🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Detoks suyumda hazır
Sabah kahvaltısı
Peynir
krep
Salatalık
Havuç
1 avuç üzüm fındık
Kendimden utandım ne güzel herkes mis gib kahvaltılarkahvelerDetokslar yapmış
ben ne yendiğimi hatırlamıyorum kahvaltı yapmadım aşurenin çerezini tırtıkladım bir ara bir kase aşure koydum kendime o telaşla nereye koyduğumu unuttum bulduğumda soğumuştu onu tırtıkladım sonara, aaa tencerenin dİbinde iki kaşık vardı onu sıyırdım yok şeker bana göre değil dedim 2 dilim ekmek yedimoldu mu oldu yapacak bir şey yok bugünü unutup acı bir kahveyele kapatalım.Aşure konusunu kapatıp valiz hazırlığına geçelim.eşimin işi çıktı hallederse yarın yola çıkacağız yok olmazsa pazartesi sabah yollardayız

Afiyetler oldun, dün dünde kaldı, Bu gün yeni bir gün

Yemiş gibi oldum canım çok teşekkür ederim

Gayet iyim tahmin ettim artıdayım zaten üzerine birde yol ödemi olacak bu aralar bunlarla uğraşacağım. Olsun günahıyla sevabıyla Hepsi benim geldikten sora aynı hızla devam
Arada olacak öyle hiç moral bozmaya değmez.

Dün çok halsizim erkenden uyudum. Saat 17 gibi bı kase kuruyemiş ve yarım kase kısır yedim.

Günaydın
tatil planında ufak bir değişiklik oldu
eşimin işi salıya kaldı Çarşamba sabahı çıkıyoruz
benim içinde iyi oldu bir kaç gün evde düzene girerim
dünün değerlendirmesi gayet iyidi.İki öğün yaptım ,sabah klasik kahvaltı akşam izgara ve salataydı
Bu gün artılar yok uçmuş kuru baklagil bende şişlik yapıyor bir kez daha kanıtladı dün 79.2az sonra Tartı fotoğrafı ile burdayım

Tatil ne kadar geç olursa o kadar iyidir geç olsun güç olmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…