sakin ve mantıklı düşüne hanımlar yol gösterin ne yapmalıyım.ALDATILDIM:((

İnsanlar sadece birbirleriyle temas halinde olunmasını aldatmak görüyor herhalde. Hayır efendim eşin ya da sevgilin varken bir başkasına farklı gözle bakmak bile aldatmaktır.

Eşiniz saçmalamanın sıvama bölümüne geçmiş. Bence evliliğinizi bitirin.

Eşinin üzerine kadının eline nasıl ulaşmış bu kadın uzak şehirdeyse ayrıca konuşmaya ihtiyacı varsa ve senle konuşamıyosa şerefli bi erkek olup bi erkek arkadaşıyla bi iki gün dertleşseymiş hergün TANIMADIĞI GÖREMEDİĞİ bi kadınla telefonda konuşana kadar eşinin savunması hiç inandırıcı gelmedi ki gerek yok aldatmış yani

Gorusmuyolarsa hatti kadina nasil vermis?
Kadin evli bence
Ve tanidik biri
Kocan nasil da koruyor kadini sakliyor kimligini basina bela gelmesin diye

Çalışıyorsunuz da...Alın çocuklarınızı,açın davanızı.Maddi manevi tazminat alın.Böyle babayı tutmayın evinizde!Çocuklarınız da durumu bilse inanın boşanmanızı isterdi!
Ben de eminim , kadın evli ve tanıdığınız biri.Yazık eşinize!!

Zor bir durum
Konusmaya ihtiyaci varsa bir erkek arkadasiyla konussaymis
Saatlerce hergun ne konusulur ki masumane olamaz
Bulusmadiklarina garanti veremeyecegimiz gibi evli bir kadin olup olmadigina karar veremeyiz ki du dahada durumun boyutunu karar bakimindan daha hizli degistirir
Hatti uzerine almasi kadinin kimligini gizleme amaci tasiyor gibi
Kadinin siz tel edince lafi degistirip kapatmasi sizi tanidigi anlamina geliyor
Bilemedim belki dogru olmaya bilir gunahini da almak istemm ama okadar duyduklarimiz bizi huznu zanni olmamaya itiyor
Hee ne yapmalisin ni dusun ona bizler degil kendin karar vermelisin

Son düzenleme:
Karar sizin...
Bu olayı unutabilecek, bir daha dillendirmeyecek ve mutlu olmaya devam edecekseniz affedin, devam edin.

Evlatlarınızı da gözetin.
Babalarından ayırmayayım derken anneleri olarak sizi kaybetmesinler?! Siz mutsuz olursanız onlara verimli olamazsınız çünkü.

Bunu unutamam derseniz de affetmeyin elbette.

Uzaktan konuşmak gibi olur belki ama affedemeyeceğim birşey bu benim...Affedilmemeli de zaten, bu adamlar bu kadar halt yiyip affedildikçe tepeye çıkar.

Konudan anladığım kadın evli, muhtemelen tanıdık ve aralarında gayet de bir ilişki var.
Eşinizin üzerine hat kullanması.
Sizin telefonlarınızı bir daha açmaması, o hattı sadece eşinize özel kullandığını gösterir. Günün belli saatlerinde kullanması da...

Böyle kadınları da adamları da Allah bildiği gibi yapsın.

Karar sizin...
Bu olayı unutabilecek, bir daha dillendirmeyecek ve mutlu olmaya devam edecekseniz affedin, devam edin.

Evlatlarınızı da gözetin.
Babalarından ayırmayayım derken anneleri olarak sizi kaybetmesinler?! Siz mutsuz olursanız onlara verimli olamazsınız çünkü.

Bunu unutamam derseniz de affetmeyin elbette.

Uzaktan konuşmak gibi olur belki ama affedemeyeceğim birşey bu benim...Affedilmemeli de zaten, bu adamlar bu kadar halt yiyip affedildikçe tepeye çıkar.

Konudan anladığım kadın evli, muhtemelen tanıdık ve aralarında gayet de bir ilişki var.
Eşinizin üzerine hat kullanması.
Sizin telefonlarınızı bir daha açmaması, o hattı sadece eşinize özel kullandığını gösterir. Günün belli saatlerinde kullanması da...

Böyle kadınları da adamları da Allah bildiği gibi yapsın.
Âmin

Ama ben sadece telefonda konuşuyorum konuşmaya ihtiyacım vardı.Seninle de konuşamıyorduk onunla konuşmak beni rahatlatıyordu dedi.

