Salât-u Selam

Diyanet hafizi indirdim hem dinliyorum hem okuyorum ama pek bir ilerleme olmadi

Seni tebrik ediyorum canım. Bugün en çok cekenimiz sen oldun.

1) Feminas
2) G gunces
3) Aktif Lora ✓ (bebeği uyutacagim için bekleyemedim. Yarın için önce sabahtan biraz çekersin geç görsen bile sabah çektiğini verirsin olur mu?)
4) ezgiisel
5) RedGirl
6) nilufer t. (kk de olmayan)
7) Umut_2019
8) hanife t. (kk de olmayan)
9) annem (kk de olmayan)
10) emine t. (kk de olmayan)
11) M Meyvelikek
12) gulumser43
13) i p e k
14) A R Y A

Bugünkü Duamız

Bismillahirrahmanirrahim. Allah'a hamd ve peygamberimize salât ve selamlar olsun. Çekmiş olduğumuz 4150 salâvatı Aktif Lora nikli arkadaşımızın "Rabbim herşey senin iznin ve inayetinde, tüm kötülük ve musibetlerden sana sığınıyor ancak senden yardım istiyorum. Rabbim rızkımızı bollaştır eşime daha hayırlı bol kazançlı iş nasip eyle." niyeti için dualadik sen kabul eyle. Allah’ım, seni anmak, sana şükretmek, sana güzelce kulluk etmekte bize yardım et, amin .

Cok tesekkur ederim ❤ bununla ilgili bir cok video izledim, en son diyanet hafizi indirdim oradan calisiyorum ama sorun bende, kafam cok dolu ama ezberlemeyi de cok istiyorum. Rabbim nasip eder insallah.
Eğer küçük bebeğin yoksa sabah ezanı okunmadan 1 saat etüt yapmanı öneririm gece çalışması da çok faydalı bu konuda

Eğer küçük bebeğin yoksa sabah ezanı okunmadan 1 saat etüt yapmanı öneririm gece çalışması da çok faydalı bu konuda

Gece teheccud namazina kalktigimda okuyorum ama dedigim gibi kayda deger bir ilerleme olmadi insanoglu her zaman her seyini kolayini arar ya ben de o hesap hafiz bulunca baska kolay bir yol ariyorum :)

Gece teheccud namazina kalktigimda okuyorum ama dedigim gibi kayda deger bir ilerleme olmadi insanoglu her zaman her seyini kolayini arar ya ben de o hesap hafiz bulunca baska kolay bir yol ariyorum :)
Çok zaman alan ve tek başına yapılmak için zor olan birşey kendine haksızlık etme
Elbet faydası oluyordur bunun faydasını ileride anlarsın Allah yardımcin olsun
Bana herzaman mesaj atabilirsin her konuda yardımcı olurum

200 okuyorum her gün takipteyim

Bitti. İsteyenler 21.59 a kadar çekmeye devam edip 22.00 a kadar bana çektiği sayıyı yazabilir.

1) Feminas
2) G gunces
3) Aktif Lora
4) ezgiisel - (mesaj olarak niyetin gelmediği için sıra bir sonraki kişiye geçti. Yarın akşama kadar yollarsan yarın senin niyetine okuruz)
5) RedGirl
6) nilufer t. (kk de olmayan)
7) Umut_2019
8) hanife t. (kk de olmayan)
9) annem (kk de olmayan)
10) emine t. (kk de olmayan)
11) M Meyvelikek --- (3 gün eksik bugünde katilmazsan yarın sana etiket atmayı bırakıp listeden çıkartacağım.)
12) gulumser43
13) i p e k -
14) A R Y A

150 yaz canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…