftası ve yrından itibaren istikrarlı diyetim olmayacak, yarınki tartı kiloma göre kendimi korumaya alıcam. Eğer 57 li bişeyler görürsem tartıda benim sınırım 57.9olacak. 57.9u geçmemek için elimden geleni yapıcam.

Evet canım, sonuçlar gayet güzel neden beğenmedin. Neredeyse 1 beden incelmissin
Yaa bu sonuçlar 1bedene tekabül ediyosa iyiymiş. Bilmiyorumki canım kalçadan falan hiç gitmemiş nedense, benim bel göbek o kadar kalaski ne kadar gitsede hala yağlı hala kalas ama moralimi bozmuyorum yarından itibaren korumaya geçiyorum, Şeker tatlı vs çok çok nadir yicem, kahvaltı menüm değişmeyecek hergün 1-1,5wasa devam, öğle atıştırmalık belki koyarım evde kendime Efser dediği gibi hurma falan.. akşam menüsünde de ekmek olmayacak ancak dışarıda yemek yediğimizde karbonhidrat olacakeşimin ocak ayındaki görevinde hedefim 53ve bu kez ciddi sporla desteklicem. Eğer 53kilo olursam bu kilo beni çook mutlu edicek, şimdiden heyecanlanıyorum.

Dün yediklerim 600 Gr artı getirdi, yarına temiZlenir. Baya baya miktar fazlaydı çünkü. Eğer yediklerim bol kalorili olanlardan olsaydı tatlı hamur işi gibi en az 1,5-2 kg artı olurdu ve temizlemesi zor olurdu.
Aynı cümleyi annemde kuruyo canım ve gerçekten bu kadar emek verip gıdım gıdım kilo verip diyet yaparken sadece 1 akşam yemeğinde fazla karbonhidrat aldığımızda 1,5-2 kilo alacaksak bişey diyemiyorum gerçekten bu diyet işi çok nankörmüş, neyseki sen +600gr la atlatmışsın yarın eksi gelirsin kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…