salaklığıma doymama yardımcı olur musunuz ????:)

Merhaba arkadaşlar aranıza bugün katıldım sizden hayatımla ilgili önem arz eden konularla ilgili bana yardımcı olmasını fikir vermenizi rica edeceğim
Fikirleriniz önemli olaya dısardan bakan bir göz olarak bende tarafsız bır sekılde anlatmak ıstıyorum kısaca sızı de cok sıkmadan genelde her bırı hepımızın hayatında var yasıyoruz ama ıcındeyken olayların görmesi zor oluyor. kımseye haksızlık etmeden doğru karar vermek istıyorum.
2 yıllık bır ılıskı ıcındeyım kendısı gunde 2 defa arar ve sadece gunaydın der ıletısım bu kadar yalnız aksamları gorusuyoruz yemek gezme gıbı ha nereyı gezıyoruz onların evı benım evı :))) pıknık vs gıbı olaylaarda aıle boyu cıkıyoruz restoranın pahalı durumuna gore gıtmıyoruz hıc hatırlamıyorum. Avukatlık mahkemelık hastanelık kredı olayları gıbı ıslerı olur ben yardımcı olurum ozel gunlerı hıc aksatmam aıle boyu dusunurum herkese yardımcı olurum. ıkı cocugu var benı cok sevıyorlar sırf onlara kıyamıyorum kapıdan gırınce bacaklarıma sarılıyorlar onların sevgısıyle cok mutlu oluyorum ve onları cok sevıyorum. benım bır cocugum var aynı hassasıyet onda yok. suan yazarken okudum da gercekten cok SALAK bırıymısım :) başı agrısa derdı benım oluyor ama bana ne yapıyor dersek KOCA BİR HİÇ evimin tüpü bozuldu bir gün sormadı ne yaptın dıye örneğin ha yaptıgı bırsey var annem hastalndı onun ıcın benımle sehır dısına geldı bırde ben buna sosyal medya uzerınden yazdım farklı bırı gıbı konustu yardımcı olmak ıstedı tlf da farklı sıteler uyelıgını yakaladım baska kadınlarla mesajlasması oldu onları yakaladım acıklaması sadece senı kıskandırmak dedı aslaa ınanmadım sevgı var mı desenız bende yok nıye zaman kaybı dersenız alıskanlık sadece kou bır zamanım da tanıstım cevremde kımse yokken arkadasım olsun cay kahve derken bugune geldık aslında bılıyorum cok gereksız bırı hayatımda ama yıne de sanırım kararımın dogrulugunu kendıme de ınsanların soylemlerıyle ıspatetmek ıstıyorum böyle bir ruh halım var tesekkur ederım zaman ayırıp okudunuz :))
Ayrıl yoksa vay çileli basım dersin

Sitelere üyeliğini ve mesajlarını yakalamışsınız ve sizi kıskandırmak için olduğunu söylemiş, bunu anlamadım. Sizin haberiniz olmayacak şekilde gizli saklı yaptığı bir şeyi nasıl sizi kıskandırmak amacıyla yapıyor olabilir? Zaten inanmadım demişsiniz ama böyle bir açıklama yapan adam sizin zekanızla dalga geçmiş bence :KK9:

Konu sahibi Allahın güzel kulu hayatındaki insanda Sevgi desen yok, Değer desen yok adamın kendisine bile saygısı yok Neden Hata yapmakta ısrar ediyorsun onu anlamış değilim?

Insan kendine niye bunu yapar ki ? Bir çocuğunuz var daha önceki iliskinizden ders almamissiniz hic tecrubeniz yok mu ya böyle asalak insanla hayat mi geçer. Adam sizi kullaniyor. Hayatınızdan cikarin ve size deger veren değer veren bir insan ile hayatinizi idame edin.

kendımı tanıyamaz oldum bu kadar zayıf bır kısılıgım yok aksıne fızıkı ve kulturel olarak da ondan eksıgım asla yok ve cok tık ustundeyım ayrılma kararı aldım cok defa ayrıldım durumu hazmedemedım ama bu son ınsllah bu konuda emınım tesekkur ederım yorumlarınız ıcın gercekten bazen ıns an kendı salaklıgını duymak ıstıyor

Ya hu adam aldatmış resmen.Kanatlı melek olsa da devam edilir mi?
Hoş elle tutulur bir tarafı da yok.
ele tutulan hıc bır yerı yok cok haklısınız kendıme bu kotulugu nıye yapıyorum bılmıyorum sankı elımı ayagımı baglamıs gıbıler sevgı ask var mı de yok tuhaf bır hıs cok defa nıyet ettım ayrıldım ama bu son ınsallah bunca sacma seyı hakeden bırı degılım kulturel olarak da fızıkı olarak da cok tık ustundeyım ama ben ınsan olanı ıstedım arkadas ın ıcınden yaratık cıktı kendını basta cok farklı tanıttı ıste erkeklerın taktıgı bu yonde cok tesekkur ederım benım aptallıgımı duymak cok ıyı geldı kafasına vura vura anlatılır ya tesekkur ederım

Insan kendine niye bunu yapar ki ? Bir çocuğunuz var daha önceki iliskinizden ders almamissiniz hic tecrubeniz yok mu ya böyle asalak insanla hayat mi geçer. Adam sizi kullaniyor. Hayatınızdan cikarin ve size deger veren değer veren bir insan ile hayatinizi idame edin.
yasadıklarımdan ders alamdıgım evet ortada hala devam etmemde cabası oldu göz gore gore bılerek asagı cekılerek baskılanarak gelısen ıkı yıl bu kararımda netım ve ben bu ılıskıyı bıtırdım ılıskı bııyor uzerıne karsıdan ona bıle cvp yok ben kemdıme cok kızıyorum nasıl beyınsız bırıyım dıye tesekkur ederım yorum ıcın kendımı sıızn agzınızdan duymak da cok ıyı oldu bana

X