Salât-u Selam

Bitti. İsteyenler 21.59 a kadar çekmeye devam edip 22.00 a kadar bana çektiği sayıyı yazabilir.

1) Feminas Feminas
2) G gunces
3) Aktif Lora Aktif Lora
4) ezgiisel ezgiisel - (mesaj olarak niyetin gelmediği için sıra bir sonraki kişiye geçti. Yarın akşama kadar yollarsan yarın senin niyetine okuruz)
5) RedGirl RedGirl
6) nilufer t. (kk de olmayan)
7) Umut_2019 Umut_2019
8) hanife t. (kk de olmayan)
9) annem (kk de olmayan)
10) emine t. (kk de olmayan)
11) M Meyvelikek --- (3 gün eksik bugünde katilmazsan yarın sana etiket atmayı bırakıp listeden çıkartacağım.)
12) gulumser43 gulumser43
13) i p e k i p e k -
14) A R Y A A R Y A

Canım ben sıra ezgisel arkadaşımızda diye onun için niyetimi yapıp başlamıştım 200 okudum arkadaşımızın niyetine. sonradan sıranın sende olduğunu farkettim 🙈 simdi senin niyetin için okuyorum.

Canım ben sıra ezgisel arkadaşımızda diye onun için niyetimi yapıp başlamıştım 200 okudum arkadaşımızın niyetine. sonradan sıranın sende olduğunu farkettim 🙈 simdi senin niyetin için okuyorum.
Canım başta niyetlenmeden başlayalım olur mu çünkü sonunda dua paylaşırken o kişinin niyet ve duasını yapıyoruz zaten.
Aslında sıra bugün ondaydi ama duası gelmedi o yüzden sıra kaydi. 🤷

Canım başta niyetlenmeden başlayalım olur mu çünkü sonunda dua paylaşırken o kişinin niyet ve duasını yapıyoruz zaten.
Aslında sıra bugün ondaydi ama duası gelmedi o yüzden sıra kaydi. 🤷

Canım benim bildiğim her işin başı niyettir. Namaza da niyet ettim Allah rızası için diye niyet edip başlarız. Ben o yüzden kimin için okunacaksa o arkadaşımız için niyet ediyorum sonra Fatiha ve ihlasla okuduklarımi Peygamberimize hediye edip en son o arkadaşımızın duası neyse öyle dua ediyorum. Okuyan arkadaşımız sonradan kendisi için okunanlari toplu olarak hediye eder etmez o ona kalmış. Ben böyle yapıyorum.

Senin için de 250 okudum geç kaldığım için kusura bakma canım.

Bugün kimde sıra ben kaçırdım bildirimi sanırım.
Çok bildirim vardı arada mi kaynadı acaba🤦‍♀️
Kime okuyoruz şimdi?

Canım benim bildiğim her işin başı niyettir. Namaza da niyet ettim Allah rızası için diye niyet edip başlarız. Ben o yüzden kimin için okunacaksa o arkadaşımız için niyet ediyorum sonra Fatiha ve ihlasla okuduklarımi Peygamberimize hediye edip en son o arkadaşımızın duası neyse öyle dua ediyorum. Okuyan arkadaşımız sonradan kendisi için okunanlari toplu olarak hediye eder etmez o ona kalmış. Ben böyle yapıyorum.

Senin için de 250 okudum geç kaldığım için kusura bakma canım.
Önemli değil.
Tabiki niyet çok önemli zaten biz bu işe başlarken ilk niyeti peygamber efendimiz (sav) topluca salavat getirebilmek niyetlenerek başladık ya hani. Sonra salavatimiz toplanmisken bir de her gün bir arkadaşımıza dua olsun niyetiyle devam ediyoruz ya. O yüzden ekstra bugün su kişi için okuyacağım diye ekstra niyetlenmene gerek yok dedim. Çünkü o kişi listeden çıkacak olur. Bugün olduğu gibi duası gelmeyecek olur yani her türlü aksilik olabilir.

Önemli değil.
Tabiki niyet çok önemli zaten biz bu işe başlarken ilk niyeti peygamber efendimiz (sav) topluca salavat getirebilmek niyetlenerek başladık ya hani. Sonra salavatimiz toplanmisken bir de her gün bir arkadaşımıza dua olsun niyetiyle devam ediyoruz ya. O yüzden ekstra bugün su kişi için okuyacağım diye ekstra niyetlenmene gerek yok dedim. Çünkü o kişi listeden çıkacak olur. Bugün olduğu gibi duası gelmeyecek olur yani her türlü aksilik olabilir.

