Salât-u Selam

Bugünkü Duamız

Bismillahirrahmanirrahim. Allah'a hamd ve peygamberimize salât ve selamlar olsun. Çekmiş olduğumuz 3.340 salâvatı G gunces nikli arkadaşımızın "Allah rizasi ve Allahin rizasini kazanması
niyeti için" dualadik sen kabul eyle. Allah’ım, seni anmak, sana şükretmek, sana güzelce kulluk etmekte bize yardım et, amin .

1) Feminas
2) G gunces
3) Aktif Lora
4) ezgiisel
5) RedGirl
6) nilufer t. (kk de olmayan)
7) Umut_2019
8) hanife t. (kk de olmayan)
9) annem (kk de olmayan)
10) emine t. (kk de olmayan)
11) M Meyvelikek
12) gulumser43
13) i p e k

Amin inşallah Rabbim bütün sıkıntısını gidersin inşaallah

Hepinizin yuregine nefesine saglik Allah hepinizden ve hepimizden razi olsun insallah birazdan okuduklarimizi peygamberimize hediye edip hepiniz icin bu gecenin hurmetine tek tek dua edecegim. Rabbim kabul buyursun insallah

RedGirl hepimize ayni anda Peygamberimize salavat getirmemize vesile oldugun icin Allah senden ayrica razi olsun canim ❤

100 çektim bugün ben.
Yarın daha çok çekerim inşallah.
Aslında az olsa da düzenli olan makbuldür derler ya ben her gün en az 100 tane salavat çekmeyi alışkanlık haline getirmeyi çok istediğim için burayı da görünce hemen katılmak istedim.

Cümlemizden razı olsun
Bu mübarek günde tüm müslüman kardeşlerimizin büyük küçük tüm günahları af olsun ve cennete ulaşabilsinler. Bugünden sonra tertemiz ve iman dolu bir hayatla yaşasınlar inşallah, amin amin. Şuan en büyük problemimiz olan rusya-ukrayna savaşı son bulsun.

Amin canim

Herkes istediği kadar mı çekiyor?
Canım süre başlayıp bitene kadar kaç tane çekersen. Tabii katılmak isteyip süreye yetisemeyenler içinde gün içinde çektiklerinizi ekleyebilirisin diyorum.
Kendine bir sayı belirleyip her gün o kadar da cekebilirsin, bu senin isteğine kalmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…