Sakarya Buluştuuu!!!(Heyo Heyo çok mutluyuz kim demiş kıroyuz:)))

vayyyy köftecismail önceki hafta oradaydım... kabak tatlısını öneririm : ) yalnız tadımlık veriyorlar... : (

üstüne tahin ve ceviz ooh patron kazenin aklı fikri yemekte tıpkı benim edim gibi onunda aklı fikri yemektedir

kaydirigubbakcemile3

süper gözüküyorsunuz hanımlar içinizde zaten fotolardan tanıdıklarım var
ama aranıza yeni kızlarda katılmış:lepi:

kısmetsiz kedi ne şekersin sen öyle sıkarım valla senin o yanaklarını:1hug:

bu arda gözün haydeçi aradı ama katılamamış demek toplantıya

Bayıldım yaa başlığı yadırgadım açıkçası çünkü gördüğüm bayanların hepsi birbirinden cici hoş ve tatlı hele gülümserken bazılarınız o kadar masum öyle duru çıkmışki inanın hepinize maşallah dedim.. Bir sözüm vardır herzaman doğru yere giden"Kişi kendinden bilir işi" Boşverin kolay kolay kurulmaz dostluklara arkadaşlıklara sarılın dört elle..İzmirden hepinize sevgilerimi gönderiyorum hep böyle gülen resimlerinizle karşımıza gelin olurmu ..Maşallah

Sen tam bir boşnak güzelisin,boy pos muhteşemsin yeminle gıııı,o gözleri de görmedim sanma fıssstıkkksengözlerimebaksanab

aay kızardım ha,çok teşkür edrim ,:asigim:
senide andık kıs buluşmada bizden oldun iyicene fıstığım, çook öpüyom senide beroşumudaaŞeniz

ya ben çok kıskandı8m yaa benimde orda olmam lazımdı ya
neyse başka sefere artık baya bi uzun zamandır giremiyorum kızlar eşimin tayini çıktı karasuya belki bundan sonrada bize bekleriz denize pikniğe karasuya ne dersiniz?

ya harıkaaaaaaaaa ve cok kıskandım üffff bakalım bızım buluşma nasıl olcak kızlar do stlugnuz hep bole muhteşem hayatınız hep yuzunuzdekı gulucukler gıbı guzel olsun ınş.....
gercekdende kk dostlugu başka oluyo ne mutlukı bıze:)

Teşekkürler arkadaşım..Şeniz

Bize buluşma olsun heryere geliriz.Yeni bir dost daha katılacaksa aramıza mutlaka gelirizŞeniz

ya cidden bak kızlar allah izin verirse biz 16-17 nisan gibi taşıncaz mesela mayıs ortası uyarmı size
hepinizi beklerim denize yakın ev bulduk önce balkonda mangal yaparız sonra isteyen denize gider güneşlenir yüzer kafasına göre işte herkes belki lunaparkta açılır o zamana kadar gondola bineriz biraz çocuk oluruz ne dersiniz ? bende karasuya ilk gitcem pek bilmem opraları kimseyide tanımam sıkılrıım diye korkuyorum eşim biliyor ama bakalım alışırım umarım sizin gibi güzel dostlar bulurum bende orda inşallah

çok güzel yorumlarda bulunmuşsunuz arkadaşlar hepinize ayrı ayrı tşkkürü bir borç bilirima.s.güzel bakan güzel görür sizlerde güzel yorumlarınızla gönlünüzün güzelliğini koymuşsunuz ortaya sağolasınız:1hug:
CANOM kız benim kart pc ye uymuyo onuda çok denedim:çok üzgünüm:

bizim adam gelir şimdi ben bi yemege bakıyım eşim gidince gelirim yine burası çok sardı yahu :)

kızlar selamlar olsun hepinıze a.s.:teytey:
nede guzel çıkmışsınız oyle hepınız... ac buçuk fotolardan tanıyorum artık sizlerii ...dostlugunuz daım olsun gulen yuzlerınız hiç solmasın:1hug:
canım kardeşim haydeçımı goremedım .. bı eksıklık vardı sankı :çok üzgünüm:

ya hafta sonu sakaryadaydım.....

süpersiniz keşke bende orda olsaydım çok güzelsiniz harikasınız.....

hep böyle yüzünüz gülsün.....

sakaryam canım benim çark caddesini ve çark mesireyi çok özledim.....

Keşke yanımızda olsaydın hazır Sakaryadaymışın.
Buluşmamızda bir misafir ağırlardık ne güzel olurdu..
Bir dahakine haberimiz olsun senin içinde buluşuruz
Şeniz

:enbuyukkk::hooray:
maşşallah hepinize ne kadar hoşsunuz rabbim nazarlardan saklasın dostluğunuzu daim etsin samimiyetiniz gözlerinizden okunuyoa.s.

bilgecim fotolar için çok tşk.bidanem emeğine sağlık ,çıtır barbim benim...

canım benim n dimek yazılarımı beğendinmi nasıl olmuş hikaye gibi yapmaya çalıştım ve başlığıda istediğiniz gibin yasmayakaydirigubbakcemile3

Bilgecim seni resimlerden de olsa tanıdığıma sevindim.:1hug:
..
a.s.

canım benim umarım memnun olmuşsundura.s.

Myhope hiç suskun değildiki biz epeyce sohbet ettik kuşumla çok tatlı tabi sen gelene yoruldu hem bebiş hem oyerimseniben

bende canım benimmhihoyyyt

Gelelim Bilgeme,kıs ben senin yanağını ısırırım,ham yaparım,kızıma da yalatırım ona göre,vallah Pınar Altuğ senin yandan yemişin:jeyyar:

ahh bitanem teşkür ederim :asigim:

fotolar hakkında güzel duygularını bizimle paylaşan tüm KK bayanlarına çok teşekkürler çok tatlısınız canlara.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…