🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

07836956-9E12-4F03-AF68-99C88FBE4B94.jpeg

günaydın :KK200:

Günaydın hayırlı sabahlar
Bugün ilk ders zilimis çalıyor inşallah gelen kuzular kadar heyecanlıyım bakalim hangi kuzularla yollarımız cakismis
bizde bugün kızımın ders kitaplarından biri eksik beraber okula gideceğiz aylar sonra kızım çok heyecanlı sanki yeni başlıyoruz :rolleyes:
yeni öğretim yılın herkese hayırlı uğurlu olsun :KK36:

kahvaltı
1 haşlanmış yumurta
2 kaşık lor peyniri
7 zeytin
domates salatalık
1 dilim çavdar ekmeği

ara sade türk havesi

öğle
3 köfte 3 patlıcan fırında pişti 3 kaşık yoğurt

ara 10-11 adet siyah üzüm
yeşilçay

akşam belli değil şu an ama hafif bişeyler olabilir

30-45 dk leslie 3 lt su

Günaydın arkadaşlar, bu gün oğlumun ilk okul günü, okula bıraktım geldim, erkenden kalktı çok heyecanlıydı, kendi ilk okul heyecanımı anımsattı, Allah çocuklarımızın yolunu açık atsin🧿😄

Kaçamak yook kararlıyım içimi ferhlattın hedefim 6kilo vermek tabi ama bunu 19günde yapmak imkansız. spor hangi hareketleri yapabilirim peki evde, özellikle bel-göbek kısmım çok kalın
Spor olarak jillian Michael diye internetten arastir videoları var incelmen iki kat artacak 20 gün sonra eşin seni taniyamayacak 👍😀

M Minikkelebk merhaba, bugünkü menün sadece yazdıkların mı, hiçbir atıştırmalık yok mu gün içinde? Bu şekilde beslenmeyle ne kadar sürede kaç kilo verdin?
evet canım aynen yazdıklarımı yedim. Baska hic birsey yoktu. Duruma göre cok acıkırsam ara öğün filan yaptığım oldu. Bugun tam 2.5 ay olmus 14.5 verdim bu sekilde
gunaydin canım❤️ Kız bugun tartı günümuydu
Günaydın arkadaşlar, bu gün oğlumun ilk okul günü, okula bıraktım geldim, erkenden kalktı çok heyecanlıydı, kendi ilk okul heyecanımı anımsattı, Allah çocuklarımızın yolunu açık atsin🧿😄
Nasıl guzel heyecanlar😍 hepimizin kuzularına hayırlı olsun
Tam manasıyla açılsaydı şu okullar ins

G guziss35 canm kolay gelsin
Yeni is mi tatile mi çıkmıştın bilemedim ama :)
Her turlu hayırlı olsun👻

hayırlı olsun canım kuzucuklarımıza Allah :nazar:zihin açıklığı versin

bizde bugün kızımın ders kitaplarından biri eksik beraber okula gideceğiz aylar sonra kızım çok heyecanlı sanki yeni başlıyoruz :rolleyes:
yeni öğretim yılın herkese hayırlı uğurlu olsun :KK36:
Ay ne güzel 🤩 aylar sonra okula kavuşmak, istiklal marşı okununca ben de duygulandım☺️

kahvaltı
1 haşlanmış yumurta
2 kaşık lor peyniri
7 zeytin
domates salatalık
1 dilim çavdar ekmeği

ara sade türk havesi

öğle
3 köfte 3 patlıcan fırında pişti 3 kaşık yoğurt

ara 10-11 adet siyah üzüm
yeşilçay

akşam belli değil şu an ama hafif bişeyler olabilir

30-45 dk leslie 3 lt su
Çok güzel afiyet olsun 🤩

evet canım aynen yazdıklarımı yedim. Baska hic birsey yoktu. Duruma göre cok acıkırsam ara öğün filan yaptığım oldu. Bugun tam 2.5 ay olmus 14.5 verdim bu sekilde
gunaydin canım❤ Kız bugun tartı günümuydu

Nasıl guzel heyecanlar😍 hepimizin kuzularına hayırlı olsun
Tam manasıyla açılsaydı şu okullar ins

G guziss35 canm kolay gelsin
Yeni is mi tatile mi çıkmıştın bilemedim ama :)
Her turlu hayırlı olsun👻
Amin inşallah canım, bu gidişle açılması zor görünüyor 😔

X