Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Bir duruma sebep olduğuma göre üzerine birkaç şey söylemek lâzım sanırım.

1- Reyhan, orada desteklemeyenleri değil, verilen mücadeleyi ve talepleri küçümseyenleri kastetmiş.
İkisi birbirinden çok farklı.

2- Burada siyaset konuşulmasından rahatsız olunmuş. Ben siyaset yapmadım, sadece hafta sonu ne yaptığımı
ve neden tartılamadığımı açıkladım; tıpkı Akrepcik'in eski sözlüsü ile öpüşüp dudağı morararak eve gittiğini anlatması gibi.

3- Eğer benim burada yaptığım siyasetse "Biz kürtlerde çok takı takılır, Biz kürtler şöyleyiz, Biz kürtler böyleyiz" ifadeleri siyasetin ve ayrımcılığın dik alasıdır.

4- Bana cevap verilmediği söylenmiş, lütfedilmiş. Ne denecekti acaba "Ben desteklemiyorum, sen bu direnişe nasıl katılırsın,
ya da nasıl katıldığını açık açık yazarsın" mı denecekti?

Son olarak ;
hesaplamaları yaparım dedim, fakat keyfim kaçtı.
Artık bu topic'e uğramayacağım.
Hepinizin hedefinize ulaşmanızı ve sağlıkla zayıflamanızı dilerim.
Sümeyye'ciğim sen de kusura bakma, ben sebep oldum bu sözleri duymana, çok üzgünüm.

Ben senin siyaset yapmadığını,aksine yaşadıklarını neler yaptığını anlattığını söyledim. Hatta hepimiz aynı düşüncedeydik. Hiç bir şekilde İgnis siyaset yapıyor v.s gibi bir laf çıkmadı ağzımızdan. Sümeyye'nin ben baştan o şekilde düşündüğünü sanmıştım. Ama sonradan bütün yazdıkları o yönde olunca o lafın desteklemeyenlere olduğunu gördük. İlk söylediği söz ilk anlaşılan anlamda değilmiş yani. Beriş bana mesaj atmıştı İgnis üzerine alınmaz inşallah diye. Ben de seninle alakalı bir durum olmadığını üzerine alınmayacağını söylemiştim ona. Alınmazsın diye düşündüm. Ama ne yazık ki sen adın bile geçmediği halde üzerine alınmışsın. He çıkan tartışma senden kaynaklanmıyor bir de çünkü Reyhanın tamamen kendi düşüncesi o.

arkadaşlar yapmayalım böyle cidden bende çok üzüldüm ignisin öyle söylemesine bir an anlattıklarımı düşündüm acaba yanlış anlattığım birşey var mı karşıma bu şekilde çıkarmı diye çok ayıp oldu bu örnek igniscim cidden hepimiz aşklarımızı üzüntümüzü kederimizi anlatıyoruz bu bu şekilde aksedilmemeliydi bu örnek hiç olmadı cidden çok üzüldüm

Ben o örneği neden verdim biliyor musun Berivan?
İfade özgürlüğüne saygımı belirtmek için.

Çünkü Akrep Hanım, o olayı satırlar boyu tüm detaylarıyla anlattığında (Yok 10. katta oturuyorlarmış da, asansörde eve çıkana kadar öpüşmüşler de...),
acayip rahatsız olmuştum. Çünkü ben bu konuların açık açık konuşulmasından hiç hoşlanmam. Ama buna rağmen çıkıp da,
"burası diyet topic'i, çok fazla detaya girmek mide bulandırıyor" demedim. "Sonuçta herkes istediğini yazabilir" diye düşündüm.

