🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Sağol canım bacağım egzosa değdiği için yanık var. Buna da şükür.
Kalori saymak, iki öğün, sağlıklı beslenme ne bileyim ortaya karışık yapıyorum biseyler :))

Makarna ve ekmek şişkinlik yapar ondan öyle olmuştur.

Güne -400gr la başlıyorum, erken uyanmama rağmen kahvaltımı hala erteliyorum 11-11:30dan önce yapmak istemiyorum

ara 1 sade türk kahvesi 1 kuru incir
Afiyet olsun
Kalori saymak, iki öğün, sağlıklı beslenme ne bileyim ortaya karışık yapıyorum biseyler :))
Tekrar geçmiş olsun,
Aynen devam canım, güzel kilo vereceksin

Geçmişolsun canım kızın yanınızda değildi sanırım? Sen uzun vadede zayıflamak hedefindeysen kalori hesabıyla belki daha iyi ilerlersin canım

Bu arada kardiyo yapılmadan(onun yerine karın çalıştım) jillian ın 7.günü tamamlandı,cumartesi günü level 2ye geçicem,onuda 5gün yapıcam ve çarşamba gece eşim gelcek nasipse ayy çok heyecanlı, gören duyanda 10-15kilo verdim sanır gözümde büyütüyorum sanırım belki farketmeyecek bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…