🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Bak şimdi ben de gaza geldim :)

Afiyet olsun.nasil yaptın?normal lavascidan aldığımız lavasla da olur mu?

Bu bir işaret olmalı

Simitin ortasinda mi pisirdin

Tadelle...gerek yokmuş...bitter bulundursana canım.
Cips tarifini internetten baktım, bence her lavasla olur, biraz acı kattım benimkiler pek sevmediler galiba

Omleti; yumurta, kasar rendesi, sucuk rendesi, buzdolabında bayat yarim simit vardı onu bıçakla ikiye böldüm tavaya tam simit gibi yerleştirdim, ortasına omleti döktüm ve pisirdikten sonra pizza dilimi gibi dilimledim, bizimkiler sevdiler yani bayat simit bu sayede bitti, simit büyük simitti bu arada

Kızlar yazarken aklıma geldi, yiyecekleri çok çöpe dökmeye basladim, bu gün koca bir tepsi kek döktüm, bayat ekmek, börek, kalan yemek. Aslında ben hiç dôkmezdim, meğer hepsini ben yiyormusum

Afiyet olsun canım, akşam azda olsa birşeyler Yemen iyi olmuş

Hoşgeldin canım, tabi katilabilirsin, umarım 3 haftada güzel kilo veririz hep beraber

biraz fıdık parçaları daha az diğerinden bir farkı yok
Bak şimdi ben de gaza geldim :)

Afiyet olsun.nasil yaptın?normal lavascidan aldığımız lavasla da olur mu?

Bu bir işaret olmalı

Simitin ortasinda mi pisirdin

Tadelle...gerek yokmuş...bitter bulundursana canım.
Şekersiz diyabetik tadelle Paket kalori hesabı 87 olması lazım başım çok dönünce aldım

Hoşgeldin canım, tabi katilabilirsin, umarım 3 haftada güzel kilo veririz hep beraber
Sarayca hoşbulduk canım inşallah

Aslında 3hafta ailemin yanına geldim, annem burda yemekler yemekler...yarın baklava yufkasından tahinli cevizli kurabiye yapıcakmış bakalım günü kaç kurabiyeyle kapatıcam

Sarayca ilk mesajını okudum 2012 de yazmışsın, gerçekten evlilik döneminde verdiğin kiloya ve benim hedefim olan 55kiloya düşmendeki azime hayran kaldım, ben hep zayıf biriydim evlilik öncesi eczaneden kilo aldırıcı iştah açıcı kapsüller kullandım ancak 2 yıl arayla 2 hamilelik bende çok iştah açtı, 4ay önce 76 kiloyla doğuma girdim şu an diyetsiz 61 kiloyum, ancak şu an kendimle hiç barışık değilim sürekli tayt üzeri uzun bol tunikler giyiyorum bel çevrem çok kalın göbek cabası.. umarım birbirimizden güç alarak hedeflerimize ulaşırız

İnşallah canım, inan bende üni dönemlerinde 52-53 kilo ile spora falan giderdim, 56 kilo benim pik kilomdu, yavaş yavaş farketmeden artıyor kilolar, 61 kilosun ve şimdiden önlemini alman çok iyi

İnşallah canım, inan bende üni dönemlerinde 52-53 kilo ile spora falan giderdim, 56 kilo benim pik kilomdu, yavaş yavaş farketmeden artıyor kilolar, 61 kilosun ve şimdiden önlemini alman çok iyi
Umarım en kısa sürede kendimizi mutlu hissettiğimiz kiloya ulaşırız hepimiz, yarın sabah karbonatlı su içerek başlıycam güne, 1 gün karbonatlı su 1 gün limonlu su devam edicem.. kalori hesabı yapmayı düşünüyorum yaklaşık olarak, tek isteğim yenilip pes etmemek

Güne 1 bardak ılık limonlu suyla başladım, bugünden itibaren 11:00-11:30 kahvaltı saati, acıktığımda sütsüz şekersiz nescafe, 18:00-18:30 akşam yemeği saati yapıp günü kapatıcam, aralarda ve akşam yemeğinden sonra kahve dışında atıştırmalık yok sadece bugüne özel bikaç kurabiye olucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…