Ayy ne inandırıcı ne inandırıcı. O zaman senle konuşsaymış ya da bir erkek arkadaşıyla. Yemeyin lütfen bu yalanları. Bu basbayağı aldatma her şekilde.

Erkek aldatılır kadın terapiste psikoloğa gider. Kadın affedince erkek %99 tekrar aldatır. (Benim için 1 kez de boşanma sebebidir) Herkes farklıdır tabi siz naparsınuz bilemem ama lütfen artık şu çocuklar için bahanesine kimse sığınmasın gına geldi. (Nadir durumlar hariç)

okadar yorgunum ki mantıksız bir karar vermek istemiyorum yola devam etmek de mantıksız olabilir etmemek de.

E yani mantıksız olanın devam etmek olduğu kesin olsa da devam eden de cok. Çünkü bizim ülkede erkeğe herşey mübah.

Buralara konu açacak hale geldiyseniz sizin de konuşmaya ihtiyacınız var demektir. "Konuşmaya ihtiyacım var." diyerek siz de bir telefon arkadaşı bulun bakalım, o zaman eşiniz size neler yapıyor...

Ayrıca birkaç arkadaşın da belirttiği gibi "o kadın" hiç de uzaklarda değil bence; çevrenizde bir yerlerde.

+10000~

Benzer bi durumda ben affetmeyi tercih ettim köpekler gibi pişmandı aylarca ağladı yalvardı son bi şans daha verdim kararımdan pişman değilim ama acı çekmeye devam ediyorum ağzıyla kuş tutsa yaranamaz artık bana hiçbirşey eskisi gibi olmuyor maalesef
Tekrarı halinde asla affetmeyeceğimi başına vura vura öğrettim terapiler gördük ama ne ben eski benim ne de o
Aramızdaki kavgalar huzursuzluklar azaldı çünkü bu suçluluk psikolojisi ilişkimizde bi denge sağladı kıymet bilir oldu eskiye nazaran
Vazgeçilmez sanıyordu kendini şimdi ben vazgeçilemeyen taraf oldum
Kıyaslamak ne kadar doğru bilmem ama bizimki 9 10 günlük bişeydi sizin 8 9 ay sürmüş pek pişman gözükmüyor adam
Affedeceksen bile boşanacam yapamam de o yalvarıp vazgeçirirse bi şans daha vermeye değer
Bizimki boşanma kelimesine tahammül edemiyordu hemen ağlayıp zırlamaya başlıyordu
Cinsel hayatımız iyi sanıyordum ben de senin gibi terapiye gidince pek de öyle olmadığını anladım birsürü tabumuz varmış yıkıyoruz tek tek
Bu olay bizim sorunlarımızın kaynağını görmemizi sağladı ben cinsel tatmin yaşayamadığım için doyumsuz talepkar gergin bi insana dönüşmüşüm meğer çok sık kavga ediyorduk şimdi birbirimizi anlamak için dinliyoruz
Çok karmaşık anlattım farkındayım ama bu durum zaten kendisi karmaşık yapacak birşey yok

Valla aldattıktan sonra ister köpek gibi pişman olsun, ister kıymet bilsin, melek olup kanatlansın neye yarar tabuyu yıksan ne yıkmasan ne. Başka bir kadın araya girdikten sonra..Öyle bir adamla artık nasıl birlikte olur insan bile bile. Sen aldatsan o seninle devam eder miydi?

ben olsam boşanmazdım. böyle şeyler olur. erkekler hep acaba içindeler sen farkını gösterirsen hata yaptığını anlar.
babam da annemle evlenmeden önce sevgilisine evlenirsem yine görüşürüz diye söz vermiş ama annem aklını başından aldığı için görüşmemiş.
yani cinsel anlamda değil her anlamda farkını göster ki zaten değerlisin.
inan ki çocuklu bi şekilde başka biriyle evlendiğine değmeyecek bir hata bu.

