Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

tek o mesajla kalsaydı tamam diyecektim, fakat sonra yazdığı mesajlar git başka başlığa demeleri falan çok uygunsuz. gezi parkını geçtim, değer verdiğim bir üyenin bana karşı değersizliği oldukça ayıp oldu ne yazık ki. kimse kimseye değer vermek zorunda değil gerçi neden takıldım ki ben

reyhanın kasıtlı söylemediini düşünmek istiyorum kendisi gelince açıklar canımmm
eeeeeeeeeeee nerede bombaaaa hadiiiiiiiiiiiiii

Son düzenleme:
Ney kız çatlatma insanı. :KK52::KK52:

sincabımın babasıyla amcasının arası bozuk, dün sincabın kız kardeşinin nişanı vardı. babası büyük amcasını çağırmış küçük amcasını çağırmamış. dedim ki bizde böyle birşey olsa küçük amcam küser dedim, yoksa babanla amcanın arası mı bozuk dedim :KK9: evet dedi :KK52:bu fırsat kaçmaz aşkım, bir an önce iş bulup seni istetmeliyim. böylece babamda amcama verdiği sözü umursamaz dedi:KK24: dün gece 2 de halay çekecektim nerdeyse :KK64: ama yorgunluktan uyumuşum :44:

sincabımın babasıyla amcasının arası bozuk, dün sincabın kız kardeşinin nişanı vardı. babası büyük amcasını çağırmış küçük amcasını çağırmamış. dedim ki bizde böyle birşey olsa küçük amcam küser dedim, yoksa babanla amcanın arası mı bozuk dedim :KK9: evet dedi :KK52:bu fırsat kaçmaz aşkım, bir an önce iş bulup seni istetmeliyim. böylece babamda amcama verdiği sözü umursamaz dedi:KK24: dün gece 2 de halay çekecektim nerdeyse :KK64: ama yorgunluktan uyumuşum :44:

şimdi çekek hadi hayırlısı :118::118::118::124:bidenemm

sizi takdir ettm ablacm helede eşinle katılmış olmn çokk gurr verici böle duyrlı insanlar olması beni çk mtlu etti En Büyük TÜRKİYE 20 agaç için yaptıklarına bakk diyn hayvanlrda vr bu ülkede ....

Sağolasın canım:KK54:.

ama evet yaaaa nerede kilo cetvellerimiz? :KK43:

Profilimizdeki adresler silinmiş, yeniden kopyalamak lâzım, ben öyle yaptım.

Geçmiş olsun İgniscim. İyisin değil mi şimdi? O zaman yarışmanın ilk etabını haftaya erteleyelim daha profesyonelce düşünürüz hem. :KK1: Kilo toplamı falan dedi ya Fatoş. :KK1:

O zaman senden bir hesaplama bekliyoruz. :KK1:

İyiyim canım, sağol.
Hesaplamaları yaparım, sorun değil:KK34:.

Mesajlara cevap yazdıktan sonra bildireyim demiştim bildireyim bari. :KK1: 67.800 gr çıktım bu hafta. :21: -300 gr. 67 görmek huzur verdi. :KK1:

Huzurun bozulmasın:nazar:.

Oooo muhteşem bir haber buyuuuuuuuu. :KK52::KK52::KK52: Kesinlikle bu fırsatı kaçırmayın. İnşallah hayırlısıyla olacak bu iş. :21::21::21:

Bir duruma sebep olduğuma göre üzerine birkaç şey söylemek lâzım sanırım.

1- Reyhan, orada desteklemeyenleri değil, verilen mücadeleyi ve talepleri küçümseyenleri kastetmiş.
İkisi birbirinden çok farklı.

2- Burada siyaset konuşulmasından rahatsız olunmuş. Ben siyaset yapmadım, sadece hafta sonu ne yaptığımı
ve neden tartılamadığımı açıkladım; tıpkı Akrepcik'in eski sözlüsü ile öpüşüp dudağı morararak eve gittiğini anlatması gibi.

3- Eğer benim burada yaptığım siyasetse "Biz kürtlerde çok takı takılır, Biz kürtler şöyleyiz, Biz kürtler böyleyiz" ifadeleri siyasetin ve ayrımcılığın dik alasıdır.

4- Bana cevap verilmediği söylenmiş, lütfedilmiş. Ne denecekti acaba "Ben desteklemiyorum, sen bu direnişe nasıl katılırsın,
ya da nasıl katıldığını açık açık yazarsın" mı denecekti?

Son olarak ;
hesaplamaları yaparım dedim, fakat keyfim kaçtı.
Artık bu topic'e uğramayacağım.
Hepinizin hedefinize ulaşmanızı ve sağlıkla zayıflamanızı dilerim.
Sümeyye'ciğim sen de kusura bakma, ben sebep oldum bu sözleri duymana, çok üzgünüm.

