Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Maşallah canım hayırlı olsun. Tebrik ediyorum seni. :KK9: Ramazanda nasıl beslenmemiz konusunda aklımda bir şeyler var. Netleşsin paylaşacağım sizlerle. :KK76:

Çok iyi olur bende kara kara ne yesem ne tok tutar ne kalorisizdir diye düşünüyorum.Kızlar ben çok saldım varya acil spora başlamam gerek :nazar:

Son düzenleme:
bacım bende burdayım fakat o olaydan sonra tadı kaçtı buranın :KK43:

yok bacım yaa,kaççmasın kaçmasın,ben çok üzülüorum valla ya,çok ciddiyim kızlar,giriorum kimse yok,yazıorum okuorum kimse yokk,ağlayacam haa :KK43: gelin bacılar yaa
nasılsın canım benim özlüyorum ben hepinizi yaa:KK43:

bende çok özlüorum fatoşumm,şunlara bişe söle,gelsinler topiğimize yazışalımm geneee :KK31:

Kızlar kızımın hastalığı oldukça uzun sürdü bir türlü toparlanamadı derken ben de sınavlarım için Ankaraya gittim dün döndüm ama ben de iyi değilim müthiş başağrım var, yol mu yordu hasta mı oluyorum bilemedim..

bu zaman zarfında listeye birebir uyamadım ama porsiyon olarak artırmamaya çalıştım.. Ancak tabi kaçtı biraz yemekler..

kilo olarak cetvelimin zltındayım :) ama o arada daha vermiştim bir kısmını geri aldım vs.

zumba da yapamadım haliyle :)

şimdi tekrar sahalara dönüyorum çünkü kırılma noktam 71 e geldim burdan fire verirsem hemen hopp 78 e çıkıyor yıne :KK43:

çok çok geçmiş olsun canımm,ki zaten geçmiş şükür :KK1: tekrar veririsin hiç merak etme,zumbamızla yürüşümüzle beraber hepiciğini veririz tekrar. ah keşke bu olay olmasaydı ama dersimizi aldıkk,özele fazla girmioruz.gerçi bi kişi öle çıktı die buranın dağılmasını istemiyorum,kızlarrr durun sesimiiiiiiiiiiii :KK24:

bu arada yeni bir konu açtım, artık yaptığım yemekleri orada paylaşıyorum :KK16: canınız çekecektir ama olsun yinede göz ucuyla bi bakın :110: :KK9:

vay vayyy,hemen orayada takılıorum bacımm,yemek yapma özürlüsü biri olarak,bi bakayım uygulamaya çalışrım belkiiiii :21: sözde armişim bana hep tarifler vercekti ama unuttuuuu :KK50:

Bir türlü fırsat bulup gelemedim ben de kaç gündür yahu. :KK19::KK19: Nasılsınız bebeklerim çok özlüyorum sizleri. :KK43:

ama özletme kendini armişşimm,gel gellll ben de çok özledimm seloşummmm:KK48: :KK54::KK54: nasılsın bidenemmm,herşey yolundamı. beroşumu çok özeldim,çok merak ediyorumm.hebr alırsan bana yaz mutlakaa

Maşallah canım hayırlı olsun. Tebrik ediyorum seni. :KK9: Ramazanda nasıl beslenmemiz konusunda aklımda bir şeyler var. Netleşsin paylaşacağım sizlerle. :KK76:

düşünceli bacımmmm benimmmm :KK19:

Son düzenleme:
kızlar herkese gunaydın,

berıvan maıl atmıs ve acıklama yapmamı ıstemıs sızlere.

ısyerınde tum sıstemı kılıtlemısler sıteye gıremıyormus, aılesı asırı tutucu berıvanınıni gorustugu tum telefon numalarını bıle faturadan takıp edıyorlarmıs telefonumdan ınternete gıremıyorum yanı dıyor,cok uzulmus ben de bu sabah ogrendım. bılmıyorum kı nasıl bır cozum bulsak ona, burdan ayrılmak hemn kılo hem sohbet anlamında ona ıyı gelmez ne yapsak bılemedım valla.uzuldum de gercekten.

kızlar herkese gunaydın,

ısyerınde tum sıstemı kılıtlemısler sıteye gıremıyormus, aılesı asırı tutucu berıvanınıni gorustugu tum telefon numalarını bıle faturadan takıp edıyorlarmıs telefonumdan ınternete gıremıyorum yanı dıyor,cok uzulmus ben de bu sabah ogrendım. bılmıyorum kı nasıl bır cozum bulsak ona, burdan ayrılmak hemn kılo hem sohbet anlamında ona ıyı gelmez ne yapsak bılemedım valla.uzuldum de gercekten.
günaydın ablacımmm

teşekkürlerr bilgi veridğin için,çok merak edioduk onu. en çok üzüldüm ya,ne yapabilriz acaba. vın falan alsa,evde bilg vardır,kimse görmezde int olduğunu,saklar vını. faturasını da ayrı öder zaten. olabilrmi sence

günaydın ablacımmm

teşekkürlerr bilgi veridğin için,çok merak edioduk onu. en çok üzüldüm ya,ne yapabilriz acaba. vın falan alsa,evde bilg vardır,kimse görmezde int olduğunu,saklar vını. faturasını da ayrı öder zaten. olabilrmi sence

rıca ederım, aslında bana daha once yazmıs ama ben pazartesıden berı maıllere bakmamıstım gormedım.

vın olabılır belkı, maıl adresını verecegım ısteyen olursa, ozelden mesaj atabılır arkadaslar bana.

