🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Kahve molası ☕
IMG_20200904_205518.jpg

Günaydın :KK200:ne aşureymiş:confused: malzemesi ayrı yok ayıkla yıka derken akşam gelemedim:confused:
dünü değerlendirsek fena değildi diyelim biraz sabah herşeyin uçandan azıçık Derken gün içerisinde daha iyi geçti.kilomu etkiliyecek bir durum yok sabittim :KK59:şu anda bu sabahta kahvaltıda ayıkladığım aşure çerezlerinden azıcık azıcık yedim kahvaltı yerine kahve içip kahvaltı öğünü atlayıp aşureden 1 kase yiyeceğim:rolleyes:

Günaydın :KK200:ne aşureymiş:confused: malzemesi ayrı yok ayıkla yıka derken akşam gelemedim:confused:
dünü değerlendirsek fena değildi diyelim biraz sabah herşeyin uçandan azıçık Derken gün içerisinde daha iyi geçti.kilomu etkiliyecek bir durum yok sabittim :KK59:şu anda bu sabahta kahvaltıda ayıkladığım aşure çerezlerinden azıcık azıcık yedim kahvaltı yerine kahve içip kahvaltı öğünü atlayıp aşureden 1 kase yiyeceğim:rolleyes:
Kolay gelsin canım bereketli olsun aşure baya telaşlı oluyor

Günaydın ☀️🌞 vira bismillah dedim ve 15 günlük sağlıklı beslenme yolculuğum başladı güne Hindistan cevizi 🥥 ile yaptığım şade kahve ☕️ işe başlıyorum

Eklentiler

• 2F5E9DAA-EA67-47CD-8C9C-E3C19DD0CCFA.jpeg
    2F5E9DAA-EA67-47CD-8C9C-E3C19DD0CCFA.jpeg
    111 KB · Görüntüleme: 16
sabah 1 dl ekmek, 2 dl peynir, 1 tk incir marmelatı, 1 tk böğürtlen reçeli, 4-5 zeytin
ara kakuleli türk kahvesi, eti kurumeyveli yulaflı bar
öğle 1 kase tavuklu bulgur pilavı, yoğurt
ara bitki çayı, 4 karabuğday patlağı, 1 armut
akşam yine bulgur pilavı (çok yapmışım bitmiyor :110:), patlıcan turşusu

günaydın hayırlı sabahlar
sabah ekmeksiz kahvaltıyla başladım güne

1 yumurtadan naneli, maydanozlu omlet, 2 dl peynir, zeytin, 1 tk böğürtlen reçeli, çay
işe gelince de küçük bir salkım kara üzüm yedim, abla getirmiş köyden

kolay gelsin Allah kabul etsin telaşeli işe kalkışmışsın

Ellerine sağlık canım 🤗

sabah 1 dl ekmek, 2 dl peynir, 1 tk incir marmelatı, 1 tk böğürtlen reçeli, 4-5 zeytin
ara kakuleli türk kahvesi, eti kurumeyveli yulaflı bar
öğle 1 kase tavuklu bulgur pilavı, yoğurt
ara bitki çayı, 4 karabuğday patlağı, 1 armut
akşam yine bulgur pilavı (çok yapmışım bitmiyor :110:), patlıcan turşusu
Afiyet olsun canım, nasılsa kilolar gidiyor. Şimdiden kasma bence. Gayet kıvamında yiyorsun nasılsa 👍👌👏

Bugün hiç birşey hatırlamıyorum.:KK23:yeni oturdum aşure mübarek bereketlendikece berekeketlendi çok şükür eşe dosta mahalledeki esnafa dağıtım Allah herkesinkini kabul makmül eylesin 🤲🏻Rabbim yiyenede şifa dua edene hepimizede Halil ibrahim bereketi versin:dua: ah şu tekloji ilerse herkese burdan bir kase ışınlasam sizlerede tattırsam:KK74:

X