yazsam kucuk dusucem, yazmasam kaybedicem , yazmayan flort

ben yazmama olayından ziyade arkadaşlarla şehir dışına gidiyorum mesajlara geç cevap verebilirim kısmına takıldım
bi tek bana mı saçma geldi ?
arkadaşlarıyla ne yapmaya gitti şehir dışına? gezip tozmaya muhtemelen
insanın önemli bi sınavı olur, odaklanması gereken projesi olur, işi olur, iş yoğunluğu olur
öğrenciyse ciddi bi dersi olur ödevi olur, sağlık sorunu olur, ailesiyle alakalı sağlık sorunu hastane durumları vs yani normalden farklı bi durumu olur bu nedenle mesajlara geç cevap vermeyi anlarım
ama arkadaşlayla g.t gezdirmeye gidip mesajlara geç cevap vermek ne alaka :KK70:
bal gibi de o telefonlara dakika başı bakılıyor
1500 tane fotoğraf çekiliyor falan
yani insan arkadaşlarıyla gezmeye falan gittiğinde de gayet telefona bakabiliyor
bu kesinlikle bir flörtün mesajlarını boşvermek için bahane değil
şu mesajlara geç dönebilirim muhabbeti yapmış olmasa yorumum çok farklı olurdu
niye bekledin sen yazsaydın hatta at şimdi bi mesaj, bu kadar kasma derdim
ama bu herif baştan söylemiş sana
ben onunla bununla takılıcam değişik ortamlara akıcam sen zırt pırt yazıp beni rahatsız etme başkasıyla olacak olanı bozma demiş alt metinde resmen sana

Küçük düşerseniz düşün ne olacak bir daha konuşmazsınız olur biter. Sesin soluğun çıkmadı merak ettim iyi misin diye mesaj at. Baktın sallıyor soğuk cevap veriyor. Sen de görüldü at ya da tek kelimelik cevap ver

bu iliskide boyle baslamadan bitti digerleri gibi,
artik onumuzdeki maclara bakicaz...
İlişki, iletişim karşılıklı olur sonraki maçlarda da benzer sonlar yaşamamak için ilişki kurmalısınız, karşıdakine merhaba nasılsın iyi misin bir problem var mı dememek büyük iletişim kusurlarından. Neden bu şekilde kodlamışsınız bilemiyorum ama oraya çalışın. Sizi gaza getirip aaa karşıdan bekle olmaz öyle aramak sormak diyenlerin gazına gelmeyin. Öyle gaz veren çok kadının gerçek hayatta değil ilk aramak hesabı yapmak karşısındaki adamın yollarına gül döktüklerini bile gördük buralarda (spesifik biri için söylemiyorum bu arada kim yazmış ona bakmadım.)
Görüşülmüş, konuşulmuş, öpmüşsün hep de karşıdan beklenmez bi alo demek lazımmış. herkes neden her zaman mağdur olduğunu düşünür onu da anlamıyorum.

El titremesi alışkanlık olanlar var. Çok küçük bir heyecanda zangır zangır titriyor yani özel olduğunuzu düşünmeyin. Instagramda binde bir doğru kişiyi bulursunuz.
Erkeklerde karşı taraftan bekleme olayı yok. Yazmak istese yazar

O yazmadi hadi de sizde mi yazmadiniz. Bir günaydın , iyi geceler, tatil nasıl geçiyor demediniz mi? Demediyseniz neden? Demediyseniz beklemek de garip değil mi 😅

Belki sizi engelledi Instagram'dan , sevgilisinin yanına gitti .
Çok düzenbaz gibi duruyor bu anlattığınız gereksiz varlık

Çok iyi bir yalancı ve de
İğrenç herif

Ağustos'un başında Instada biriyle tanıştım. İlk başlarda mesajlarına çok geç dönüyordum, hiç umurumda değildi, oylesine aralarda yaziyordum, hatta iki hafta yazmayi unuttugum bile oldu, bir daha birinden hoşlanmam sanıyordum. Daha sonra iki kez buluştuk,birden cok yukseldim ona karsi, beni komik buldugunu, normalde mesajlasmayi sevmeyen biriyim ama seninle yazismak eglenceli gibi laflar etti, hatta en son buluşmamızda benden hoşlandığını söyledi ve öpüştük. Opusurken elleri bile titredi.

Sonrasında her gün mesaj attı, hatta gecen hafta sonu arkadaşlarıyla şehir dışına giderken bile "mesajlara geç cevap verebilirim" diye haber verdi. Pazartesi akşamı her zamanki gibi konuştuk, ilk mesajı o atmıştı.

Bugün Cumartesi, hâlâ yazmadı. Sizce benden mi yazmamı bekliyor yoksa başka birini mi buldu? Gelecek yorumlar icin belirmek istiyorum yuzde yuz evli degil..
muhtemelen cevapta vermeyecek yazsan da . eski sevgilimden biliyorum.

