Sakarya Buluştuuu!!!(Heyo Heyo çok mutluyuz kim demiş kıroyuz:)))

canım çuk güzel çıkmışsınız iyide kaynatmışınız haa
dosluğunuz daim olsun kızlar

maşallah ALLAH baozmasın bu güzel dostluğunuzu
hepiniz süpersizniz arkadaşlar..

canlarım benim..hoşgelmişiniza.s..gerçekten çok güzel bi gündü,gerçekten iyi kaynattık.kaydirigubbakcemile5.keşke sizlerlede böyle buluşmalar yapabilsek..:1hug:

vay be bu ne güzellik bu ne hava,,ay sevsinler sizi...:nazar:
kısmetsiz kedim.:1hug:roşum..:1hug:kızlar harika görünüyorsunuz..,görüntülerden ne kadar eğlendiğiniz görünüyor..:1shok:
hani bize sör verdiğiniz özel pozyerimseniben..sakın yandı görüntüler demeyin..senağlama

sabah sabah içim açıldı ohhhhhh.. her gününün böyle güzel neşeli geçsin..
tüm kızlar harikasınız..Şeniz

Oh ya ne güzel içim açıl dı tşekkürle kızlar bizlere de fotolarınızla seyrettirdiniz ,güzel bir günü...a.s.
köfteleri hiç göremedik ne ka çabuk yuttunuz öylekaydirigubbakcemile3
Ayriyeten bize özel fotoyu merak ettim de:jeyyar:
kırk bir kere maaşallah hepinizea.s.:nazar:
amanında amanın kim gelmiş...ergen anneleri gelmişa.s...greçekten sıkıntıların üstüne bu buluşma ilaç gibi geldi gerçekten..köftelerin bilem resmini çekmiştik emme,arkadaşımızın foto.mak. ile pc arasında bi fikir ayrılığı çıkmış:roflol:..beklemedeyizz.a.s

Eveeeeet,geldim:eek: sakaryanın güzel,nur yüzlü,fıstık ötesi güzelleriiiikaydirigubbakcemile3
Kısmetsizim,hep derim,ben seni yirimmmmcokacimcoook,Ne kadar şeker ve ne kadar güzel bi karusan sen haaaakaydirigubbakcemile5
o senün güzellüğün tatlumŞeniz...sende gel bebişinle....:eek:..bekleriz canumkaydirigubbakcemile5

bu arada yorum bütün arkadaşlar barçman ablama,songül,gülse ve ismini sayamadığım tüm dostlar gerçekten hepinize çok çok teşekkürlera.s...gerçekten burda çok güzel dostluklar kurdum.:1hug:iyiki varsınız,iyiki burdayımmmŞeniz:enbuyukkk:

cooook tatlisiniz yaaaaaaa allah bozmasin dostlugunuzu

Maşallahınız var, Allah dostluğunuzu bozmasın arkadaşlar...:nazar:Bendenizi merak ediyodum...hepiniz çok sıcak,çok hoşsunuz..kaydirigubbakcemile5.İzmirden kucak dolusu sevgiler...:teytey:

Maşallahınız var, Allah dostluğunuzu bozmasın arkadaşlar...:nazar:Bendenizi merak ediyodum...hepiniz çok sıcak,çok hoşsunuz..kaydirigubbakcemile5.İzmirden kucak dolusu sevgiler...:teytey:

Güzel sözlerin için teşekkürler canım.Şeniz

kızlar hepiniz çok güzelsiniz,harika görünüyorsunuz...yerimseniben
allah dostluğunuzu daim etsin inşallah...:1hug:

roşhum, kısmetsiz kedi nihayet sizin resimlerinizi gördüm. ay çok mutlu oldum.
hepiniz birbirinizden hoşsunuz. arkadaşlığınız daim olsun.kaydirigubbakcemile5

kk nın güzel hatunları bizleri ziyarete gelmiş çok mutlu oldum,herkesler hoşgelmişiniz canlar,a.s.
güzel yorumlarınız için çok tşkler,koccuman öptm hepinizi...Şeniz

Son düzenleme:
merhaba sakaryanın güzel hatunları nasılsınız bakalım? karasuya beklerim hepinizi ?

ben gelmem naniknanik ,sonradan foruma ugramak gerekir, ugratmıyolarr şutarafagitti diye gelemem ben lülülülülülü

merhaba hanımlar..resimleri yeni gördüm ..çok güzel harika bir gündü..bukadar gülmeyeli epey olmuştu ..sizleri seviyorum ....haydeç ve yeşilgözlü arkadaşıma selam ediyorum öpüyorum.. onlarıda çok özledim..

X