Salât-u Selam

Ben de giremedim bu aralar ev düzenlemesi eşyalar falan onlarla uğraşıyorum bu yüzden az okuyorum 100 tane okudum RedGirl

Listeye ekliyorum.
Yarın 21.30 da salât-u selam çekmeye başlıyoruz 21.40 da bitiriyoruz. Ben etiket atıyorum zaten yine de kendine alarm da kurabilirsin.
Çok teşekkür ederim sayı olarak sizmi belirliyosunuz yoksa cekebildigimiz kadarmi

Çok teşekkür ederim sayı olarak sizmi belirliyosunuz yoksa cekebildigimiz kadarmi
10 dakika içinde ne kadar cekebilirsen o kadar sayı veriyorsun. Eğer o gün o saatte müsait olmayacak olursan. (Olur ya dışarı çıkacağın ya da misafir geleceği olur.) Gün içinde de çekip sayısını akşam verebilirsin.

Tamam teşekkür ederim Allah razı olsun sizden

Bugünlerde belki kk ya giremeyebilirim. Ama günlük en az 100 okudu yazın bana.
İnşallah okuyacağım.

Bugünlerde belki kk ya giremeyebilirim. Ama günlük en az 100 okudu yazın bana.
İnşallah okuyacağım.
Bugün dahil 6 gün sonra listeler yenilenecek. Ben sana 6 gün boyunca 100 yazarım mutlaka oku ama olur mu. Gün içinde de okuyabilirsin fırsat buldukça. Tekrar katılmak istersen cuma günü mutlaka gelip ismini yazdır olur mu.

Bugünkü Duamız

Bismillahirrahmanirrahim. Allah'a hamd ve peygamberimize salât ve selamlar olsun. Çekmiş olduğumuz 6870 salâvatı Gül adlı arkadaşımızın "Allah tüm günahlarımızı bağışlasın, sevdiklerimle birlikte hiç cehennem yüzü görmeden efendimize komşu olmayı nasip etsin. Rabbim yaptığımız tüm ibadetleri en doğru şekliyle kabul etsin ve tüm sevdiklerimi ve beni sana layık birer kul efendimize layık birer ümmet eyle. Oğlum hayırlı insanla en hayırlı yakın zamanda evlenip yuvasını kursun. " niyeti için dualadik sen kabul eyle. Allah’ım, seni anmak, sana şükretmek, sana güzelce kulluk etmekte bize yardım et, amin .

1) Feminas 300
2) G gunces -
3) Aktif Lora
4) ezgiisel -
5) RedGirl
6) nilufer t. (kk de olmayan)
7) Umut_2019 -- (nerelerdesin? 200 yazdım mutlaka oku aradada ses ver canım.)
8) hanife t. (kk de olmayan)
9) gül (kk de olmayan)
10) emine t. (kk de olmayan)
11) gulumser43
12) i p e k - (100 yazdım okurum dediğin için)
13) A R Y A -
14) Meral01

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…