Tanıma evresinde kesinti ilk başta başlıyor sizde ben yağ gibi akmayan daha başta damlatan musluk gibi acaba yazsammi acaba ne demek istedi acaba nereye kayboldu.Yazarken sıkıldım yaşayan sizsiniz birde.Beyninizde milim yer kaplamasn bu kişi.Bozuk musluğu tamirle uğraşmayın .Sonuçta ilişki bizi mutlu edecek keyif verecek güven sağlayacak .O zaman şu anki durumunuz ilişki değil olsa olsa gereksiz dert sizin için .Geçin bunu

Simdi yazsam cok mu garip olur?
seninle azıcık benzer durumu yakın zamanda ben de yaşadım
ama bizde öyle yakınlaşma, öpüşme tarzı şeyler olmamıştı. benim bi hissim yoktu açıkçası
buluştuk ve 2 gün sonra sonra iletişim azaldı. her gün yazan insan yazmaz oldu.
tabi ben senin gibi beklemedim günlerce. 2 günlük kopukluk olmuştu, yazdım
normal sohbet ettik.
sonra ertesi gün ben asla yazmadım, o da yazmadı
bende şey rahatlığı vardı ama, "genelde hep o yazıyor bu sefer ben yazmış oldum. şimdi sıra onda" diye düşünmüştüm
yazmadı :KK70: ve bizimki de o şekilde hiç başlamadan bitmiş oldu
ama ben 1 hafta sonrasında numarasını sildim.
şu saatten sonra yazsa cevap vermem
sen araya bu kadar zaman sokmakla biraz yanlış yapmışsın
baktın 2-3 gün ses yok, sen bi mesaj atacaktın, atmalıydın
en azından cevabından, halinden tavrından anlaman daha kolay olurdu
2 3 günde soğukluk girmez çünkü araya ama 1 haftada girebilir.
ben kendi örneğimde mesaj attım çünkü sadece 2 gün sessizlik olmuştu ve genelde yazan taraf oydu
aradan 1 hafta geçseydi kesinlikle yazmazdım. bunun için en önemli sebebim de, "zaten bişey hissetmemiş olmam" olurdu
sen olası bi ghostlanma, görüldü yeme, ters cevap alma gibi olumsuz durumları göze alıyorsan yaz bence
en azından kafanda soru işareti kalmaz
ama mesaj atarsam onun egosunu okşamış olurum küçük düşerim diye düşünüyorsan hiç yazma

ama bizde öyle yakınlaşma, öpüşme tarzı şeyler olmamıştı. benim bi hissim yoktu açıkçası
normal sohbet ettik.
bende şey rahatlığı vardı ama, "genelde hep o yazıyor bu sefer ben yazmış oldum. şimdi sıra onda" diye düşünmüştüm
ben kendi örneğimde mesaj attım çünkü sadece 2 gün sessizlik olmuştu ve genelde yazan taraf oydu
aradan 1 hafta geçseydi kesinlikle yazmazdım. bunun için en önemli sebebim de, "zaten bişey hissetmemiş olmam" olurdu
sen olası bi ghostlanma, görüldü yeme, ters cevap alma gibi olumsuz durumları göze alıyorsan yaz bence
ama mesaj atarsam onun egosunu okşamış olurum küçük düşerim diye düşünüyorsan hiç yazma
Bir işin içine ego okşama, bir taraflarını kaldırma tarzı düşünceler giriyorsa o kişiden elektrik alınmamıştır bence.strateji oyunu mu oynuyoruz ilişki mi yaşıyoruz belli değil.

Birde saygı duymam galiba ortadan kaybollsam kız bana yazsa aman duruyor ya bu yerinde herkes gibi işte kafasinda olurum ne bileyim kendine saygı duymayana pek saygı duyulmaz gibi sanki sonrada özellikle kadınlar hep böyle birine denk geliyorum diye dertleniyor.Bence ilişkinin ilk başlarıda bize çok şey anlatıyor.Ve bence üzerine düşmeyen kendi yoluna giden insanlar daha merak uyandırıcı ve daha güçlü görünüyor.Onun dışında bence bu arayıp sormayıp iki saniye yazmak zor değil ya hani size yaptığı saygısızlık.Ben karşımdaki kişinin çok kolay bir insan olduğunu kırmızı çizgileri olmadığını ve sıradan olduğunu dusunurdum ben yazmadan yazınca ve boyle ilişki bulmak çok kolay olduğu için sanırım asla yazmazdim o kişiye.Tabi öylesine eğlence içinse bu saygı yada saygı duymama olayı önemsiz kalıyor.Kimseye değerinden fazlasını vermeyip kendi değerinizi hep en üst seviyede ttutun bu çok önemli Saygısız insanla hiçbir ilişki mutluluk getirmez

Ağustos'un başında Instada biriyle tanıştım. İlk başlarda mesajlarına çok geç dönüyordum, hiç umurumda değildi, oylesine aralarda yaziyordum, hatta iki hafta yazmayi unuttugum bile oldu, bir daha birinden hoşlanmam sanıyordum. Daha sonra iki kez buluştuk,birden cok yukseldim ona karsi, beni komik buldugunu, normalde mesajlasmayi sevmeyen biriyim ama seninle yazismak eglenceli gibi laflar etti, hatta en son buluşmamızda benden hoşlandığını söyledi ve öpüştük. Opusurken elleri bile titredi.

Sonrasında her gün mesaj attı, hatta gecen hafta sonu arkadaşlarıyla şehir dışına giderken bile "mesajlara geç cevap verebilirim" diye haber verdi. Pazartesi akşamı her zamanki gibi konuştuk, ilk mesajı o atmıştı.

Bugün Cumartesi, hâlâ yazmadı. Sizce benden mi yazmamı bekliyor yoksa başka birini mi buldu? Gelecek yorumlar icin belirmek istiyorum yuzde yuz evli degil..
Aynı anda 4-5 kişiyle görüşüyordur yazmaz yani normal.

normal sohbet ettik.
tamam cevap vermissiniz zaten, pardon yeni gordum

X