salaklığıma doymama yardımcı olur musunuz ????:)

2 yıl kaybetmişsiniz bir 2 yıl daha kaybetmeyin bence.Her alışkanlık bir şekilde bırakılıyor.Verdiğiniz değeri alamadığınız üstüne bir de sadakatsizlik gördüğünüz ilişki,ilişki değildir ki.Zamanla insanoğlu her şeye alışıyor.Varlığına nasıl alıştıysanız yokluğuna da alışırsınız.Yeter ki o gücü içinizde hissedin.
Değer değen insana verilmeli geç oldu ama anladım teşekkür ederim ilginize

Kendinize kötülük yaptığınızın farkındasınız.
Kendinizin ondan bir tık üstün olduğunun da farkına varmışsınız.
O halde kendinizi sevin ve yapmanız gereken şeyi yapın.
Alışkanlıklar değişebilen şeylerdir.
Alıştım bu adama diye saplanıp kalmayın
teşekkür ederim herkesın bu hayatta dengi var biz birbiriize uyum sağlayamadık değer yargılarımız farklı o yuzden herkes yolunda mutlu olsun

Karşınızdaki öküzlükte sınır tanımıyor tanımasın,sizde artık şu aptallık durumuna bir dur diyin .. amacınız yok neyin uğraşı.. kim ne derse desin yeter artık daha fazla uğraşamam diyin olsun bitsin

Karşınızdaki öküzlükte sınır tanımıyor tanımasın,sizde artık şu aptallık durumuna bir dur diyin .. amacınız yok neyin uğraşı.. kim ne derse desin yeter artık daha fazla uğraşamam diyin olsun bitsin
dedım dedım sonunda dedım artık agzıyla kus tutsa tutaz adam yerınden kımıldamıyor da amaann ne halı varsa gorsun hayat bu gereksızlerle gayet sıkıcı oldu devamına yurekde bedende dayanmaz tskler yorum ıcın

Ya sakın o adamla devam eymeyin.Yanlizliktan kurtulmak isterken yanlızlığı arar olursunuz..He siz ayrılmak isteyince belki biraz değişecek peşinize düşecek sakın aldanmayın .Siz ayrılmaktan vazgeçince yine yavaş yavaş aynı olacak.Srn fark etmeden bir bakacaksın hooop daha beter..Önce siz kendinizi sevmeyi öğrenin sonra başkalarından bekleyin..Kendini seven insan değer görmediği yerde durmaz, değer vermeyen insanlardan değer görebilmek için kendinden ödün vermez..Sağlam durun ve sevginize emeğinize değecek o adamı bekleyin..Siz özgüvenli olursanız doğru kişi sizi bulacaktır...Ayrıca sizin çocuğunuza değer vermeyen bir adamla o çocuk nasıl özgüvensiz ve mutsuz büyür biliyormusunuz...Çocuğunuz var yanlız değilsiniz

İnsan hayatında birini niye ister. Paylaşmak için. Yan yana yürümek mutlu olmak için. Ama yanında yürümek yerine iki çocukla birlikte sırtına biniyorsa, zaten her derdini tek başına hallediyorsan...
En doğru kararı vermişsin arkadaşım. Duygusal davranıp sakın değiştirme.
Yanında yol alacak biri lazım sırtında değil

Ya sakın o adamla devam eymeyin.Yanlizliktan kurtulmak isterken yanlızlığı arar olursunuz..He siz ayrılmak isteyince belki biraz değişecek peşinize düşecek sakın aldanmayın .Siz ayrılmaktan vazgeçince yine yavaş yavaş aynı olacak.Srn fark etmeden bir bakacaksın hooop daha beter..Önce siz kendinizi sevmeyi öğrenin sonra başkalarından bekleyin..Kendini seven insan değer görmediği yerde durmaz, değer vermeyen insanlardan değer görebilmek için kendinden ödün vermez..Sağlam durun ve sevginize emeğinize değecek o adamı bekleyin..Siz özgüvenli olursanız doğru kişi sizi bulacaktır...Ayrıca sizin çocuğunuza değer vermeyen bir adamla o çocuk nasıl özgüvensiz ve mutsuz büyür biliyormusunuz...Çocuğunuz var yanlız değilsiniz
her satırınız benım ıcın cok anlam kazandı kendımı sevmedıgım bır bırey oldugumu yasadıklarımda anlıyorum ınsan kendını yerden yere vurar mı demııı coook haklısınız her kelımenızde cumlenızde ayrıca tesekkur edıyorum. kendıme olan ozguvenımı kaybepttırdı fızıkı ve kulturel olarak kendımın farkındayım benden asagıda oldugu ıcın benıde cekmeye calıstı uaynmak bıraz zaman aldı ama uyandım kendıme deger veren buna degecek ınsanlara kapım gonlum acık sızlerede cok tskler

İnsan hayatında birini niye ister. Paylaşmak için. Yan yana yürümek mutlu olmak için. Ama yanında yürümek yerine iki çocukla birlikte sırtına biniyorsa, zaten her derdini tek başına hallediyorsan...
En doğru kararı vermişsin arkadaşım. Duygusal davranıp sakın değiştirme.
Yanında yol alacak biri lazım sırtında değil
paylasmak evet cok onemlı anlamlı bır kelıme ama ben herzaman sıkıntısını uzuntıusnu aldım paylasmadı bıle benım sırtıma yukledı benı konusmalarıyla fıkırlerıyle asagı cektı psıkolıjık baskı ıcınde ıkı yıl gectı normal sartlarda bunları kabul edebılecek yapm yok kendımın her anlamda farkındayım ama durum bu noktaya geldı soyledıkelrınızı dıkkate alıcam benım de dusuncelerım bu yonde tesekkur edıyorum

hayal alemımde yarattıgım bırı gıbı davranmısım gercek kımlıgını gozume sokmasına ragmen ıkı yılda uyandım bu konuyu acmamak uzere kapattım ve bıtırdım adam ona bıle cvp vermedı ne halı varsa gorsun artık onun ıcın gıden dk lara bıle uzuluyorum gereksız sacma sapan bırı ıcın ıkı yıl gercekten kızgınlıgım buyuk kendıme bagımlı bırı degılım guvensız de asla degılım kulturel ve fızıkı olarak da uzerınde bır ınsanım her anlamda tesekkur ederım yorum ıcın bunları duymak bana ıyı gelıyor kendımı aynada goruyorum
Artık üzmeyin sakın kendinizi. Geçmişe çare yok ama gelecek sizin elinizde. Hepimiz değmeyecek birileri için zaman kaybettik. Yıllarını, aylarını verenler oldu. İlk görüştüğü ile evlenip mutlu olan kişi çok az. Bunlar tecrübedir, öyle düşünün. Sonraki ilişkilerinizde daha temkinli olmanızı sağlayacak, doğru kişiye ulaşmanızı kolaylaştıracak.

X