Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Hadi bakalım grupdaşım. Acaba darlingim nasıl. Bir haber alan var mı?
teşekkürler grup başkanımmmmmmm
cnm darlingten hiç haber alamadım ya hatta eşi için ben başka bi yerde 41 yasin yaptım duasını bile yaptım o daha girmmemeiş
inş kötü bişeyler yoktur ya çok merak ediyorum bende:18::18:
cnm hade kolay gele hepimize biz sizi geçerizzzzz

günaydın günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnn
takımımmmmmmmmm activia yoğutlarımmmmmmm ,rakibelerim keklerimmm,böreklerimm nasılsınızzz bacılarrrrrrrr

igniscim kesinlikle haklısın ama ögrendim erkekler çocuk gibi yaaa anlatınca anlıyo anlatmazsan da küs dolanıyo

cemremmmm beraberizzzzzz takım ruhummm benimmmmmm

naber grup arkadaşım benim
cnm bu hafta belki çok kilo veremem ama önümüzdeki hafta fulllll çabalıcam yani hiççç artık şu andan itibaren kaçamak yokkkk( umarım:26: )

aa evet yılışık ayşe var berivan aman fazla da uzaklaştırma enişteyi, aynen bende de paçoooz selda var sincabımın gönlünü almalıyım, dün tartıştıl:18:

naber grup arkadaşım benim
cnm bu hafta belki çok kilo veremem ama önümüzdeki hafta fulllll çabalıcam yani hiççç artık şu andan itibaren kaçamak yokkkk( umarım:26: )

sütlü kahvemmm benimmmmmm hiç problem değil her türlü yenerizzz nasılsın sınavlar ne zaman canım senin benim yarınnnnn :18::18::18:

mesai saatim içinde tuturdu gel buluşalım diye Dedim yok çalışıyorum:26: Bunu diyen sen misin vay anam başladı kızmaya Istediğin zaman istediğin yere gidiyon ben çağırınca hep bi bahane vs

kıyamam ya özlemiş demek sincamın ama her he dediğinde de olmuyo ki anacım demi

Evet Gülümm abartmadan böyle devam edelim. Dengeyi sağlamamız lazım. Bazen çok iyi davranıp bazen de vazgeçilmez olmadığını hissettirmeliyiz. KEsinlikle o lafına bittim yazdım aklıma yeri gelirse kullanacağım. Evet bu taktikler sayesinde böyle olmaz Emir eniştemiz.

2. takımı tutana çikolata serbest!

Allah'a şükür regl olayını atlattım ben. İstiyorsan haftaya başlayalım? Evet isim düşünelim Berişim hadi çalıştır saksıyı hadi Cemrem.

Grup başkanımız Beriş çıktı kurada. 41 yasin bitti mi annesi falan da okuyacaktı? Nasıl ayarladınız? :44: İnşallah kötü bir şey yoktur dediğin gibi.

Ay Beriş ne cadısın ya.

mesai saatim içinde tuturdu gel buluşalım diye dedim yok çalışıyorum:26: bunu diyen sen misin vay anam başladı kızmaya istediğin zaman istediğin yere gidiyon ben çağırınca hep bi bahane vs

Gidebilecek durumdayken gitmesen haklı da. Ama ne yapsın özlüyor o kadar hesretlik çekmiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…