🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Kızlar benimde 20 eylül bugünkü ölçümlerim

Göğüs 92cm
Bel 83cm
Kalça 97cm

Bugün şunu anladım evde bişey olmayınca yemiyosun ama evde kek kurabiye aburcubur varsa iradeye hakim olmak çok zor en güzeli eve bişey almamak bişey yapmamak

Mecburen alınıyor biz yememeyi öğreneceğiz başka çare yok

Kesinlikle yememeyi bizim öğrenmemiz lazım
Hep bi bahanenin peşindeyiz
Bosbosuna süreci uzatıyoruz
Bu gün tek öğün yaptım

Öğlen
2 yumurta az zeytinyağı ile
2 DL köy ekmeği (bitmedi gitti geçen komşu vermişti, benden başka kimse yemiyor, neyse ki bayatlamiyor )
afiyet olsun kuzu
Bu teknogun meselesi erkekler icin daha uygunmuş biliyor musun? Kadınlarda ostrojen hormonu salgılamaya sebeb oluyomus. Benimde kafama yattı
Bı kahve birazda ders çalışayım, iyi geceler hepinize

Eki Görüntüle 2693899
Oh mis afiyet sifa olsun

benimde sınavım vardı bugungelemedim

sabah tavada yumurta ,surulebilir lor,domates,gobek,3 zeytin
Aksam 5.30 ta
4-5 kaşık yoğurt
1 seftali
2 kaşık yulaf
4-5 fındık
Su 2.5 olmustur ama malesef bugun spor yapamadım
Yaklaşık 1 saat yürüdüm

Ayy evet irade devam yarın sabah tahıllı ekmekle başlıycam bugün beyaz ekmek tükettim

Akşam yemeğinde de yoğurtlu biber ve patlıcan. Neyseki tesellim 18.30dan sonra hiçbir şey yememiş olmam.

Kurabiyelerde bittiğine göre sabah itibariyle diyete tam gaz devam eşimin gelmesine 19 gün var inşallah,19 günde kaç kilo vericem bakalım

Afiyet olsun canım, östrojen mi tek öğün haftada 1-2 yapıyorum bunu araştırayım ileriki zamanda.
Umarım sınavın iyi geçmiştir canım

Ayrıca süreç uzatma konusunda katılıyorum, boşu boşuna uzatmak psikolojimizi de bozuyor.

Kurabiyeler de bittiğine göre bakalım 19 günde ne kadar vereceksin, eğer dikkat eder kaçamak yapmazsan ve spor yaparsan 3-5 kilo arası verirsin,

Kurabiyeler de bittiğine göre bakalım 19 günde ne kadar vereceksin, eğer dikkat eder kaçamak yapmazsan ve spor yaparsan 3-5 kilo arası verirsin,
Kaçamak yook kararlıyım içimi ferhlattın hedefim 6kilo vermek tabi ama bunu 19günde yapmak imkansız. spor hangi hareketleri yapabilirim peki evde, özellikle bel-göbek kısmım çok kalın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…