Sakarya Buluştuuu!!!(Heyo Heyo çok mutluyuz kim demiş kıroyuz:)))

maşallah sizlere...
hepiniz harikasınız,o olumlu elektiriğiniz,
neşeniz ekrandan bana kadar ulaştı inanın...
yüzünüzdeki gülümseme hiç eksilmesin ve
dostluğunuz daim olsun arkadaşlar...
sevgiyle kalın...

Ahh ahh dışardan hava güzel gözüküyodu ama bilimum yerlerimiz donduuu-tatlicadiarzu-

he valla güzelim güneşe rağmen bi rüzgar vardı,donduk ama biz genede sıcaktık bendenizim yaa,sakaryalıyık sıcakkanlıyık ondandır...

vay be bu ne güzellik bu ne hava,,ay sevsinler sizi...:nazar:
kısmetsiz kedim.:1hug:roşum..:1hug:kızlar harika görünüyorsunuz..,görüntülerden ne kadar eğlendiğiniz görünüyor..:1shok:
hani bize sör verdiğiniz özel pozyerimseniben..sakın yandı görüntüler demeyin..senağlama

sabah sabah içim açıldı ohhhhhh.. her gününün böyle güzel neşeli geçsin..
tüm kızlar harikasınız..Şeniz

vay be bu ne güzellik bu ne hava,,ay sevsinler sizi...:nazar:
kısmetsiz kedim.:1hug:roşum..:1hug:kızlar harika görünüyorsunuz..,görüntülerden ne kadar eğlendiğiniz görünüyor..:1shok:
hani bize sör verdiğiniz özel pozyerimseniben..sakın yandı görüntüler demeyin..senağlama

sabah sabah içim açıldı ohhhhhh.. her gününün böyle güzel neşeli geçsin..
tüm kızlar harikasınız..Şeniz

çiçeğim güzel bakan güzel görürmüş,çok tşk.ederiz cnm,a.s.
size özel iki elti poz verdik arkadaşımız pc ye atamadı ,ayarlayabilirse onlarda gelicek,Şeniz

Oh ya ne güzel içim açıl dı tşekkürle kızlar bizlere de fotolarınızla seyrettirdiniz ,güzel bir günü...a.s.
köfteleri hiç göremedik ne ka çabuk yuttunuz öylekaydirigubbakcemile3
Ayriyeten bize özel fotoyu merak ettim de:jeyyar:
kırk bir kere maaşallah hepinizea.s.:nazar:

çiçeğim güzel bakan güzel görürmüş,çok tşk.ederiz cnm,a.s.
size özel iki elti poz verdik arkadaşımız pc ye atamadı ,ayarlayabilirse onlarda gelicek,Şeniz
tamam canım.bekliyorum geç olsun güç olmasın..içimden bir ses..makinadan çıkamıyor diyor ama ..ben o sesi dinlemicem..:dilcikar:
Oh ya ne güzel içim açıl dı tşekkürle kızlar bizlere de fotolarınızla seyrettirdinizgüzel bir günü...a.s.

hakkaten ya.. köfte dediniz ortalarda ne köfte var ne bişi...:uhm:
maruflu.resim.bize özel demi:dilcikar::roflol:

sanki kısmetsizkedim burda bana bakıyorgibi..:eek:

bu resmede bayıldım..ayrıca.. roşum iyi tutmuşun arkadaşı..:roflol:

Son düzenleme:
kızlaaar günaydınnn bugün arkadaşınız hayata çevrimdışıı:bbo:
deli gibi çalışıyoruz çok yoğunum bugün bir daha giremem sanırım gecede kaçta evde olurum acep:çok üzgünüm: ama erken gidersem yazarım

iyi dileklerde bulunan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim
çok güzel bi gündü ya şunu yazraken bile gülümsüyorum
hepinizi çok seviyorum
canlarım bugün beni idare edin tamammı biliyosunuz topiciğimizede uğrayamıycam
en kısa zmnda görüşürüz
canlarımmmm:1hug:a.s.

