Sakarya buluşuyor!

kızlar çok gelmek istiyordum ama yarın gelemiyorum büyük ihtimalle ama eğer iş ertelinirse gelmeye çalışıcam

merhaba baya ara vermiştiniz herkesin kendince telaşları vardı ama maşallah yine ayrı kalamadınız imreniyorum size dostluk arkkadaşlık bir başka oluyo hepinize selamlar sevgiler artık fotoğraflarıda ekleyince görürüz merakla bekliyorum

bilgecm üzülme yav kısmetse yine görüşürüz,sen bizden şanslısın bizleri fotolarımızdan tanırsın biz seni hiç göremedik
fekat bu görüşmemiz çok daha sıcak bi buluşma oldu daha bi kaynaştık bundan sora sık sık görüşücez inş.

Son düzenleme:
kızlar bu gün çok güzeldi sizlerle vakit geçirmek harika bütün sıkıntılarımdan kısa bir sürede olsa sıyrılıyorum ama malesef bu gün erken ayrılmak zorunda kaldım aranızdan aklım sizde kaldı çok uzatmadan bir buluşma daha yapalım doymadım ben bugün sizeeee

kızlar hadi bakem bundan sonra bu kadar ara vermek yok ona göre.......hadi fotoları ekleyin biran önce..:teytey:. kk buluşma görsünnnsengözlerimebaksanab

bi an önce fotoları koyun kıslar, gelmeyenler neler kaçırmış görsünler de bi dahaki buluşmada aramızda olsunlarkaydirigubbakcemile5

evet arkadaşlar ben de sizlere katılıyorum ev buluşması daha samimi oluyor..... gerçekten çok güzel bir gündü...nili bekledim bu akşam fotoları atsın diye.sanırım fırsatı olmadı...inşallah yarın atarda fotoları konuyu açarım...hepinizi çok öpüyorum kızlarrrrŞeniz

ayyy bende merak ettim şimdi negüzel buluşup kaynaşıyosunuz bizede burdan bakmak düşüyo imrendim vallaa

X