Salât-u Selam

Bitti. İsteyenler 21.59 a kadar çekmeye devam edip 22.00 a kadar bana çektiği sayıyı yazabilir.

1) Feminas Feminas
2) G gunces
3) Aktif Lora Aktif Lora
4) ezgiisel ezgiisel
5) RedGirl RedGirl
6) nilufer t. (kk de olmayan)
7) Umut_2019 Umut_2019
8) hanife t. (kk de olmayan)
9) annem (kk de olmayan)
10) emine t. (kk de olmayan)
11) gulumser43 gulumser43
12) i p e k i p e k
13) A R Y A A R Y A
100 canım 🌸 biraz az oluyor ama en azından her gün alışkanlık haline getiriyorum sağol vesile olduğun için, Allah razı olsun senden ❤️🤲

Bugünkü Duamız

Bismillahirrahmanirrahim. Allah'a hamd ve peygamberimize salât ve selamlar olsun. Çekmiş olduğumuz 5300 salâvatı ezgiisel ezgiisel nickli arkadaşımızın "Allahim bu dünyada da ahirette de Bizlere merhamet et, gunahlarimizi bağışla. Gönlümüzden geçen bütün dualarımızı kabul eyle hakkımızda hayırlı eyle amin ." niyeti için dualadik sen kabul eyle. Allah’ım, seni anmak, sana şükretmek, sana güzelce kulluk etmekte bize yardım et, amin 🤲.

1) Feminas Feminas
2) G gunces -
3) Aktif Lora Aktif Lora
4) ezgiisel ezgiisel ✓-
5) RedGirl RedGirl
7) Umut_2019 Umut_2019 -
9) annem (kk de olmayan)
12) i p e k i p e k
13) A R Y A A R Y A

Bugünkü Duamız

Bismillahirrahmanirrahim. Allah'a hamd ve peygamberimize salât ve selamlar olsun. Çekmiş olduğumuz 5300 salâvatı ezgiisel ezgiisel nickli arkadaşımızın "Allahim bu dünyada da ahirette de Bizlere merhamet et, gunahlarimizi bağışla. Gönlümüzden geçen bütün dualarımızı kabul eyle hakkımızda hayırlı eyle amin ." niyeti için dualadik sen kabul eyle. Allah’ım, seni anmak, sana şükretmek, sana güzelce kulluk etmekte bize yardım et, amin 🤲.

1) Feminas Feminas
2) G gunces -
3) Aktif Lora Aktif Lora
4) ezgiisel ezgiisel ✓-
5) RedGirl RedGirl
7) Umut_2019 Umut_2019 -
9) annem (kk de olmayan)
12) i p e k i p e k
13) A R Y A A R Y A
250 tane okudum

Bugünkü Duamız

1) Feminas Feminas
2) G gunces -
3) Aktif Lora Aktif Lora
4) ezgiisel ezgiisel ✓-
5) RedGirl RedGirl
7) Umut_2019 Umut_2019 -
9) annem (kk de olmayan)
12) i p e k i p e k