Eveeeeet,geldim:eek: sakaryanın güzel,nur yüzlü,fıstık ötesi güzelleriiiikaydirigubbakcemile3
Şimdi başlıyorum
Roşum,böbreğim,döşüm,kız sen ne kaaa hoş bi hatın kişisin öööle,gel kııı öpücemŞeniz
Kısmetsizim,hep derim,ben seni yirimmmmcokacimcoook,Ne kadar şeker ve ne kadar güzel bi karusan sen haaaakaydirigubbakcemile5
Bendenizim,bundan sonra bendeniz kulunuz olayım,boylu poslu,ceylan bakışlı,taşşşş gibi kızmışın haaaaasengözlerimebaksanab
Canoooo,yesinler seni,o ne şekerlik,kız sen şeker bayramında napıyon,gel seni şekerliğime koycem,çok çok güzel bi cıvırsın,Allah bahtını da yüzün gibi güzel eylesin:eek:
Beyazım toprağım,o ne asalet kııız,peri padişahının kızı gibisin vallahi,yüzün de kaymak gibi kıııız,Allah sana dert vermesin,bi an önce iyi bi işle beraber güldürsün yüzünü canım benimyerimseniben
Gümüş boncuk sen ne boncuk gibisin,adını o yüzden mi boncuk kodun,kıs sen pırlanta boncuk yap adını şeker yumağııınaniknanik
My Hopem,canımın içisi,yerim senin maviş gözlerini,sen ne ince hamilesin kıs,genç kız gibi maşallahhh, senin gibi güzel yürekli,hayırlı bir evlat yetiştireceğine adım gibi eminim, çoook severim senia.s
Nilly ile tanışmadım ama çooook pozitif ve sevimli bi şeker o da galibaaaaa:1rolleyes:
Gelelim Bilgeme,kıs ben senin yanağını ısırırım,ham yaparım,kızıma da yalatırım ona göre,vallah Pınar Altuğ senin yandan yemişin:jeyyar:
Evet güzeller,beni merak ediyor musunuz bilmem ama ben hamileliğimde çatlamadım hiç,vallah fotolara bakana kadar çatırrrr çatırrrr çatladım ama meraktan.Kız kıskananlar çatlasın ne diyim,nice güzel günlere inşallah hep beraber canlarım benim,bal kavanozlarımmmm:teytey:

Eveeeeet,geldim:eek: sakaryanın güzel,nur yüzlü,fıstık ötesi güzelleriiiikaydirigubbakcemile3
Şimdi başlıyorum
Roşum,böbreğim,döşüm,kız sen ne kaaa hoş bi hatın kişisin öööle,gel kııı öpücemŞeniz
Kısmetsizim,hep derim,ben seni yirimmmmcokacimcoook,Ne kadar şeker ve ne kadar güzel bi karusan sen haaaakaydirigubbakcemile5
Bendenizim,bundan sonra bendeniz kulunuz olayım,boylu poslu,ceylan bakışlı,taşşşş gibi kızmışın haaaaasengözlerimebaksanab
Canoooo,yesinler seni,o ne şekerlik,kız sen şeker bayramında napıyon,gel seni şekerliğime koycem,çok çok güzel bi cıvırsın,Allah bahtını da yüzün gibi güzel eylesin:eek:
Beyazım toprağım,o ne asalet kııız,peri padişahının kızı gibisin vallahi,yüzün de kaymak gibi kıııız,Allah sana dert vermesin,bi an önce iyi bi işle beraber güldürsün yüzünü canım benimyerimseniben
Gümüş boncuk sen ne boncuk gibisin,adını o yüzden mi boncuk kodun,kıs sen pırlanta boncuk yap adını şeker yumağııınaniknanik
My Hopem,canımın içisi,yerim senin maviş gözlerini,sen ne ince hamilesin kıs,genç kız gibi maşallahhh, senin gibi güzel yürekli,hayırlı bir evlat yetiştireceğine adım gibi eminim, çoook severim senia.s
Nilly ile tanışmadım ama çooook pozitif ve sevimli bi şeker o da galibaaaaa:1rolleyes:
Gelelim Bilgeme,kıs ben senin yanağını ısırırım,ham yaparım,kızıma da yalatırım ona göre,vallah Pınar Altuğ senin yandan yemişin:jeyyar:
Evet güzeller,beni merak ediyor musunuz bilmem ama ben hamileliğimde çatlamadım hiç,vallah fotolara bakana kadar çatırrrr çatırrrr çatladım ama meraktan.Kız kıskananlar çatlasın ne diyim,nice güzel günlere inşallah hep beraber canlarım benim,bal kavanozlarımmmm:teytey:
teşekkürederim dilarem
bidahakine seninlede tanışmayı çok isterimmmm ,ona göre:)

teşekkürederim dilarem
bidahakine seninlede tanışmayı çok isterimmmm ,ona göre:)
Umarım olur canımın içi,ama bebekle o kadar zor ki,havalar iyice ısınmadan gelemem sanursam,baksana Bendenizimizin bilumum yerleri donmuş,benin sabi neeederdibenneyaptımki

maşaallah kızlarr
ne güzel bir dosluk kurmuşsunuzz :nazar: kaydirigubbakcemile5

Aklım gönlüm hep sizinleydi kızlar,sizleri çooook seviyor ve öpüyorum memleketim kokulu kızlar kaydirigubbakcemile3

Umarım olur canımın içi,ama bebekle o kadar zor ki,havalar iyice ısınmadan gelemem sanursam,baksana Bendenizimizin bilumum yerleri donmuş,benin sabi neeederdibenneyaptımki

onu ısıtırız şikerim sen gel yeterkii:asigim:

Oh ya ne güzel içim açıl dı tşekkürle kızlar bizlere de fotolarınızla seyrettirdiniz ,güzel bir günü...a.s.

hoşgelmişin,çok tşkler cnm,a.s.
beyaz arkadaşımız yanlış hatırlamıyosam köfteleri çekmişti amm fotoları pc ye alamdığından koyamdı,ayarlayabilirse görebilirsiniz bizi takip edün anacıım...
.

X