kızlar herkese gunaydın,

ultrasurf diye bir program var bazı sıtelere girilebiliyor ..
ama bize bir kilit koymuşlar onu bıle kuramıoruz face filan hep yasaklı ama burası şimdilik kitli değil :)

öncelikle geçmiş olsun canım özlettiiiiiiiiiiiiiiiiin :KK54:

evet yaşayıp gördük artık daha dikkatliyiz fakat eski bağlarımız yok artık :KK14: günde 10 sayfadan az yazmazdık, şimdi kimse yok :KK5: adımız soyadımız belli değil ki :44: nick değiştirme hakkımız da var diye biliyorum :26:

canım hiç belli olmaz tedbiri elden bırakmamak lazım.valla bakınca mesajlar yazılmış görunce sevındım ben de :)

şimdi daha çok burda olmalıyız ramazan geliyor , ben ramazanda hep kilo alırım.. ayrıca oruç süresi çok uzun ne yapacağız ne yıyeceğiz?

selinnn bi liste bişey yapalımm sahur için..

ayrıca iftarda ben mumkun değil tutamam kendımı :KK43:

yok bacım yaa,kaççmasın kaçmasın,ben çok üzülüorum valla ya,çok ciddiyim kızlar,giriorum kimse yok,yazıorum okuorum kimse yokk,ağlayacam haa :KK43: gelin bacılar yaa

bende çok özlüorum fatoşumm,şunlara bişe söle,gelsinler topiğimize yazışalımm geneee :KK31:

çok çok geçmiş olsun canımm,ki zaten geçmiş şükür :KK1: tekrar veririsin hiç merak etme,zumbamızla yürüşümüzle beraber hepiciğini veririz tekrar. ah keşke bu olay olmasaydı ama dersimizi aldıkk,özele fazla girmioruz.gerçi bi kişi öle çıktı die buranın dağılmasını istemiyorum,kızlarrr durun sesimiiiiiiiiiiii :KK24:

vay vayyy,hemen orayada takılıorum bacımm,yemek yapma özürlüsü biri olarak,bi bakayım uygulamaya çalışrım belkiiiii :21: sözde armişim bana hep tarifler vercekti ama unuttuuuu :KK50:

ama özletme kendini armişşimm,gel gellll ben de çok özledimm seloşummmm:KK48: :KK54::KK54: nasılsın bidenemmm,herşey yolundamı. beroşumu çok özeldim,çok merak ediyorumm.hebr alırsan bana yaz mutlakaa

düşünceli bacımmmm benimmmm :KK19:

bncede gelelm dagılmayalım ablalarm :KK19:

sagolasın canım benim üni de bitti sonunda ya:21::21: bir de atandım mı ohh börek gibi olucak:21::21::21: tamam canım sabırsızlıkla bekliyorum:KK34:

yok kız karışmaz öyle şeylere zaten kızsın nesini kıskansın :KK9::KK9: eski sözlümden dolayı kapatmak zorunda kaldım engelledim onu ama başka başka face sayfalarından msj geliyor o yüzden canım
bak eşek herife yaa,ağzını yüzünü kıracan böylesinin :KK4: :KK1:
sagolasın canım benim üni de bitti sonunda ya:21::21: bir de atandım mı ohh börek gibi olucak:21::21::21: tamam canım sabırsızlıkla bekliyorum:KK34:

kuzum ünv bitit die seviniosun ilk başlarda ama,ben şimdi okadar isterimki ünv dönmek. çalışmak güzel deil pek,hep aynı şelr,işe git gel okadar. okul iyiydi yaa :KK31: ama tabiki inşallah atanırsın bebeğimm

gülkem ablaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nerelerdesn seni özledk :44::KK54: bikaç gündür yoktun :44::KK54:

reyhanımmmmmmmmmm sümoşummmm bebeğimmmm,canım bizim işler çok yoğun bu hafta,hiç fırsat bulamadım,eve gidincede baygın gibi yatıodum,ondan giremedim tatlımmm,açıodum arada okuyup biraz kapatıodum geri,vatandaştan fırsat olmadı kuzummmm.ama çookkkkkkkkkkk özeldimmmm çoook çoooooookkkkkk :KK54::KK54::KK54:

reyhanımmmmmmmmmm sümoşummmm bebeğimmmm,canım bizim işler çok yoğun bu hafta,hiç fırsat bulamadım,eve gidincede baygın gibi yatıodum,ondan giremedim tatlımmm,açıodum arada okuyup biraz kapatıodum geri,vatandaştan fırsat olmadı kuzummmm.ama çookkkkkkkkkkk özeldimmmm çoook çoooooookkkkkk :KK54::KK54::KK54:

ayyyyyyyyyyyyyyy yerm seni bzde seni çookkkkkkkkkkkkkkkkkk özledk ablammm :KK54::KK54: kolayy gelsin :44::44:

bak eşek herife yaa,ağzını yüzünü kıracan böylesinin :KK4: :KK1:

kuzum ünv bitit die seviniosun ilk başlarda ama,ben şimdi okadar isterimki ünv dönmek. çalışmak güzel deil pek,hep aynı şelr,işe git gel okadar. okul iyiydi yaa :KK31: ama tabiki inşallah atanırsın bebeğimm

ağzını yüzünü düm düz edicem:KK4::KK4: :KK9: bende kpss ye kadar bi durulsun dedim ondan sonra uğraşırım canım yıl olcak nerdeyse halaaa msj atıyo..

tatlım doğrudur tabi ama ne bileyim yıllardır oku oku yoruldum 8 senedir yurtta kalıyorum artık evim olsun kendi maaşım olsun ve önümü görebileyim istiyorum

X