Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

ay yok bu heyecanı istemiyom ben şimdi taze gelin kaçar tatlı pasta alıp eve gidiyorum bol şans dileyin

açlığın boyu devrilsin

armanselin bi spordan bahsetmiştin,neydi o acaba,çok işe yarıyor diodun unuttum ne olduğunu :)
ve nasıl yapılıo acaba:)

Callanetics diyorsun sen o çok güzel ama Zumba ve Jillian daha güzel. Özellikle zumba çok eğlenceli. Eğer sakin istiyorsan call yap oynak bir şeyler olsun diyorsan zumba yap yok ben bildiğimiz spor hareketleri yapmak istiyorum diyorsan jillian yap. Hepsi var tatlım kkda aratırsan konulara ulaşırsın. Ama zumba yap derim youtubeda bir sürü videosu var.

aile büyükleri geldiler konuştular. son söz babamda. olumlu derse yarın tel açacak karşı taraf, söz günü kararlaştıracaklar

Arkadaslar ben kilo veremiyorum. Boyum 1.63 kilom 62 yürüyüş yaptim bi süre spor yaptim olmadi10 gundür de bu listeyi uyguluyorum düzenli olarak sadece 400 gr fark etti 55 olmak
Istiyorum ama boyle olunca şevkim kiriliyo. ;(

aile büyükleri geldiler konuştular. son söz babamda. olumlu derse yarın tel açacak karşı taraf, söz günü kararlaştıracaklar

Ahhh, babacığının içine oturmuştur zaten. Ben gelinlikle evden çıkarken, annem değil babam ağlamıştı.

Günaydın herkese,
bugün anneme gideceğim, siparişimi verdim akşama etsiz türlü pişirecek.
"O ne öyle, sadece onu mu yiyeceksin?" diyerek, her zaman olduğu gibi diyetimi sabote etmeye çalıştı tabii.

Bugünkü listem;

ara1 bardak süt
sabah2 dilim uno denge, 2 kk peynir, maydanoz,
ara2 kuru kayısı,1 ceviz
öğlen2*80 gr ton balığı, salata,1 dilim uno denge
ara 1/2 paket form bisküvi
ara2 kuru kayısı
akşam6 kaşık etsiz türlü,1 dilim uno denge, salata
geceMeyve

ooooo senin ki gelmiş demek ah cnm oğlanı şimdiden eline alıcan sen heeeee
yolcudur abbas bağlasan durmaz bu arada hep dua ediyordum RABBİM hayırlı kısmetim kimse bir an önce çıksınkarşıma kim olduğunu bileyim diye. bu arada düğün 8. ayda
ız sende benim gibi erkenden gidecen demek olsun kısmetin böle olsun zaten çok durunca hep bi şey çıkıyo rahat rahat evinde barkında oturursun işteeeeeeeee

ah baban ahhh şimdi kara kara düşünüyodur seni vermek kolay gelmez ona olsun evladı mutlu olsun da
hakkına hayırısı oldsun güzelim eee düğüne geliriz artıkçağırırsan tabiiiiiiiiiiiiiiiii.......

Arkadaslar ben kilo veremiyorum. Boyum 1.63 kilom 62 yürüyüş yaptim bi süre spor yaptim olmadi10 gundür de bu listeyi uyguluyorum düzenli olarak sadece 400 gr fark etti 55 olmak
Istiyorum ama boyle olunca şevkim kiriliyo. ;(

Canım doktora gitmelisin. Allah korusun önemli bir şey olabilir. Onun dışında metabolizman yavaş olabilir. Metabolizma hızlandırıcı şeyler denemelisin diyetinin yanında. Şevkin kırılmasın mutlaka vereceksin o kiloları.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…