1- Reyhan, orada desteklemeyenleri değil, verilen mücadeleyi ve talepleri küçümseyenleri kastetmiş.

2- Burada siyaset konuşulmasından rahatsız olunmuş. Ben siyaset yapmadım, sadece hafta sonu ne yaptığımı
ve neden tartılamadığımı açıkladım; tıpkı Akrepcik'in eski sözlüsü ile öpüşüp dudağı morararak eve gittiğini anlatması gibi.

3- Eğer benim burada yaptığım siyasetse "Biz kürtlerde çok takı takılır, Biz kürtler şöyleyiz, Biz kürtler böyleyiz" ifadeleri siyasetin ve ayrımcılığın dik alasıdır.

4- Bana cevap verilmediği söylenmiş, lütfedilmiş. Ne denecekti acaba "Ben desteklemiyorum, sen bu direnişe nasıl katılırsın,

Son olarak ;
Sümeyye'ciğim sen de kusura bakma, ben sebep oldum bu sözleri duymana, çok üzgünüm.

terbiyesizliğin biri bin para . insanların gerçek yüzünü görmek ne kadar huzur verici

Son olarak ;

ignis canım sakinleş lütfen ayrılmak neden ya bu topiği hepimiz sahiplenmedik mi konu kapansın siyaset yapmak kimsenin amacı değil herşey ortada zatenn eger topiği bırakırsan bizleride bırakmış olacaksın bunu ne kendine nede bizlere yapma canım yarın herkesi burada bekliyor olacagım

Merhaba herkese,
öncelikle yarışmanın ilk etabında su koyverdiğim için herkesten özür dileyerek başlayacağım:KK17:.
Ben bugün tartılmadım ve önümüzdeki pazartesiye kadar da tartılmak istemiyorum:KK19:.

Çok zor ama bir o kadar da keyifli bir hafta sonu geçirdim.

Cuma akşamından pazar sabahına kadar Taksim direnişindeydim En Büyük TÜRKİYE.
Reglimin son günlerinin olması, kronik bronşitim ve 48 saatlik uykusuzluk nedeniyle benim için oldukça zor geçti bu mücadele. Bronşitim ortaya çıktığından beri 2 senedir 1 mayıslara bile katılmıyordum. İlk gazı yediğimde tecrübesizlikten kendimi koruyamadım, nefes alamayınca zaten hep düşük olan tansiyonum daha da düştü ve bayılmışım. Kendime geldiğimde eşim ağlıyordu, canım kocam öldüm sanmış:KK9:, "gözünün akını gördüm" diyor başka bir şey demiyor.
Hasılı, çetin bir mücadeleydi.

O ortamda "Ama benim ara öğünlerim vardı, e ben bunu yiyemem ki" deme şansım olmadı pek:KK9:.
Kendimi kilo almışım gibi hissetmiyorum ama gene de tartılmak istemedim.

geçmiş olsun ablacım şimdi nasılsınnn

berivanım sende emirle yaşadıklarını buraya anlatma, gördüğün üzere arkadan kuyu kazıcın her an çıkabiliyor :KK34: ve dudak moratma işine gelelim, ben değil sözlüm beni öpmüştü, hani filmlerde olur ya birden oğlan öper. evet vakumdan beter çekmişti evet tokadı yemişti evet eve ne yazık ki öyle gittim. yazıklar olsun senin gibi bir kişiyle karşılaştığım için

berivanım sende emirle yaşadıklarını buraya anlatma, gördüğün üzere arkadan kuyu kazıcın her an çıkabiliyor :KK34: Ve dudak moratma işine gelelim, ben değil sözlüm beni öpmüştü, hani filmlerde olur ya birden oğlan öper. Evet vakumdan beter çekmişti evet tokadı yemişti evet eve ne yazık ki öyle gittim. Yazıklar olsun senin gibi bir kişiyle karşılaştığım için

arkadaşlar yapmayalım böyle cidden bende çok üzüldüm ignisin öyle söylemesine bir an anlattıklarımı düşündüm acaba yanlış anlattığım birşey var mı karşıma bu şekilde çıkarmı diye çok ayıp oldu bu örnek igniscim cidden hepimiz aşklarımızı üzüntümüzü kederimizi anlatıyoruz bu bu şekilde aksedilmemeliydi bu örnek hiç olmadı cidden çok üzüldüm

arkadaşlar yapmayalım böyle cidden bende çok üzüldüm ignisin öyle söylemesine bir an anlattıklarımı düşündüm acaba yanlış anlattığım birşey var mı karşıma bu şekilde çıkarmı diye çok ayıp oldu bu örnek igniscim cidden hepimiz aşklarımızı üzüntümüzü kederimizi anlatıyoruz bu bu şekilde aksedilmemeliydi bu örnek hiç olmadı cidden çok üzüldüm

hem o kişi benim sözlümdü öpebilir de, yasak bir ilişki değildi ki :KK14:

X