🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Kızlar bu arada annemin söylediği bir şey var diyet süresince uyguladım, diş fırçalamakta leptini bozuyormuş, ben hep yatarken fırçalardım artık akşam yemeğinden sonra fırçalıyorum hep, tabi fırçaladıktan sonra sadece soda yeşilçay falan içtim.

leptin en çok gece saat 2-4arası çalışıyormuş, yani vucudumuz en çok bu saatler arasında yağ yakıyormuş, leptinin çalışması ise minimum 6 saat önceden su soda hariç tüm yemeyi kesmeye bağlıymış bu da akşam 20:00den sonra diş fırçalama dahil hiçbir şey yememek demek oluyormuş.

annemden öğrendiklerim

Son düzenleme:
Birde int okuduğumda göbek-bel eritmek için aşağıdaki kürü yazmışlar, epeyde incelen olmuş.

yatmadan yarım saat önce 1 kase yoğurt, atabildiğince pul biber ve 1 limon karıştırıp yiceksin. Yapmak istiyorum ama buda leptine ters iki arada kaldım bak şimdi akşam yemeğinden sonra yesek acaba

Son düzenleme:
Bunu yapabilirisn canim diyetisyenler bile veriyor bu kuru
Bana bi saatten sonra yedigim
Hic bisey yaramadığı icin yapamadım

Kolay gelsin canım, eşin seni görünce şok geçirecek ufakliga maşallah diyeyim

Afiyet olsun , o krizler ara ara hepimizi yokluyor, galip gelmişsin tebrikler
Ben denedim ama istikrarlı yapamadım bunu, bir dene istersen

Çok güzel maşallah canım çok az kaldı
Hepimize cok guzel enerji dağıtıyorsun kuzum benim
İyiki varsın
bu ay az olması motivasyonumu kırdı
Hayırlısı bu ay koyduğum hedefe de ulasamayacağım böylece
5 demistim 3. Hafta bitmek üzere

Soracağım unutuyorum annen baban kardeşin nasıllar
Sukurler olsun iyiler kuzum
Yalnız testlerinde bi karışıklık oldu heralde
Annemlwein karantinası yarın bitiyor
Babamin karantinasi uzamış
Pozitif degil temaslı gözüküyormus simdi
Sacma sapan isler oldu
Evde kalmaktan harrketsizlikten
Psikoloji olarak iyi degiller

senin cimcime tam cimcime

Bugün diyete baslayalı tam 3 ay olmuş
1. Ay 5.9
2.Ay 6.6
3.Ay 4.3
Toplamda 16.8 vermis oldum ☺
Bu ay biraz az gitti ama olsun
durmak yok
Yılmak yok
Azim var , sebat var
Canım 17kilodan bahsediyorsunu kocaaa bir damacana demek bu ve bunu sadece 12 haftada başardın gönülden tebrik ediyorum seni.. aynı şekilde diyet yapsanda bir ay diğer ayı tutmaz bence, vucudun duraklama dönemi oluyo ve benim farkettiğim duraklama döneminden sonraki kilo verişler fazla oluyo.
Ben aynı beslenmeme rağmen 3 gündür aynı kilodayım gram oynamadı bakalım bu sabah kaç çıkıcam

Efser çoook güzel şeyler almışsın afiyetle tüket canım benim
sağol canım hepimizin evinden sofrasından bereket eksik olmasın çok şükür bin şükür sonsuz şükür
nette çok güzel Medine hurmasından az kaloriLi tatlılar var bazıları ciddi anlamda tatlı krizini önlüyor.
çok geçmiş olsun canım aman tek atlatsınlar gerisi bir şekilde düzelecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…