Kişi kendisi aldatıldığında bir şey diyemem bana uymasa da. Ancak bunu tavsiye olarak yazan insanlar yani sizin gibiler bu aldatma olaylarını normalleştirmeye çalıştığı ve belki de birilerini etkilediği için asla saygı duymuyorum. Keşke fikirlerinizi kendinize saklayıp ondan sonra naparsanız yapsanız.

farklı pencereden bakmayı dene

Allah korusun sonra dünya ne hale gelir. Kimse o pencereden bakmasın mümkünse

ben olsam boşanmazdım. böyle şeyler olur. erkekler hep acaba içindeler sen farkını gösterirsen hata yaptığını anlar.
babam da annemle evlenmeden önce sevgilisine evlenirsem yine görüşürüz diye söz vermiş ama annem aklını başından aldığı için görüşmemiş.
yani cinsel anlamda değil her anlamda farkını göster ki zaten değerlisin.
inan ki çocuklu bi şekilde başka biriyle evlendiğine değmeyecek bir hata bu.

ben değerliysem adam göstersin farkını..
ne kadar cinsiyetçi bir yaklaşım bu böyle:işsiz:

böyle şeyler olur diyerek durumu normalleştirdiğiniz belli kendi içinizde ama bu doğru bir genelleme olamaz olsa olsa kendinizi kandırmanın bir yolu..
size tuhaf gelse de gurur erkeklere özgü bir duygu değildir.. boynuzları cilalayıp gezmek istemeyecek bir çok kadın var..

ben değerliysem adam göstersin farkını..
ne kadar cinsiyetçi bir yaklaşım bu böyle:işsiz:

böyle şeyler olur diyerek durumu normalleştirdiğiniz belli kendi içinizde ama bu doğru bir genelleme olamaz olsa olsa kendinizi kandırmanın bir yolu..
size tuhaf gelse de gurur erkeklere özgü bir duygu değildir.. boynuzları cilalayıp gezmek istemeyecek bir çok kadın var..
kendisi çoktan kabul etmiş belli ki o boynuzları, başkalarını da kendi gibi gurursuz sanıyor. yorumları beyin yakıcı. keşke düşüncelerini kendisine saklasa böyleleri, pisliğini başkalarına bulaştırmasa. bir de demez mi babam da böyle böyle yaptı diye. öyle babanın böyle kızı, şaşırmamak lazım.

13 yıllık evliyim.2 evladım var Allah bağışlasın.Herkesin olduğu gibi zaman zaman inişli çıkışlı ama mutlu olduğunu düşündüğüm ve hissettiğim bir evliliğim var....dı.Eşim tabiri caizse dağın başında görev yapan biri ve yalnız çalışıyor.ben de çalışıyorum.Son 8-9 aydır saat sabah 10 ile 12 arasında ne zaman arasaan 1 saat meşgul telefonu.Sorunca da kızıyor arkadaşımla konuştum falan diyordu.Artık son zamanlar şüpheleniyorum diye şaka yollu takılmaya başladım.Ama içimede bir kurt düştü.Aradım ,araştırdım bir telefon numarasıyla uzun uzun konuştuğunu nerdeyse hergün o saatler arasında konuştuğunu öğrendim telefon dökümlerinden.Sonra o saat dilimlerinde o telefonu aradım.bir kadın çıktı.kiminle görüşüyorum dediğimde bu telefon benim değil arkadaşımı vereyim dedi ve telefonu kapattı kapatış o kapatış.bir daha da açmadı.eşimin üzerine olan hatları sorgulatmak aklıma geldi bir de baktım bu hat eşimin üzerine.bu telefon face de watsuppada kayıtlı değil.Muhtemelen yalnızca birbirleriyle konuşmak için alınmış bir hat.Sonuç olarak eşime bunları tek tek önüne koydum tabiki kabul etti.Ama ben sadece telefonda konuşuyorum konuşmaya ihtiyacım vardı.Seninle de konuşamıyorduk onunla konuşmak beni rahatlatıyordu dedi.o kişinin uzakta bir şehirde olduğunu söyledi.nitekim kadınla görüşebileceği saatleri hesap ediyorum işten dönüşte çocukları okuldan alıyor sonra gelip beni alıyor zaten.cinsel açıdan da bir sıkıntımız yok .ilgisi bu yönden hiç azalmadı.çocuklarıyla da ilgili benden çok takip eder çocukları o kadar.kim olduğunu söylemiyor sanki bilsem bir şey mi değişecek yooo.sonuçta bu da aldatmak ne yapacağımı bilmiyorum.bir yanda gururum bir yanda çocuklarım...Babalarına çok da bağlılar..aile terapisine gitmeyi istiyorum benim de psikolojim bozuldu..siz olsanız ne yaparsınız?
Merhaba öncelikle geçmiş olsun kardeşim benimki akıl vermek filan değil ama bu aralar bende böyle aynı anlattığın gibi bir konu ile uğraşıyorum yaklaşık 2 -3aydır benimde bir yakınım senin gibi başına geldi ben ne zaman yapma dediysem kazandı ne yaman benim dediğimin dışına çıktıysa boşanmaya kadar gitti ve zar zor toparladık öncelikle senin şuna karar verip ona göre davranman gerek ben bu adamı seviyormuyum onsuz nasıl olurum ... eğer gerçekten seviyorsan ve kaybetmek istemiyorsan ve iki de çocuğun varmış onları da düşün bu konuyu unut bahsini bile açma derim ben çalışıyormuşsun Emin'im bundan dolayı sen ne kadar farkında da olmazsan kocanı ihmal etmişsindir kocanın ilgisini kendine çek kendine bak eve gelince asla yanında peşmurta gezme yerli yersiz gül emin kocan sana döner şakın kendini bırakma kocanızda başka kadınlara sunma maalesef biz kadınların düşmanı her zaman hemcinslerimiz oluyor bazı ahlaksız kendini bilmez kadınlar var onlara fırsat verip de yuvanı dağıtma pişman olursun hemde çok şunuda unutma erkekler ne kadar Zeki'de görünseler saf yaratılmışlardır 1nefis vardır onlarda o nereye sürüklerse (.onu kim çekerse )otarafa yönelirler maalesef ama dizginlemekte kolaydır hele seninse şimdi seninken verme kimseye evlatlarının babasını sevdiğin adamı...umarım başarırsın

