Sakarya buluşuyor!

kızlar ben buakşam yokum idare edin nilde buluşulacak haydeç kısmetsiz roşum arkadaşlar hepinize sesleniyorum yardımcı olun bu konuda herkesede duyurun

şimdi cuma mı buluşcaz.kısmet olursa gelirizde nerde buluşca nasıl gidicez?:uhm:bide zaman çok az.herkese haber edebilcez miCADIARZU.mesela sinyoradan falan ses yok...

evetttttttttt.arkadaşlar bu cuma bendesiniz.hepinizi davet ediyorum.ben yunus market eski adıyla yimpaş'ın arka sokağında oturuyorum.yunus markette buluşabilirsiniz.bende sizi ordan alırım.yeşilgözlü arkadaşım benim içi konuyu açtıındandan dolayı sana minnettarım.gelenler her zamanki gibi burdayımmmm:)) desinn.teşekkürler.

eveet ben burdayıım herkes gelsin kıslar topiğe uğramayanları bi güzel:mymeka: anladınız siz onu kaydirigubbakcemile

allahtan bi mani olmazsa bende sizlerle olmaktan büyük keyif alıcam arkadaşlar hem cuma ne güzel cuma cuma toplu halde bana iş için sizlerede gönlünüzdeki her hayırlı murat için dua eder topluca amin deriz dimeee

slm kızlar.....ben geliyorum.ama bi anlaşalım nerde buluşalım birde sinyora yok ne yapıcaz ona göre ...isterseniz hediye işini sinyoranın olduğu bi buluşmaya bırakalım.sinyora turna olmadan hediye işi olmaz gibi geliyor bana...Şeniz

kızlar aklıma gelmişken,ev buluşmalarına giderken bişeyler yapıyordu.nile giderken de bişeyler yapalım derim ben :) isteyen olursa tatlı-tuzlu fark etmez :)

evet iyi olur ben kurabiye yapayım sizlerde artık bilemem cano duuuy ama biz buluşacaz boşver kızlar duyun bakem bide saat 1 de yunus marketin önümde olalım nil oradan alacak

merhaba hanımlar . 1 de yunus markete buluşacaz ama sinyora ve turna yok gerçekten....umarım yarına kadar görürrler buluşma haberlerini..görüşmek üzre arkadaşlar..

ayrıca ..sizler katılıyorum arkadaşlar .giderken birşeyler yapsak.. çok iyi olur ..ben den elmalı kek arkadaşlar..herkesi öpüyorum..

slm bende poğaça yaparım.... bu hediye işi bence birdahaki buluşmaya kalsın sinyora ve turna yok işler karışmasın

Son düzenleme:
ayyy benım ne anlayışlı arkadaşalrım var böyee..tşk kızlarr.bakalım bendekendime göre bişiler yaparım.baktınız bişe hazırlamamışım o zman beni yersiniz::))saat13 de yunus marketin önunden alacağım sizi.

canllaaaarrr bende gelmek istiyorum işten izin alıp birazda olsa uğrayıp sizi görmek istiyorum bende gelcem a.s

tamam kızlar hediye işi sonraki buluşmaya kalsın sakın kimse getirmesin mahçup olmayalım nil msnden telini alayım bende no yok silinmiş haydeçcim cano ile boşvere ulaşamayacakmısın arkadaşlar herkes gelebilir topiyi takip edin saat belli yarın inşallah

evet bencede sinyora olmadığı için hediye işini erteleyelim,benimde aklıma gelmişti bişeyler yapsak mı diye bi çeşitte tuzlu benden görüşmek üzeree...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…