Sakarka Buluştu

BenCano

~HürGeneral~
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2006
2.221
12
evetttt bizde ,tekrar buluştuk :lepi: ....
buluşmaya devam edeceğizzzkaydirigubbakcemile5:)

Son düzenleme:
aşam aşam sizi karanlıkta kesçekler ya nen:roflol: ne işiniz var sizin o saatlere kadar oralarda:roflol:
şka bir yana dostluğunuz herdaim olsun güzeller
niçe buluşmalara a.s.

ohh be sonunda resimler çıktı piyasaya sositososito

ne güzel salıncak sefası da yapmışsınız hihoyyyt

Boşwer çok mühevazi çıkmısın be

Dostluğunuz daim olsun kızlar hep böyle mutlu mutlu buluşun inşallah kaydirigubbakcemile5

teşekkürler herbirinize
kk buluşmaları gerçekten güzel geçiyo çok kalabalık değiliz ama muhabbetimiz iyi
bütün arkadaşlarıma
neşesiyle bizi kahkahalara boğan yeşilgözlüm ablama,rahatsız olmasına ragmen bizi yalnız bırakmayan haydeç ablama ve gümüş boncukuma
her nekadar mekan sahibini dövecek olsada,şirinemiz boşverime
hoş sohbet beyaztoprakıma:)
sessiliğiyle kendini sevdiren myhopemize
ve emeği geçen bütün arkadaşlaraaa:)
hee bide kent parktaki çaycımıza,sağolsun bize şal getirdi:)
teşekkürler

Son düzenleme:
kızlar bukadarmı resimler ben buluşmaya gitmemiş gibi olmuşum aaa giddimya kızlar beni hiç çeken olmadımı sonunda zaten yoktum çok üzgünüm tamamlayamadım günü

sakaryalılar havayı güzel görüp fırsatı kaçırmayıp toplanmışsınız ne güzel nice buluşmalara
haydeçim seni görmekte çok güzel bulşmalar sayesinde bazı arkadaşları görebiliyoruz

yuzunuzdekı gulucukler solmasın dostlugunuz daım olsun..a.s.
cok hos gorunuyorsunuzkaydirigubbakcemile5

Mersi Şeker
Sizlerinde resimlerinizi görmek istiyoruz hadi buluşunnnn
:mymeka:

Çok güzel bir gündü.. Ben çok eğlendimm..:lepi:
Tamam mekan sahibine kızıp aşırı tepki vermiş olabilirim amaa kardeşim yapamıyorsanız bu işi açmayın böyle mekanlar dimi yaaa....klava:
Canommm nerde köprüdeki nadide resimlerimizz
:jeyyar:

arkadaşlar herkese ayrı ayrı teşekkür ederim çok harika bir gündü ben tamamlayamadım misafirim geldi erken kalktım aklım hep sizdeydi acabaneler yaptılar diye kent parkımızda biharikaki bütün kakayı buraya buluşmaya davet ediyorum sevgiler

kızlar süper çıkmışsınız yanem.cano yaaaa.artık msn e gel de atem sana fotoları.eskicek yoksam.

hepiniz cok sekersiniz,guzel bir gun gecirdiginiz gulen gozlerinizden anlasiliyor:1rolleyes:,dostlugunuz daim olsun:1hug:
kiskandigimi da soylemeden edemiycem-tatlicadiarzu-

yine bensiz bir buluşma,yine herkes çok güzel
ilk sayfadaki resimleri göremedim yanlız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…