Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

niye yazık kiii:44:melegimm heeee

kız nasıl çok mu yiyonn bir tuhafız gezegenlerden midir bilmem

bu dönemde ay koç burcunda fingirdiyor baş bölgemiz hassas bu dönemde, baş ağrıları artabilir vs. veya sinüzit midir nedir o hastalığı olanlar dikkat etmeli. ama aslan burcunda fingirdeseydi kalbimiz hassas olacağından tamam derdim, acaba beynimizde mi bir problem var

Cidden huzur azgınıyız ya. Konuşuyorduk kamerada neden sen bugün huysuzsun dedi bana.

estağfurullah canım

edepli edebinden susar edepsiz ben susturdum zanneder !!!

ben her lafa her söze rağmen seviyemi düşürmüyorum arkadaşlar, reyhancım takındığın üslup hiç hoş değil..! yaşına ve tecrübesizliğine bağlıyorum. tavrından dolayı özür dilemeni bekliyorum

canım uzatmayalım özürlük bir durum yok kızda görüşünü söyledi aynı senin gibi

Son düzenleme:

Çok doğru lütfen bebeklerim bu topikte siyaset yapmayalım. Herkesin görüşü kendine. Soğukluk olmasın aramızda!

Vallaa desteklemiyosanz dick hçbişe yokk konşmmda dikkat etck bişede göremedm üzgünm

Tabikide çözdüm aşkk rehberi

Reyhancım o lafını 'meseleyi 15-20 ağaç' olarak görenler için söylediğini düşünmüştüm. Sen direkt desteklemeyenlere mi söyledin? Öyle ise çok ayıp bu yaptığın.

canım uzatmayalım özürlük bir durum yok kızda görüşünü söyledi aynı senin gibi

herkesin görüşü kendine, ignis kardeşimizde görüşünü yazdı. ben neden ona karşılık yazmadım, çünkü hakaret içerikli mesaj yazmadı . sende kendi görüşünü bana GÜZEL BİR ÜSLUPLA anlattın.

Yok zaten İgnis'in lafı bile geçmedi. Yaşadıklarını bizimle paylaşmak istemiş,paylaşmış. Reyhanın o lafının o yönde olduğunu bilmiyordum ben. Yani direnişe karşı olanların geneli için söylediğini sanmıyordum ama öyleymiş. Bunu yanlış buluyorum. Çünkü kendisinin de bir düşüncesi var,karşısındaki insanın da. Nerede kaldı o zaman özgür düşünce?

canım kesinlikle öyle amaç siyaset yapmak değil ya sınava gidemedim resmen yürüyüşler kim sıktı anlamadım arabanın içi gazla doldu gözlerim mafff oldu
her neyseee bitanem kapatalım bencede havalardan mıdır nedir başım ağrıyo cidden

Canım burada olan güncel olayları da konuşuyoruz biz. Mesela Reyhanlı. Gülüm sağ olsun hepimizi aydınlattı. Suriyeliler tarafından olduğunu söyledi. Biz de Allah'a havale ettik beddua bile etmedik onlara. Hep birlikte üzüldük olanlara. Ama hiç bir zaman kendi insanımızı siyaset konusundaki düşüncelerinden ötürü aşağılamaya yönelik sözlerde bulunmadık.

Son düzenleme:
kesinlikle bende çok taktir ettimmmm dediğin g.bi bunu idrak edemen öküzlerde var

Bak Berişim sen burada diyorsun ki 'bunu idrak edemeyenler'. Bunları cidden ben de kınıyorum gerçekten insan bu kadar kör olamaz. Hiç bir şeyin farkında değiller. Ama Reyhan direkt desteklemeyen insanları hedef almış. Ben o şekilde olduğunu düşünmemiştim. O yüzden üslubu ağır geldi.

tek o mesajla kalsaydı tamam diyecektim, fakat sonra yazdığı mesajlar git başka başlığa demeleri falan çok uygunsuz. gezi parkını geçtim, değer verdiğim bir üyenin bana karşı değersizliği oldukça ayıp oldu ne yazık ki. kimse kimseye değer vermek zorunda değil gerçi neden takıldım ki ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…