🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Bu arada kardiyo yapılmadan(onun yerine karın çalıştım) jillian ın 7.günü tamamlandı,cumartesi günü level 2ye geçicem,onuda 5gün yapıcam ve çarşamba gece eşim gelcek nasipse ayy çok heyecanlı, gören duyanda 10-15kilo verdim sanır gözümde büyütüyorum sanırım belki farketmeyecek bile😯
Etmese bile sen ediyorsun ya değer 😀

Etmese bile sen ediyorsun ya değer 😀
etmeyebilir demi😳 zaten gece yarısı gelcek adam çook uzun yollardan beni farketmeye enerjisi kalcakmı acaba😂 zaten tayt tunik ya da bol şort bol tişörtle karşılarsam kesin farketmez, haftaya skinny kot ve tişört almayı düşünüyorum ama komik tarafı gece 11-12de kot tişört karşılamak komik olacak😂

Bu arada kardiyo yapılmadan(onun yerine karın çalıştım) jillian ın 7.günü tamamlandı,cumartesi günü level 2ye geçicem,onuda 5gün yapıcam ve çarşamba gece eşim gelcek nasipse ayy çok heyecanlı, gören duyanda 10-15kilo verdim sanır gözümde büyütüyorum sanırım belki farketmeyecek bile😯
Kaç kilo verdin o yokken?

etmeyebilir demi😳 zaten gece yarısı gelcek adam çook uzun yollardan beni farketmeye enerjisi kalcakmı acaba😂 zaten tayt tunik ya da bol şort bol tişörtle karşılarsam kesin farketmez, haftaya skinny kot ve tişört almayı düşünüyorum ama komik tarafı gece 11-12de kot tişört karşılamak komik olacak😂
Kız kısacık bi şort ile dar bi bluz giyin bak bakalım nasıl farkediyor :))))

Sağol canım, sayenizde wasa yı iyiki keşfettim diyorum, 2tane aldım sabah tabağıma 1,5tanesini yiyebildim, yerken insanın ağzında büyüyo sanki çok doyurucu ve kesinlikle tok tutuyo, bundan sonra her kahvaltım wasa ile
afiyet olsun canım ben hiç denemedim belki bi gün alırım

E65E01A0-CACE-45ED-A5C5-D07159211648.jpeg
gelin kahve içelim kızlar👻
Hurma da var❤️

X