ben senin siyaset yapmadığını,aksine yaşadıklarını neler yaptığını anlattığını söyledim. Hatta hepimiz aynı düşüncedeydik. Hiç bir şekilde ignis siyaset yapıyor v.s gibi bir laf çıkmadı ağzımızdan. Sümeyye'nin ben baştan o şekilde düşündüğünü sanmıştım. Ama sonradan bütün yazdıkları o yönde olunca o lafın desteklemeyenlere olduğunu gördük. Ilk söylediği söz ilk anlaşılan anlamda değilmiş yani. Beriş bana mesaj atmıştı ignis üzerine alınmaz inşallah diye. Ben de seninle alakalı bir durum olmadığını üzerine alınmayacağını söylemiştim ona. Alınmazsın diye düşündüm. Ama ne yazık ki sen adın bile geçmediği halde üzerine alınmışsın. He çıkan tartışma senden kaynaklanmıyor bir de çünkü reyhanın tamamen kendi düşüncesi o.

evet baktım tartışma devam edecek kimseyi kaybetmek istemedim sonuçda burada da bir aile olduk görmesekde kalben sevdik kimsenin etkilenmemesini isttedim seline özelden attım sonuçda sayfa sahibi tatlıya bağlansın diye ama ignis yanlış anladı belki biz de reyhanı yanlış anladık ben uslubunu demiyorum küçük fevri davrandı görüşünden ötürü değilde tepkisinden dolayı söylediğini yanlış buldum
ama ignisin verdiği örnek hiç olmadı cidden kendime söylenmiş kadar rahatsız oldum

Ben o örneği neden verdim biliyor musun Berivan?
İfade özgürlüğüne saygımı belirtmek için.

Çünkü Akrep Hanım, o olayı satırlar boyu tüm detaylarıyla anlattığında (Yok 10. katta oturuyorlarmış da, asansörde eve çıkana kadar öpüşmüşler de...),
acayip rahatsız olmuştum. Çünkü ben bu konuların açık açık konuşulmasından hiç hoşlanmam. Ama buna rağmen çıkıp da,
"burası diyet topic'i, çok fazla detaya girmek mide bulandırıyor" demedim. "Sonuçta herkes istediğini yazabilir" diye düşündüm.

Tabii ki burada her konuyu konuşuyoruz. Eski sayfalarda Reyhanlı örneğini verdim mesela. Ne bileyim senin adın bile geçmedi. Senden de kaynaklanmıyor. Sümeyye hazır buradayken her şey çözülsün. O sözler cidden sonradan söylediklerine bakıldığında desteklemeyenlere yönelik duruyor. Onlara mı o lafın? Yoksa sadece 15-20 ağaç olarak görenlere mi? Kimsenin kimseyle dargın olmasını istemiyorum ben. :26: Aramız bozulmasın. :KK25:

sincabımın babasıyla amcasının arası bozuk, dün sincabın kız kardeşinin nişanı vardı. babası büyük amcasını çağırmış küçük amcasını çağırmamış. dedim ki bizde böyle birşey olsa küçük amcam küser dedim, yoksa babanla amcanın arası mı bozuk dedim :KK9: evet dedi :KK52:bu fırsat kaçmaz aşkım, bir an önce iş bulup seni istetmeliyim. böylece babamda amcama verdiği sözü umursamaz dedi:KK24: dün gece 2 de halay çekecektim nerdeyse :KK64: ama yorgunluktan uyumuşum :44:

fırsat bu fırsat aman kaçırmamak lazım bebeğim:21::21::21::21:

evet baktım tartışma devam edecek kimseyi kaybetmek istemedim sonuçda burada da bir aile olduk görmesekde kalben sevdik kimsenin etkilenmemesini isttedim seline özelden attım sonuçda sayfa sahibi tatlıya bağlansın diye ama ignis yanlış anladı belki biz de reyhanı yanlış anladık ben uslubunu demiyorum küçük fevri davrandı görüşünden ötürü değilde tepkisinden dolayı söylediğini yanlış buldum
ama ignisin verdiği örnek hiç olmadı cidden kendime söylenmiş kadar rahatsız oldum

Ne alakâsı var? Ben sana yukarıda açıkladım neden söylediğimi.
Bu tip konuların tüm detaylarıyla anlatılmasından hoşlanmıyorum ve gerçekten midem bulanıyor.

ben o örneği neden verdim biliyor musun berivan?
Ifade özgürlüğüne saygımı belirtmek için.

