Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

ay yazık çocuğa bu aralar benim hormonlarım arttı mı ne gülkemmin, berivanın, benim ve diğerlerinin sevgililerine çok üzülüyorum evli olsam hamile olduğuma şüphelenecem o derece

Sümüş ya benim de soğuk davranasım geliyor.

Ayyy burçlarla ilgili o zamnm hepsidee yada hepimz huzurr azgınıyz

aynen selinim yaa,benimde soğuk davranasım varr Kız nie böle oldukki bizz

Boşverin ablalarm ilişkilerimz güçleniyodur hepp yılışş yılışş olmzki birz ciddiyet sogukluk olmalı uzun sürmesii için :44:

ay yazık çocuğa bu aralar benim hormonlarım arttı mı ne gülkemmin, berivanın, benim ve diğerlerinin sevgililerine çok üzülüyorum evli olsam hamile olduğuma şüphelenecem o derece

niye yazık kiii:44:melegimm heeee

kız nasıl çok mu yiyonn bir tuhafız gezegenlerden midir bilmem

sizi takdir ettm ablacm helede eşinle katılmış olmn çokk gurr verici böle duyrlı insanlar olması beni çk mtlu etti 20 agaç için yaptıklarına bakk diyn hayvanlrda vr bu ülkede ....

konuşmana dikkat et reyhancım, ben desteklemiyorum mesela. saygı gösterirsen sevinirim, beni burada HAYVAN yerine koymuş oluyorsun ..!

canım sen neden üstüne alındın ki herkesin şahsi görüşü mesele 5-10 ağaç değil mesele dolum halk doldu direniş sebebi bu

meselenin 5-10 ağaç olmadığını bende biliyorum berişim, fakat buna özel başlıklar var, bu konu orda konuşulabilir. bu konu başlığı diyetimiz hakkında, ben bu sayfaya onu görmeye , aşklarımızı paylaşmaya eğlenmeye geliyorum. fakat girdiğimde desteklemeyenlere yönelik hakaret içerikli mesajlar görürsem tabii ki bana dokanacak

lütfen biraz saygı , gezi parkını desteklemeyen olabilir . bu onlara hakaret etme hakkını bize vermiyor berişim

canım yanlış anlamışsın konuşmaları konuşmalar direniş bu olaylar sadece ağaç meselesi değil ben siyaset yapmayı sevmem keşke bu direniş onca şehit verilirken yapılsaydı
bu park yada ağaçlar sadece bir tanesi hepsinin birikimi olarak adlandırıldı gezi park diye
kesinlikle şahsa algılama lütfen öyle aksettirdiysem özür dilerim meleğim

kesinlikle buraya kimsenin yazma amacı yandaşlık yada bölücülük değil burada hayatımızı yaşadıklarımızı dile getiriyoruz hayat sadece diyetten ibaret degil sadece diyett yazıyor olsaydık 100 dahi ilerlemezdi topik selinimin de desteği ile hayatı paylaşıyoruz ben ne reyhanın nede ignisin paylaştıklarında tartışma konusu görmüyorum şahsa algılanacak birşey yok canm türkiye çalkalanıyo az da olsa buraya yansır hepsi bu

Konuyu orayaa getirirsin işin içindn çıkamassın demk bu formda buna özel başlıklr vr orda konuşuyolr aşkların paylaşıldıgı sayfalarda varr aşklarımı paylaşmaya eglnmeye geliyormuşsunya snde orayaa gitt o zamn yinede u zatmk istemiyorm bu konu hakkndaa konşmayada gerk yk gerginlk yartmann alemii yk

Son düzenleme:

Ayyy hayranım üslubuna çokk güzell cevp vermişsn tamm bi aslann kadını diorum

kızlar kızlarrrrrrrr sakin olunnnnnnnn lütfennnn aaaaaaaaaaaaaaa ortada hakaret de yok gidecek de sakin olun durun ben sizlere çikolatalı kurabiye ve sütten kahve yapayımm sakinleşelimmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…