Sağlıklı şekilde kilo vermek isteyen buyrun gelin hadi 🤩🤗🥰 KİLO VERELİM 😉💪✊👍

GÜNAydınlar

SABAH YARİM LİMONLU 🍋 SU

Eklentiler

• Snapchat-1049837996.jpg
    Snapchat-1049837996.jpg
    91,2 KB · Görüntüleme: 31
Bende geldimm en hızlısından:KK55:Günaydın iyi pazarlar herkese:KK25: 30 yaşındayım 60 kiloyum hedef önce 57 sonra 55. 2 yıldır 55i göremedim. Pcos var kilo almaya coookk müsaitim. 2 düşük yaptım. Şubat ayı yeni gebelik için çalışmalar başlayacak bu yüzden yeme düzenimi düzeltip ideal kiloma gelmek için buraya koştummm gitsin yağlar kilolar gelsin bebisler :KK73:

Bende geldimm en hızlısından:KK55:Günaydın iyi pazarlar herkese:KK25: 30 yaşındayım 60 kiloyum hedef önce 57 sonra 55. 2 yıldır 55i göremedim. Pcos var kilo almaya coookk müsaitim. 2 düşük yaptım. Şubat ayı yeni gebelik için çalışmalar başlayacak bu yüzden yeme düzenimi düzeltip ideal kiloma gelmek için buraya koştummm gitsin yağlar kilolar gelsin bebisler :KK73:
Hoşgeldin aramıza 🤗🥰 canım sağlıklı kilolarla gitsin gelsin bebişlerimiz 🥰🤲🧿💪✊

Bugün pazar Birazcık abartmış olabilirim kahvaltıyı :kk77::olamaz: ama bugün dışında gayet düzenli besleniyorum. Yani bir pazar kahvaltım var onu da çok görmeyin :oops:Yaptigim şeyler: Evdeki paketli gıdaları kaldırdım. Hamur işlerini kestim. Ekmek bir dilim tam buğday yiyorum. Akşam hiç ekmek yemem. Günde en az 6 bardak su genelde 8 bardak zorla da olsa içiyorum. Günde 3 ceviz iki günde bir bir avuç fındık badem fıstık. Ogunlerimi de diğer günlerde paylaşırım. Bunu dışında Vitamin takviyesi alıyorum. Arı sütü bal polen karışımı bir çay kaşığı yiyorum her gün. 2 haftada 1 kilo gitti hormon ilacı kullandım biraz zorlaştı kilo vermem önceden haftada 1kilo rahat verirdim:KK61:

Bugün pazar Birazcık abartmış olabilirim kahvaltıyı :kk77::olamaz: ama bugün dışında gayet düzenli besleniyorum. Yani bir pazar kahvaltım var onu da çok görmeyin :oops:Yaptigim şeyler: Evdeki paketli gıdaları kaldırdım. Hamur işlerini kestim. Ekmek bir dilim tam buğday yiyorum. Akşam hiç ekmek yemem. Günde en az 6 bardak su genelde 8 bardak zorla da olsa içiyorum. Günde 3 ceviz iki günde bir bir avuç fındık badem fıstık. Ogunlerimi de diğer günlerde paylaşırım. Bunu dışında Vitamin takviyesi alıyorum. Arı sütü bal polen karışımı bir çay kaşığı yiyorum her gün. 2 haftada 1 kilo gitti hormon ilacı kullandım biraz zorlaştı kilo vermem önceden haftada 1kilo rahat verirdim:KK61:
Harikasın cnm benim 🥰 herşey gönlünüzce olsun 🤗 sabır dua ile olacak sabretcez ve vereceğiz kilonuzu ✊💪

Merhabalar hanımlar 🥰
Kahvaltıyı geç yaptık biraz
1 haşlanmış yumurta yarımşar domates salatalık 3 dilim peynir 7 zeytin 2 b. Şekersiz çay biraz ekmek .

Kahvalti öncesi hayıt tentürü b 12 d vit folik asit , bal polen tarçın çiğ findik fistik ceviz badem karisimi yapmistim 1 tatlı kaşığı ondan yedim ve zeytin yağlı incir kürü yapmistim 1 tanede incir yedim .

Omega 3 ve diğer vitaminlerim bitti yarın gelecekler umarım hepimiz saglikla bebeklerimize kavuşuruz 🥰🥰

Arkadaşımdaydim o yüzden yazamadım kızlar hakiki tereyağı da peynirli omlet yaptm mandalinayı suyunu sıktım ictim tane ceviz yedim

Eklentiler

• Snapchat-240868733.jpg
    Snapchat-240868733.jpg
    137,9 KB · Görüntüleme: 36
Iyi aksamlar canlar
Aksam 17.00
1 küçük Kase karnabahar yemeği
3 çatal brokoli salatası
5 kaşık tarhana çorbası
1 çatal biber kurusu kavurması
Yarim Kase ev yapımı yoğurt
2 kucuk boy közlenmiş patates
20 gr. Kadar közde kırmızı et
2 çb. Çay

Uyuyana kadar 2 lt su içmeyi planlıyorum 🥰

Iyi aksamlar canlar
Aksam 17.00
1 küçük Kase karnabahar yemeği
3 çatal brokoli salatası
5 kaşık tarhana çorbası
1 çatal biber kurusu kavurması
Yarim Kase ev yapımı yoğurt
2 kucuk boy közlenmiş patates
50 gr. Kadar közde kırmızı et
2 çb. Çay

Uyuyana kadar 2 lt su içmeyi planlıyorum 🥰
Oooo AFİYET OLSUN CANİMMMM 🤩

Sabah aç karına limonlu suyum 🍋
lifleri ile birlikte hafif ılık sıcak su ile 💪✊

Eklentiler

• Snapchat-905050827.jpg
    Snapchat-905050827.jpg
    101,8 KB · Görüntüleme: 27
Yeşil çay aç karnına icilince güzel şekilde metabolizmayı hızlandırır 🤩

Eklentiler

• Snapchat-183066780.jpg
    Snapchat-183066780.jpg
    110,6 KB · Görüntüleme: 32
Çiçeğimin topiğine bende dahil oldummm🤗🙈
Evet dabah aç karnına limonlu su içildi ✔️
Sabah kahvaltısında bal zeytin peynir ve yarım omlet şeklinde gidiyorum 😍

Eklentiler

• F2EF8E4E-3AA0-4B3A-A501-DE6B81999F5D.jpeg
    F2EF8E4E-3AA0-4B3A-A501-DE6B81999F5D.jpeg
    100,8 KB · Görüntüleme: 41
Çiçeğimin topiğine bende dahil oldummm🤗🙈
Evet dabah aç karnına limonlu su içildi ✔️
Sabah kahvaltısında bal zeytin peynir ve yarım omlet şeklinde gidiyorum 😍
Afiyet olsun canım benim 🥰 kuzum yanına salata da ekleyebilirsin tok tutar ondan sonra Bir dilim kepek ekmeği ekleyebilirsin hadi hoş geldin aramıza 🤗

X