Merhaba öncelikle geçmiş olsun kardeşim benimki akıl vermek filan değil ama bu aralar bende böyle aynı anlattığın gibi bir konu ile uğraşıyorum yaklaşık 2 -3aydır benimde bir yakınım senin gibi başına geldi ben ne zaman yapma dediysem kazandı ne yaman benim dediğimin dışına çıktıysa boşanmaya kadar gitti ve zar zor toparladık öncelikle senin şuna karar verip ona göre davranman gerek ben bu adamı seviyormuyum onsuz nasıl olurum ... eğer gerçekten seviyorsan ve kaybetmek istemiyorsan ve iki de çocuğun varmış onları da düşün bu konuyu unut bahsini bile açma derim ben çalışıyormuşsun Emin'im bundan dolayı sen ne kadar farkında da olmazsan kocanı ihmal etmişsindir kocanın ilgisini kendine çek kendine bak eve gelince asla yanında peşmurta gezme yerli yersiz gül emin kocan sana döner şakın kendini bırakma kocanızda başka kadınlara sunma maalesef biz kadınların düşmanı her zaman hemcinslerimiz oluyor bazı ahlaksız kendini bilmez kadınlar var onlara fırsat verip de yuvanı dağıtma pişman olursun hemde çok şunuda unutma erkekler ne kadar Zeki'de görünseler saf yaratılmışlardır 1nefis vardır onlarda o nereye sürüklerse (.onu kim çekerse )otarafa yönelirler maalesef ama dizginlemekte kolaydır hele seninse şimdi seninken verme kimseye evlatlarının babasını sevdiğin adamı...umarım başarırsın
Neredeyse aldatmanın faturasını kadına keseceksiniz. Kusura bakmayın ama aldatan kocayı affetmek kadınlık gururunu ayaklar altına almaktır. Kadıncağız kocasının yaptıklarını yapsaydı adam "yahu çalışıyorum, karımı ihmal ettim, bütün sorun bende, karım aldatmış olabilir ama suç bende ve hemcinslerimde mi" derdi. Tabi ki hayır. Dinlemeden kapının önüne koyardı.
Sizin zihniyetinizde olan bayanlar yüzünden aldatmayı hak olarak görüyor erkekler.
Çünkü sizin zihniyet aldatmanın faturasını diğer kadına yetmedi aldatılan kadına keser. Erkektir yapar yaptıysada karısıyla diğer kadın suçludur der.
Gururunu ayaklar Altına almayan ve aldatıldığında kocayı boşayan kadına da haksız gözüyle bakar.
Artık kadınlarımız kendini ezdirmemeli. Bırakın kılıfları adam aldatmış işte. Aldatırken ne çocuk düşünmüş nede karısını. Vurun kıçına tekmeyi gitsin. Size değer vermeyene asla değer vermeyin.
Öyle kocandır başkalarına kaptırma süslen püslen affet laflarına kanmayın. Oyuncağını kaptırmak istemediği için ayaklarını yere vura vura şımaran çocuklar gibi olmayın.

Sana boşan yada boşanma diyemem .. ama eşinin söylediği hiçbirşey inandırıcı gelmedi bana .. o zaman sende başka bi adamla konuş canın sıkılınca ... ama ben olsaydım asla affetmezdm...

Gene suçlu ÇALIŞAN kadin.

X