Sakarya Buluştuuu!!!(Heyo Heyo çok mutluyuz kim demiş kıroyuz:)))

hepiniz çok tatlısınız kızlarr arkadaşlığınız daim olsun a.s.

Konuyu Toplam 2 Kullanıcı okuyor. (2 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
roşum, nilyy
amanın kimleri görüyom beeen,hoşgeldin şikerim

:)) anaaaa hoşbulduk canımcım.ancaknet cafeye geldim.bakıyrdum .harikaaaa çıkmışısz yine..eeee dostlar bayanlar harika olunca fotolar da öyle olur.sanki kırk yıldır tanışıyormuşuz gibi bir his uyandırdınız bende.hem de ilk buluşmadan itibaren.iyiki varsınız sizleri çok seviyorum.k.k nın vesile olduğu bu tanışmanın kaynaşmanın daim olmasını diliyorum bende.hepinizi öpüyorum canlarım.

amanin booo kimleri göriyemmm nillyyy immm nirdesün gıı :1hug:

Konuyu Toplam 2 Kullanıcı okuyor. (2 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
roşum, nilyy
amanın kimleri görüyom beeen,hoşgeldin şikerim

roşum bebişim napıyon yawyuşum ya kızlar havalarda iyce ısınsın arada akşam oturmalarıda yapsak ıııımmmh ne gözell
özledim bea.s.

roşum bebişim napıyon yawyuşum ya kızlar havalarda iyce ısınsın arada akşam oturmalarıda yapsak ıııımmmh ne gözell
özledim bea.s.

Ah bilgem ahh Grup E 'dekiler kocişlerini bırakırlarmı hiç
Görmedinmi roşumu geçen akşam kocişi gelecek diye bizi evden kovdu
-tatlicadiarzu-

Sakaryanın Islama köftesinin yanında kabağıda meşhurdur..Birgün katılın bizim buluşmamuza tadımlık değil doyumluk kabak ikram edelim..cokacimcoook

Gelirim hele öncesinde sarma olacaksa kesin gelirim.

valla bendenizim haklı....her daim bekleriz buluşmalarımıza....

Sarma ve kabak tatlısı varsa kesin gelirim.

Bu arada ıstanbuldere'yi neden dşünmüyorsunuz toplantı için ? benim fotograf çekmke için gittiğim ayrı bir cennet.

Barçman çok kilo verdim az almam lazım. Vitaminlerle alıyorum kiloyu, biraz da doğal alsam fena mı ?

Bu arada ıstanbuldere'yi neden dşünmüyorsunuz toplantı için ? benim fotograf çekmke için gittiğim ayrı bir cennet.

Barçman çok kilo verdim az almam lazım. Vitaminlerle alıyorum kiloyu, biraz da doğal alsam fena mı ?

Patron sen gelecem de biz sarmada sararız,börekte açarız,kabak tatlısıda yaparız.Sen yeterki gell
Havalar ısındı ıstanbuldereyi de düşünebiliriz.Netten resimlerine baktımda çok güzel bir yer.

Son düzenleme:

Bu arada İstanbuldere'yi neden dşünmüyorsunuz toplantı için ? benim fotograf çekmke için gittiğim ayrı bir cennet.

biri istanbuldere mi dediiiii orası benim köyümmmmmmmhihoyyythihoyyythihoyyyt
beğenmene çok sevindim kazen sakaryanın her köşesi bir cennet zatennnnna.s.

siz gelmeye niyetlenin yeter kii...vitaminlere gerek kalmadan doğal yolla aldırırız biz o kiloları...kaydirigubbakcemile3
valla sakaryamın okadar güzel yerleri var ki..saymakla bitmez..

Kedijimmm,beni de zayıflaaaatcokacimcoook,kötü adam kazen similisi koycektim ama patron burlarda dolanıyormuş duyduuma göreee,neme lazımlülülülülülü

Kedijimmm,beni de zayıflaaaatcokacimcoook,kötü adam kazen similisi koycektim ama patron burlarda dolanıyormuş duyduuma göreee,neme lazımlülülülülülü

Kedicik zayıflatma kısmına değil şişmanlatma kısmına bakıyor şekercokacimcoook

Kedicik zayıflatma kısmına değil şişmanlatma kısmına bakıyor şekercokacimcoook
he kız kelin ilacı olsa kendi göbeğeneeeee sürermiş...:roflol::roflol::roflol:

Allah ayırmasın hepinize hep böyle neşeli günler dilerim öpüldünüz şekerler

ayyyyy ne güzel bende sakaryadayım keşke haberim olsaydı da sizi tanıma fırsatım olsaydısenağlama

HARıKA BıR GÜN GEÇıRMıŞSıNıZ MAŞALLAH:nazar:

BEYAZ ÇOK ŞEKER DURUYORSUN FAKAT SENı BU FOTOLARDA DÜŞÜNCELı GÖRDÜMCADIARZU

Son düzenleme:
ayyyyy ne güzel bende sakaryadayım keşke haberim olsaydı da sizi tanıma fırsatım olsaydısenağlama

Ah be canım benim 3 haftadır buluşacaz diye topicimiz açık burda.Sakarya//54 topicinede gel hem tanışalım hemde buluşmaları kaçırmazsın:içelim:

istanbuldereye gitmek lazımmm kızlar
utanıyorum kendimdenn nasıl farketmedim orayıı diye:)

X