çünkü akrep hanım, o olayı satırlar boyu tüm detaylarıyla anlattığında (yok 10. Katta oturuyorlarmış da, asansörde eve çıkana kadar öpüşmüşler de...),
acayip rahatsız olmuştum. çünkü ben bu konuların açık açık konuşulmasından hiç hoşlanmam. Ama buna rağmen çıkıp da,
"burası diyet topic'i, çok fazla detaya girmek mide bulandırıyor" demedim. "sonuçta herkes istediğini yazabilir" diye düşündüm.

peki o zaman kimse siyaset tartışmaya girecek hiç birşey anlatmasın herkesin yaşadıgı kendine kalsın pazartesiden pazartesiye girip bildirim yapalım
bu şekildede olmaz evet melek o olayı anlatmıştı belki fazla açıklayıcı anlattı aşkının etkisi ile ama fazla görmedik heyecanına verdik
bilmiyorum ya bu konu hiç olmadı :KK50:

Tabii ki burada her konuyu konuşuyoruz. Eski sayfalarda Reyhanlı örneğini verdim mesela. Ne bileyim senin adın bile geçmedi. Senden de kaynaklanmıyor. Sümeyye hazır buradayken her şey çözülsün. O sözler cidden sonradan söylediklerine bakıldığında desteklemeyenlere yönelik duruyor. Onlara mı o lafın? Yoksa sadece 15-20 ağaç olarak görenlere mi? Kimsenin kimseyle dargın olmasını istemiyorum ben. :26: Aramız bozulmasın. :KK25:

Adım geçmemiş evet,
biraz "kızım sana söylüyorum, gelinim sen anla" yapmaya çalışmış birileri çünkü.

ayyy ben sadece burda okuyo sanıyorum buralı olduğunu bilmiyordum canım buraya yerleşicek misiniz ilerde:KK9: emniyetin o tarafta bizimki özdileğe giderken

Canım benimki de merkezde oturuyor da ailesinin köyünü öğren sen. :KK1: Oraya yerleşmeyiz herhalde canım Bursa'yı düşünüyoruz. Siz yerleşecek misiniz? :21:

peki o zaman kimse siyaset tartışmaya girecek hiç birşey anlatmasın herkesin yaşadıgı kendine kalsın pazartesiden pazartesiye girip bildirim yapalım
bu şekildede olmaz evet melek o olayı anlatmıştı belki fazla açıklayıcı anlattı aşkının etkisi ile ama fazla görmedik heyecanına verdik

Yok yok, siz bildiğiniz gibi muhabbetinize devam edin, ben artık yokum zaten.

Sen fazla görmemiş olabilirsin, benim midem bulanmıştı, sonuçta buraya erotik hikaye okumak için gelmiyorum.
Neyse ya, hatırlayınca midem bulandı gene.

Burası terapi gibi mutluluklarımızı,üzüntülerimizi paylaşıyoruz fikir alış verişinde bulunuyoruz. Mesela Gül ve ben. Sevgililerimizi dize getirmeyi başardık birbirimizle ve sizlerle fikir alış verişinde bulunarak. Bundan hoşlanıyoruz,birbirimizi seviyoruz,sayıyoruz. Eğleniyoruz ve hoş vakit geçiriyoruz. Dediğin gibi Berişim pazartesiden pazartesi kilo bildirimi falan o şekilde olmaz.

Canım benimki de merkezde oturuyor da ailesinin köyünü öğren sen. :KK1: Oraya yerleşmeyiz herhalde canım Bursa'yı düşünüyoruz. Siz yerleşecek misiniz? :21:

bizim herşey kpss ye bağlı canım yaa ama bi 10 yıl sonra falan düşünüyoruz şimdi olmasa bile.. tamam canım uyanınca sorayım:KK34:
sizinkilerin köyü neresi

X