Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

slm arkadaşlar,
gnlerdir bakıorum sayfaya,okuorum herşeyi,bende bu listeleri uygulamak istedim ve pazar başladım,ne yazıkki pzt regl oldum,gene de bırakmadım,umarım verebilirim kilo.
İnşallah hepimiz veririz :)
boyum 1.70 kilom 60,hep 50-55 arasıydım,nişanladım kilo almaya başladım :) ,60 kilo olmak istemiyorum :KK43:
beni de aranıza katarsanız çoooook sevinecemm

Hoş geldin canım aramıza. :-) Azmini tebrik ediyorum öncelikle. :KK9: Hep beraber kurtulacağız bu fazla kilolardan. 1.70 boya 60 kilo kötü mü duruyor ya? :18:

Hoş geldin canım aramıza. :-) Azmini tebrik ediyorum öncelikle. :KK9: Hep beraber kurtulacağız bu fazla kilolardan. 1.70 boya 60 kilo kötü mü duruyor ya? :18:

:) yok öle kötü durmuoda ben alışık deilim,pantolonlarım olmamaya başladı,ve azıcık popomdanşikayetçiyim,herkes büyük deil dio ama benimki takıntı halini aldı,oyüzden vermek istiorum :)

Süzül tabii. :KK1: Bence nesfit yemeyin çok şekerli yahu. Zaten onu zayıflamak için yiyorsan 2 öğün sadece onu yemek gerekiyr. 1 öğün de bilmem kaç kalorilik beslenmen gerekiyor. :KK20:

nesfit 15 gün yiyorum. arkasını okumuştum, dengeli beslenip günde 2 yada 3 öğün ondan alacakmışız. ben eğlencesine yiyorum onu gerçi :KK9:

armanselin bi spordan bahsetmiştin,neydi o acaba,çok işe yarıyor diodun unuttum ne olduğunu :)
ve nasıl yapılıo acaba:)

akrepcik okadar güzel bi gece geçirecenki,o heycanı bile özlüorum şimdi,bir ay önce istemeye geldiler benide hemen verdiler nişanlandık aynı gece :)
hızlıyız biraz :)
çok çok güzel bi gün,şimdi hep diorum keşke tekrar ogüne dönsek die,çok güzel bi heyecan,sana bol şans diorum çok çok mutlu ol inşalah
(ben tuz koymuştum kahvesine nişanlımın bi güzel içti,onu o halde izlemek çok eğlenceliydi :) heycanım azalmıştı biraz)

ayyyyyyyyy kendimi tutamayıp gülcem şimdiiiii :KK60:
iş yerindeyim kalabalık çalışıyoruz melek yok bitter var yazdı okursen üf deyip yüzümü düşürmüşüm :KK1::KK1::KK1:arkadaş geldi ne oldu yüzün düştü diyo kadına bakıyorum yok yawww aklıma bişey takıldı dedim yolladım ayyyyyyy ya nasıl düşündüysem çikolatayı :KK60:

Son düzenleme:
X