Salât-u Selam

1200 tane okudum canım benim Allah kabul etsin ne muradı varsa versin inşallah.. Cümlenizden de razı olsun inşallah

Aktif Lora canım bir sen kaldın sanırım online olup sayı vermeyen. Sende söyle duayı paylasayim. Digerler 3 kişi yarın ya da ilerleyen saatlerde dualar artık.

Bugünkü Duamız

Bismillahirrahmanirrahim. Allah'a hamd ve peygamberimize salât ve selamlar olsun. Çekmiş olduğumuz 6552 salâvatı Nilüfer adlı arkadaşımızın "Rabbim evlatlarımın imanını kuvvetlendir, işlerine hayır ver, riziklarini helalinden bol bereketli eyle, torunlarına hayırlı yazılar yaz, ülkeme ve dünyaya iyilik düzen ver, ümreye gidip o topraklara yüz sürmeyi nasip et, imanlı sağlıklı hayırlı ömür nasip et, ramazanimizi mübarek eyle Rabbim. Sevdiklerimi koru Allah'ım. Rabbim birlik beraberliklerimizi bozmasın inşallah." niyeti için dualadik sen kabul eyle. Allah’ım, seni anmak, sana şükretmek, sana güzelce kulluk etmekte bize yardım et, amin .

1) Feminas
2) G gunces -
3) Aktif Lora
4) ezgiisel -- (2 gündür gelmiyorsun yarında yazmazsan gruptan çıkartacağım bilgin olsun.)
5) RedGirl
6) nilufer t. (kk de olmayan)
7) Umut_2019 -(200 ekledim sadece bildirim atmadigin için - koydum ki bizi takip edip etmediğini biliyim)
8) hanife t. (kk de olmayan)
9) annem (kk de olmayan)
10) emine t. (kk de olmayan)
11) gulumser43
12) i p e k
13) A R Y A -

Kızlar her geçen gün salât-u selam sayımız daha da artıyor çünkü gün içinde de çekmeye başlayan arkadaşlarımız oldu. Çok mutluyum. Hepinizden Allah razı olsun

Okudum red

Kuzu ben 200 tane okumuştum gün içinde, bir yere misafirliğe gitmiştim saati unutmuşum ya çok özür diliyorum

250 okudum canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…