Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Arkadaslar Merhaba kimse yokmu artık buralarda ben hep takip ettim bu konuyu önce dikkat ederek bir ay da 2.5 kilo verdim şimdi listeye başladım bir haftada 2 kilo verdim kendime diyet arkadaşları arıyorum

öncelikle merhaba bende diyetisyene gittim hemen hemen benziyo buradaki listelere eğer ama gayette sağlıklı aktif olarak yazışıp birbirimize destek olacaksak ben varım başlayalım

Hosgeldin ben suan 79.8 ile ikinci haftaya başladım sen kaç kilosu n ve ne zamn başlıcaksin diyete

aslında benim yaptığım diyet vardı ama bu daha çabuk verdiriyo sanırım
yarın sabahtan başlarım canım
boyum 160 kilom bu sabah tartıldığımda 69.7ydi

Merhaba Arkadaşlar, bende bu gün başladım bu diyete.
Daha önce bu diyeti tam anlamıyla uygulayıp kimler kaç kilo verdi? Daha sonra geri alan oldu mu?
boyum 168 cm, 70 kiloyum, 10 kilo fazlam var, bu diyet ile başarılı olur muyum? Tşkler...

Merhaba, ilk listeyle 6 kilo vermek çok güzel. Tebrik ederim. Bende bugün başladım, boyum 168 cm, 70 kiloyum. Yaşım 35.
Hala devam edip etmediğini merak ettim. Bir de son durumunu, kaç kilo ile başlayıp kaça indiğini, yaşını ve boyunu yazarsan sevinirim. Çok teşekkürler...

Mrb arkadaşlar benimde 10 kilo fazla var ya 64 kiloyum 54 olmak istiyorum yardımcı olur musunuz neler yapıyorsunuz ilk defa recim yapacağım da 2 buçuk ay önce sezeryan ile doğum yaptım oğlum etmiyordu 2 aya kadar sütun azdı 2 ayda bitti artı Zayıflamak istiyorum

merhaba arkadaslar bende 1 aydır sizleri takip ediyorum.bende 25 gün once basladim diyete yarin 2. listeme geçecem.68 400 kilo ile basladim boyum 1.65 10 kilo vermek istiyorum yarin tarti günüm ama maalesef tartilamiyorum kaldığım yer biraz sıkıntılı.en son 2 hafta önce tartildim 2750 vermiştim.birebir uymaya çalıştım diyete ama son zamanda kacamak yaptigimda oldu.dogum yaptim 6 ay oldu fazlalıklarımdan kurtulmak istiyorum biran önce.herkese bol şans diliyorum.

Ben bu diyeti sozlenince yapmistim.
Evlendim 1 ay snra hamile kaldim 89la doguma gittim. Dogum snrasi 77 kiloya dusmuskn sutum az diye hosaf besiye tutulmam sebebiyle 88e geri ciktim kndmce biseler denedm verdm aldm bozdum aldim 2 gun ayran detoksu yaptim 86 gordum. Ve yeniden bu diyet grubuna geldim. Cidden uyulursa veriliyor ben o zmn yaptigmda ilave olarak sabah aksam ymktn 30 dkonce cubuk tarcin suyla az kaynatip iciodum icinebal koyup ama bn troid az calisiomus bunu ogrendm hamilelikle suanda az calisio ilac kullaniyrmda duzrn oturtamadim ins bu listeyle ilacinda duzenini oturtursam 1temmuza kdr hedefim 65 60 kilo arasina dusmek.

merhaba arkadaşlar;
çok incelemem ve araştırmam sonucu bu diete başlayama karar verdim.bugün diete başladım.şu an tok karnıma 115 kg kilodayım.25 günlük setlerde dietin gidişi hakkında tekrar görüşmek üzere.bu programı paylaşan arkadaşıma kendi adıma teşekkür ediyorum.

Bebeğimi dogurali 2 ay oldu su an 66.8 kiloyum ve eskiden 50 kiloydum hedefim 50

Bu diyeti aşağı yukarı uygulamaya karar verdim artik üzerine kıyafet almak istemiyorum esim zorla beni mağazalara götürüyor ağlayarak çıkıyorum yani kilomu çok taktim kafaya 1. Diyet listesini yapma ya basladim inşallah bakalım kilomu ara ara paylaşıcam sevgiler :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…