yazsam kucuk dusucem, yazmasam kaybedicem , yazmayan flort

Erkekleri günahım kadar sevmem. Ona göre yorum yapıyorum 😂 burda sizin de hatanız var. Hep ondan mesaj geliyorsa bir kere de sizin arayıp sormanız lazımdı. Bununla mı ugrasıcam demiştir belki. Erkekler de ilgi seviyor aslında

Erkekleri günahım kadar sevmem. Ona göre yorum yapıyorum 😂 burda sizin de hatanız var. Hep ondan mesaj geliyorsa bir kere de sizin arayıp sormanız lazımdı. Bununla mı ugrasıcam demiştir belki. Erkekler de ilgi seviyor aslında
bir arkadasim da boyle dedi,
Cok uzuluyorum dusununce, sanki benim hatam yuzden onu kaybetmis gibi hissediyorum.
Telefonu alip tam yazicakken, onun baska kizlara yaziyor oldugunu dusunup vazgeciyorum

Cok uzuluyorum dusununce, sanki benim hatam yuzden onu kaybetmis gibi hissediyorum.
Telefonu alip tam yazicakken, onun baska kizlara yaziyor oldugunu dusunup vazgeciyorum
E yazıyorlar, kızlar da zibilyon erkekle yazışıyor. Aralarından sıyrılmak lazım. Benim de yazmak isteyip yazmadığım biri var senin gibi ama benim içimden pek gelmiyor aslıdna

tatilde yazmamak tam bir fiyasko kesinlikle başka biriyle, gerçekten erkek arkadaşlarıyla olsaydı yazardı arardı. next

Ağustos'un başında Instada biriyle tanıştım. İlk başlarda mesajlarına çok geç dönüyordum, hiç umurumda değildi, oylesine aralarda yaziyordum, hatta iki hafta yazmayi unuttugum bile oldu, bir daha birinden hoşlanmam sanıyordum. Daha sonra iki kez buluştuk,birden cok yukseldim ona karsi, beni komik buldugunu, normalde mesajlasmayi sevmeyen biriyim ama seninle yazismak eglenceli gibi laflar etti, hatta en son buluşmamızda benden hoşlandığını söyledi ve öpüştük. Opusurken elleri bile titredi.

Sonrasında her gün mesaj attı, hatta gecen hafta sonu arkadaşlarıyla şehir dışına giderken bile "mesajlara geç cevap verebilirim" diye haber verdi. Pazartesi akşamı her zamanki gibi konuştuk, ilk mesajı o atmıştı.

Bugün Cumartesi, hâlâ yazmadı. Sizce benden mi yazmamı bekliyor yoksa başka birini mi buldu? Gelecek yorumlar icin belirmek istiyorum yuzde yuz evli degil..

E pazartesi o yazdıysa salı siz yazsaydınız?
Sizimi nazlandıracak çocuk gibi sürekli?

bence kendini boşuna suçluyorsun
adam daha gitmeden sana, tatilde mesajlarına geç cevap verebilirim demiş
hayatımda milyon kere tatile çıktım bi tanesinde bile gelen mesaja geç cevap vermeme sebep olacak durum yaşamadım
adı üstünde tatil yani. tatilde mesajlara geç dönmenin tek açıklaması şudur:
ben oraya bi haltlar yemeye gidiyorum,
sen mesajına cevap alamazsan bana üst üste yazma çünkü yanımda başka kızlar olacak
hem beni darlamamış ol hem yeni tanıştığım kızlar senle görüştüğümü anlamamış olsun
ben kendi keyfim gelince yazarım sana
tam manası bu
üzülme yani böyle birisi için.
tatilde mesaja geç cevap vermek nedir allahım yarabbim tatil gibi keyifli bir zaman aralığında flörte geç cevap vermek ne alaka
o telefonlar 5 dk'da bir ele alınıyor yani sen sanıyor musun ki adam 2 saat boyunca hiç çıkmadan denizde yüzdüğü için telefonu eline almıyor?
veya 3 saat boyunca sadece gezdiği yerlere odaklandığı için telefonu eline alamıyor?
ya da tüm gün otel odasında uyuyor?
şaka gibi

Tatilde telefonumu yanımda taşımıyorum. Kasaya kilitleyip anda kalıyorum. Kitaplı bacaklı fotoğraf çekmek için tatile gitmiyorum 😅

X