Ben tam da bu sebepten niyetimi Allah rızası için yazdırmistim zaten. Herkesin niyeti farklı olabiliyor çünkü. Sıkıntısı, derdi için okuyan da olabiliyor. Tamam canim bundan sonra niyet etmem.

Son düzenleme:
RedGirl RedGirl maşallah herkes çok okuyor ben ancak 100 okuyorum.
Bu sorun oluyor mu?
Zaten dedim ya salavati alışkanlık ve düzen haline getirebilmek için buraya geldim.
Az okuyunca da çok okuyanların yanında bir tuhaf hissediyorum 🤭

1) Feminas Feminas
2) G gunces
3) Aktif Lora Aktif Lora -
4) ezgiisel ezgiisel --
5) RedGirl RedGirl
7) Umut_2019 Umut_2019
9) annem (kk de olmayan)
11) M Meyvelikek ---
13) i p e k i p e k
14) A R Y A A R Y A

Bugünkü Duamız

Bismillahirrahmanirrahim. Allah'a hamd ve peygamberimize salât ve selamlar olsun. Çekmiş olduğumuz 5160 salâvatı RedGirl RedGirl nickli arkadaşımızın "Hayırlı, sağlıklı, sıhhatli, imanlı bir şekilde çocuklarım ve eşim için en iyi anne ve eş olabilmek ve onları bu yönde yetistirebilmek. Anneme, babama, kayınbabama ve kayinvalideme hayırlı evlat olabilmek. Bütün müslüman kardeşlerimin ve benim günahlarımın af olması, cennete nail olabilmek ve peygamber efendimizin sancağı altında toplanabilmek niyetiyle, amin amin amin." niyeti için dualadik sen kabul eyle. Allah’ım, seni anmak, sana şükretmek, sana güzelce kulluk etmekte bize yardım et, amin 🤲.

1) Feminas Feminas
2) G gunces
3) Aktif Lora Aktif Lora -
4) ezgiisel ezgiisel --
5) RedGirl RedGirl
7) Umut_2019 Umut_2019
9) annem (kk de olmayan)
11) M Meyvelikek ---
13) i p e k i p e k
14) A R Y A A R Y A

Bugünkü Duamız

Bismillahirrahmanirrahim. Allah'a hamd ve peygamberimize salât ve selamlar olsun. Çekmiş olduğumuz 5160 salâvatı RedGirl RedGirl nickli arkadaşımızın "Hayırlı, sağlıklı, sıhhatli, imanlı bir şekilde çocuklarım ve eşim için en iyi anne ve eş olabilmek ve onları bu yönde yetistirebilmek. Anneme, babama, kayınbabama ve kayinvalideme hayırlı evlat olabilmek. Bütün müslüman kardeşlerimin ve benim günahlarımın af olması, cennete nail olabilmek ve peygamber efendimizin sancağı altında toplanabilmek niyetiyle, amin amin amin." niyeti için dualadik sen kabul eyle. Allah’ım, seni anmak, sana şükretmek, sana güzelce kulluk etmekte bize yardım et, amin 🤲.
Amiin

RedGirl RedGirl maşallah herkes çok okuyor ben ancak 100 okuyorum.
Bu sorun oluyor mu?
Zaten dedim ya salavati alışkanlık ve düzen haline getirebilmek için buraya geldim.
Az okuyunca da çok okuyanların yanında bir tuhaf hissediyorum 🤭
Vallaha canim kimse kimsenin sayısına bakmadan bugün de salât-u selam getirebildik oluyor 😍 genelde.
Çünkü mesajları da okursan herkes kendince elinden geldiğince çekip bir şekilde katılmaya çalışıyor sadece. Buna ben de dahil.

Bu arada benim niyetim:

zaten adı üstünde salavat.
Peygamberimizin şefaatine nail olmak niyetim.
Ahirette en çok ona salavat getirenler ve sünnetine uyanlar onun şefaatine olacaklar.
Özelden mesaj atarsan daha iyi olur canım. Buradan olunca mesajlar kaybolabiliyor.

X