🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: öpüyorum o tatlı kızı, insan ne kadar değişiyor, özgüven tavan yapıyor çok güzel duygu👍😀
guzel duygu canım 😍 yüzüm gözüm kendime geldi
Bende seni öperim tatlı kıss :KK68: :KK68::KK68:
Dün komşuyla görüştük sen bu çocuklarla 40kiloya bile düşersin dedi espri yaptı, halbuki öyle olmadı mayısta doğum yaptığımda 78dim 2ay sonunda 61dim ve 61de takıldım kaldım, yine aynı şeyleri yiyordum oysa bol ekmek bol hazır gıda bol mantı bol makarna.. bu diyet bana çok iyi geldi..

kızlar yaa kaldı memlekette son 10 günüm gerçekten eve dönünce ben iki çocukla napıcam oğlum sakindi o da kucak istemeye ağlamaya başladı, kızım desen istekleri tavan, evde annem babam ben 2 çocuğa ev işine yemeğe neredeyse tüm gün hiç oturmadan anca yetişiyoruz, biraz konu dışı oldu ama endişemi sizinle paylaşmak istedim😢 kendimi yetersiz ve çaresiz hişsediyorum
Efser cok güzel yazmış katılıyorum ona
Ozleyeceksin bugunleri doya doya tadını çıkar
Sonra fotoğraflarlarina bakıp bakıp ahh cekiyosun
Dogumdan çıktığında mı 78 din canım
Doguma mı 78 le girdin
M Minikkelebk çok geçmişolsun canım böyle haberler aldığımda üzülüyorum, inşallah hepsi bir an evvel negatife dönerler, Allah yardımcıları olsun, moralini yüksek tut ailene destek ol canım
Aminn canım ins
İnsanin elinden bic birseyde gelmiyor iste
Bekliyorsun

Günaydın :KK200:
artılar buhar olmuş:KK49:
💃🏻 🕺🏻 💃🏻
Yaa masallah benim kac gündür anca yüz gram :/

Günaydın hanımlaaar❤
günaydın canımm
Günaydın arkadaşlar 🥰
Günaydın kuzumm
günaydın kızlar ben bu sabah dün wc ye çıkmamış olmamam rağmen 78.7 geldim sanrım bu sefer olacak inanıyorum sabah erkenden kalktım kabak spagetti hazırladım öğlen için kahvaltımı yaptım ve çıktım gayet iyi gidiyo sabah çok dinç uyandım maşallah kendime :nazar:
Masallah 🧿 Hatundaki hamaratliga bak
Sabah kalkıp yemegini pişirmiş 👏
iş yerinde yemek veriyorlar mı?

sen üzerine düşeni yap o takılsın buralarda sonra canına okuruz hepberaber😁

Aynen 💪😀
günaydın kızlar ben bu sabah dün wc ye çıkmamış olmamam rağmen 78.7 geldim sanrım bu sefer olacak inanıyorum sabah erkenden kalktım kabak spagetti hazırladım öğlen için kahvaltımı yaptım ve çıktım gayet iyi gidiyo sabah çok dinç uyandım maşallah kendime :nazar:
Çok iyi canım
kahvaltım

2 dilim çavdar ekmeğine 1 dilim beyaz peynirle tost 5 zeytin 1 haşlanmış yumurta domates salatalık

kahvaltımı evde yapıyorum ve erken oluyo biraz iş yerinde sabahları yoğun oluyo rahat yapamıyorm diye 7 ve 7 buçuk arası yiyorum kahvaltımı
Afiyet olsun, her ihtimale karşı çantamda kuruyemiş kuru meyve ya da yulaf süt bulundursan nasıl olur.
aralık sonuna kadar bu azimle gidersem 10 kilo veririm dimi kızlar yaparım yani
Tabi ki verirsin canım, yeter ki pes etme👍

Doguma mı 78 le girdin
Aminn canım ins
Bekliyorsun

💃🏻 🕺🏻 💃🏻

günaydın canımm

Günaydın kuzumm

🥰😘

Doguma mı 78 le girdin
Aminn canım ins
Bekliyorsun

💃🏻 🕺🏻 💃🏻

günaydın canımm

Günaydın kuzumm

iş yerin de yemek var geçen sene diyetisyene başlayınca çıkmadım yemeğe çok yağlı oluyo zaten evden ayarlıyorum daha iyi oluyo benim için

Aynen 💪😀

Çok iyi canım

Afiyet olsun, her ihtimale karşı çantamda kuruyemiş kuru meyve ya da yulaf süt bulundursan nasıl olur.

Tabi ki verirsin canım, yeter ki pes etme👍

🥰😘
var canım incir hurma kuru kayısı iş yerin de çekmecem de var eti form vs zaten yan tarafta market var öğlen çıkınca kefir süt vs de alıyorum

iş yerin de yemek var geçen sene diyetisyene başlayınca çıkmadım yemeğe çok yağlı oluyo zaten evden ayarlıyorum daha iyi oluyo benim için
var canım incir hurma kuru kayısı iş yerin de çekmecem de var eti form vs zaten yan tarafta market var öğlen çıkınca kefir süt vs de alıyorum
dimi dimi yaparım kızz :rolleyes: :-) :KK60: :KK74: :KK200:
Yemek olması iyi alternatif olur, süper her şey tamam, şimdi gitsin kilolar:KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73:

Kahvaltımı yaptım
2 yumurta ile Menemen
2 dilim beyaz peynir
6 tane zeytin
2 wassa
domates biber salatalık ve çay

geç kahvaltı yapmaya alışmaya çalışıyorum
bugün 2 öğün deneyeceğim :rolleyes:

M Minikkelebk evet canım mayıs ayında doğuma 78kgla girdim, belkide daha fazla son 1 hafta tartılmamıştım.37 haftada doğmasına rağmen 3700kg doğdu bebeğim, ben de bebekte inanılmaz şişmiştik yürüyemiyodum oturduğum yerden kalkamaz olmuştum son günlerde

X