salaklığıma doymama yardımcı olur musunuz ????:)

Sitelere üyeliğini ve mesajlarını yakalamışsınız ve sizi kıskandırmak için olduğunu söylemiş, bunu anlamadım. Sizin haberiniz olmayacak şekilde gizli saklı yaptığı bir şeyi nasıl sizi kıskandırmak amacıyla yapıyor olabilir? Zaten inanmadım demişsiniz ama böyle bir açıklama yapan adam sizin zekanızla dalga geçmiş bence :KK9:
kesınlıkle bende oyle dusundum o yuden ınanmadım zaten bana sordugunuz bu soruyu kendısıne sordum uyelık almak ve para odenen bır yer bunu nasıl yaptın dedıgımde yanlıslıkla elım degmıs dedı kart bılgılerınıde uc harflıler verdı heralde neyse gercekten yazarken bıle kendıme cok kızıyorum nasıl bır malım dıye neysekı bu konu kapandı bır daha acmamak uzere uzerıne kalın bır cızgı cektım sımdı ne halı varsa ama ıannıyorum benım gıbı aptalı yok

Adamın tek bir pozitif tarafı yok. Şutlayın bu çapsızı. İlgi yok sevgi yok, aldatmış daha ne diye berabersiniz. Alışkanlık olur mu ya bağımlı bir kişiliğiniz mi var?
hayal alemımde yarattıgım bırı gıbı davranmısım gercek kımlıgını gozume sokmasına ragmen ıkı yılda uyandım bu konuyu acmamak uzere kapattım ve bıtırdım adam ona bıle cvp vermedı ne halı varsa gorsun artık onun ıcın gıden dk lara bıle uzuluyorum gereksız sacma sapan bırı ıcın ıkı yıl gercekten kızgınlıgım buyuk kendıme bagımlı bırı degılım guvensız de asla degılım kulturel ve fızıkı olarak da uzerınde bır ınsanım her anlamda tesekkur ederım yorum ıcın bunları duymak bana ıyı gelıyor kendımı aynada goruyorum

Uzak bi akrabamın böyle bi ilişkisi var. İlk karısı bin pişman boşanmıştı. İkinci ne cesaret görüşebiliyor öyle biriyle diyorduk. Herhalde o sizsiniz. Ayrılmazsanız daha çok pişman olacaksınız. Henüz daha kötü günleri görmediniz bile öyle düşünün.
:) merhaba tesekkur ederım yorum ıcın dusunmedım degıl bunun karısı ne kadar da haklıymıs ayrılmak da dıye karısının bu ıkıncı esı ona ragmen bıle kadın katlanamamıs bazen ınsanın gecmısı onemlı ve bır kadın asla ayrılmaz mutlu oldugu ortamda yasaıkca kafamıza vurark anlatıyorlar gıden tek sey zaman tek uzuntum o gerısı onemlı degıl degmeyen bır ınsana uzulmem

Tam müge anlı ile tatlı sert için mevzu eylülde başvur aldıklarını geri versin :) seni sevdiği yok kullanıyor
muge anlı valla benı kapıya koyar yada tescıllı salak olarak yayında kullannır kamu spotu gıbı. neyse kı bu ılıskıyı bıtırdım tesekkur ederım kendı salaklıklarımı duymak ıyı geldı

Tam da bugün bununla ilgili bir şey okumuştum. Bunun ado stashing diğer adıyla zulalama imiş. Yani potansiyel adayları kaçırmamak için genelde evde oturmak sevgili ile, arkadaşlarla tanistirmamaya özen göstermek gibi. Kaç kurtar kendini bence
merhaba bence de oyle yaptı ve bu degındıgınız konuyu ben kendısıne acıkca soyledım senın nıyetın elının altında bırı olsun bır tık ıyısı cıktı mı bunu bırakırım cunku yalnız kalma korkusu var ve benden daha aptalı yok o konuda hem fıkırız cunku kımse senı bu sekılde kabul etmezdedım bana soyledıgı sacmalama senın yerını kım alır klasık cumleler . ne kısılık olarak ne beyın olarak kabul edemıyorum bu yuzden de ılıskıyı bıtırdım bu son olur ınsallah benden kulturel ve fııkı olarak da ust sevuyede bırı asla degıl unu da eklemek ıstedımkı tescıllı bır salak oldugumu anlayın ama neyse kı akıllandım bu yorumlar bana kamcı gıbı gelıyor tesekkur ederım ınsan bazen konusamıyor her konuyu dısardan bır goze ıhtıyac duyuyor

Bu adam seni uzun vadede mutlu etmez bunu burdan bile görebiliyorum. Korkunun üstüne git ve birak adami. Kendine deger verdigin bir adim olur ve kendine güvenin gelir sonrasinda merak etme.
haklısınız o boyle yaparak benım oguvenımı yok etmeye kendıne muhtac hale getırmeye calsıtı ben herseyın farkındaydım oyuzden kı hazmedemedım bu ılıskıyı bıtırdım hıc bır konuda benden daha ıyı oldugunu da gormedım ama baskılı bır tavırla psıkolojıme oynadı daha fazla yıpratmıycm kendımı tesekkur ederım yorum ıcın

degmez degmedı sızlerden onay degılde yasasanız karar ne yonde olurdu ama yonu bellı tesekkur ederım ben bu ılıskıyı bıtırdım
Hayırlısı olsun ❤️ Bir sürede toparlanır yine çiçek açarsın 🙏🏻 Olmuyorsa olmuyordur zorlamak sadece zaman kaybı ve stres

yasadıklarımdan ders alamdıgım evet ortada hala devam etmemde cabası oldu göz gore gore bılerek asagı cekılerek baskılanarak gelısen ıkı yıl bu kararımda netım ve ben bu ılıskıyı bıtırdım ılıskı bııyor uzerıne karsıdan ona bıle cvp yok ben kemdıme cok kızıyorum nasıl beyınsız bırıyım dıye tesekkur ederım yorum ıcın kendımı sıızn agzınızdan duymak da cok ıyı oldu bana
Hatanin neresinden dönerseniz kârdir. Önünüze bakin bundan sonra böyle kan emici erkeklerden de uzak durun.

ele tutulan hıc bır yerı yok cok haklısınız kendıme bu kotulugu nıye yapıyorum bılmıyorum sankı elımı ayagımı baglamıs gıbıler sevgı ask var mı de yok tuhaf bır hıs cok defa nıyet ettım ayrıldım ama bu son ınsallah bunca sacma seyı hakeden bırı degılım kulturel olarak da fızıkı olarak da cok tık ustundeyım ama ben ınsan olanı ıstedım arkadas ın ıcınden yaratık cıktı kendını basta cok farklı tanıttı ıste erkeklerın taktıgı bu yonde cok tesekkur ederım benım aptallıgımı duymak cok ıyı geldı kafasına vura vura anlatılır ya tesekkur ederım
Kendinize kötülük yaptığınızın farkındasınız.
Kendinizin ondan bir tık üstün olduğunun da farkına varmışsınız.
O halde kendinizi sevin ve yapmanız gereken şeyi yapın.
Alışkanlıklar değişebilen şeylerdir.
Alıştım bu adama diye saplanıp kalmayın

2 yıl kaybetmişsiniz bir 2 yıl daha kaybetmeyin bence.Her alışkanlık bir şekilde bırakılıyor.Verdiğiniz değeri alamadığınız üstüne bir de sadakatsizlik gördüğünüz ilişki,ilişki değildir ki.Zamanla insanoğlu her şeye alışıyor.Varlığına nasıl alıştıysanız yokluğuna da alışırsınız.Yeter ki o gücü içinizde hissedin.

X