Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

çok yorucu olmuştur daha ev eşyası var Allah kolaylık versin yasin eniştemiz nasıl

FATİH Benim yanımda çok iyi. Dün türk-kürt meselesi yüzünden kavga ettik, ağladım halbu ki yanlış anlamışım dün aileler karıştı, annem annesini aradı oğlunuz böyle demiş ne demek bu diye kaynanam nasıl yalvarıyodu göz değdi diye. Ama enişteniz gönlümü aldı suçsuz olduğu halde, ama olsun yine de fazla yüz vermemek lazım

bacım hangi taraf kürt bende kürtüm yani babanne sadece kürt dede türk öylelikle bunun hiç önemi yok tatlım ama üzüldüm üzülmene olur anlaşma dönemlerinde canım ama kaynananın yüz ifadelerini çok merak ettim doğrusu

biz kürtüz onlar türk. ben tutturdum kürtçe halay da olacak diye. kavga ordan başladı, kaynanam kızmış eniştenize görümcelerimde kızmış diyodular bugün , dün fatihin morali nasılbozuktu diye. ağladığımı duyunca suçluluk duygusu içinde ezilmiş :120: beter olsun banane, onuç olarak düğünde kürtçe halay var kaynanam 5 dk peşimi bırakmıyo ki, Annen kurban olsun diyo da başka bişey demiyo

Pirinç Pilavı 1 PORSİYON 326 kalori
Bulgur Pilavı 1 PORSİYON 291 kalori

Bu diyeti yapacaksan bulgur pilavından uzak durmalısın.

bana göre ilerde yemeyi düşünüyorsan şimdi de arada yemelisin

ben çok sevdim.
berivan çizelgeni yeniler misin benim için. bmı da yanlış olmuş. yardımcı olurum değiştirmeye karar verirsen

olsun tabi düğün seninde düğünün ayyyyyyyy kurban oldun kaynan sana

bu gece 22.58 de dolunay gerçekleşiyor. ben yarın diyet yapacaktım fakat sözlüm izin vermedi, kilon iyi fakat sıkı değilsin dedi. spora başlayacağız ama bilgi birikimlerimle hep burda olacağım kızlar, benden kurtuluş yok

Akrepcik,1.aydır diyet spor yapıyorum sna tık yok,çok sıkılaştım,inceldim ama sanırım jillianda su tutdu vücudum artdı tartıda falan,neyse.yarından itibaren kilo verme kolaymı yani ?tabiki ALLAHın izni ile

Arkadaşlar bişey sorucam cevaplarsanız sevinirim normal bi insan ayda kaç kilo verebiliyo ben normal değilimde :))) tiroit sorunum olduğu için ayda anca 1 kilo verebildim tedavi olunca ayda kaç kilo verebilirim merak ediyorum

merhaba haftada 1-2 kilo normal diye varsayıldığında ayda 4-8 kilo arası verilebilir bünyeye göre

not: filize yanıt olacaktı yanlış alıntıladımmm :)

Son düzenleme:
herkeze iyi aksamlar kizlar hepiniz keyfi yerindedir insallah akrepcigim ne guzel telaslar icindesin sen yaaa yazilarini buyuk bir keyifle okuyorum

herkese günaydınlarrrr dün diyetimi bozmadım yaşasınn arkadaşlarımın tatlı yeme ısrarlarına direndimağzıma kadar getirdikleri baklavaya hayırrrr dedim yemedim,kendimi tebrik ediyorum
nasıl tuttum kendimi hayret doğrusu

yaa ne kadar güzel günler geçiriosun, ALLAH mutluluğunu hiç bozmasın. senden kurtulmak isteyen kim canım benim,bilgi birikilerini ve seni bekliyor olacağız

Son düzenleme:
Dün Yediklerim :

08:00 bir dilim çavdar ekmeği,peynir,domates,şekersiz açık çay
10:30 12 kayısı bir ceviz
12:00 1 dilim pizza(kaynanam yapmış çok ısrar etti kıramadım) yoğurt
14:00 yeşil çay
15:00 2 kayısı
17:30 3 erik
19:00 etsiz taze fasulye, yoğurt, bir dilim çavdar ekmeği
20:30 4-5 erik
2 litre su

ÖĞLENDEN KAÇIRMASAM DÜN SÜPER OLACAKTI,OLSUN DURMAK YOK HEDEFE KADAR DEVAM

Son düzenleme:
KİLO VERENLER :

Darlingim: 3.700 gr
Cemrem29: 1.800 gr
İgnis: 1.100 gr
Sinnnf: 3.800 gr
Nihil: 2.200 gr
Sevgi77: 700 gr (kaçamaklı)
Gulkemm: 400 gr (hafta sonu ne bulursa yiyerek)
Berivannnn26: 1000 gr
Pakize07: 700 gr

selincim kilo verenleri yazmıştın ya,beni 700 demiştin bende dedim 700 vermedim.ama ağlayacam ben 400 gr vermedimki ya 60 kg dım,57.600 oldum. 2.400 gr verdim ama bennnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…