Sağlıklı şekilde kilo vermek isteyen buyrun gelin hadi 🤩🤗🥰 KİLO VERELİM 😉💪✊👍

Ayrıca haftanın 5 günü sigarayı bırakmaya çalışıyorum

Maşallah Allah uzun ömürler versin bende 9 yıllık evliyim izmir'deyim 8 yıldır adliyede memuru çalışıyorum

Aksam yemeği mi ablama geldim zeytinyağlı taze fasulye azcik pilav bulgur karnabahar yemeği salata yoğurt çekmeyi unuttum
şimdi kahve ve yanında bitter karam cikilota

Eklentiler

• Snapchat-1127717260.jpg
    138,6 KB · Görüntüleme: 50
Günaydınlar hayırlı sabahlarınız olsun inşallah gerçi öğlen oldu ama hafta sonu çalışmıyorum diye sabah erkenden kalktım eşime işe yolladım sonra vurmuşum kafayı yatmışım anca kalktı ve limonlu suyu mu yaptım içiyorum

Eklentiler

• Snapchat-428326880.jpg
    52,9 KB · Görüntüleme: 45
Bugün geç kalktığım için kahvaltı yapamadım işte anla yoktu zaten çok iyi geldi tok tutuyor beni iki bardak su içtim büyük seninle de şekersiz Türk kahvesi afiyet olsun

Eklentiler

• Snapchat-1082456047.jpg
    53,9 KB · Görüntüleme: 43
Bu da şimdiki ara öğünüm Bir kase yoğurt acı pul biber az bir şey de limon sıktım
Bunun gündüz yersen metabolizmayi hızlandırıyo gece yatarken yersen de uykuda yağ yakımını sağlıyor böylece kolay kolay kilo vermenizi sağlıyor

Eklentiler

• Snapchat-292377950.jpg
    113,6 KB · Görüntüleme: 49
Kızlar merhaba bende diyete başladım yeni. Geçen sene düğünüm var diye diyete girmiştim 57 kiloya kadar düştüm ama düğünden sonra çok kilo aldım şuan tartılmaya bile korkuyorum beraber diyet yapalım banada motivasyon olur 52 53 kiloya düşmem lazım

Bende gece uyumadan önce yiyorum bunu 2 gündür işe yarar mı

Akşam yemeği tavuk yemeği sulu zeytinyağlı yapıldı az ondan biber turşusu patlıcan salatası mercimek çorbası yarım kase yoğurt hiç ekmek yenmedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…