Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

neden tatlım aynı burç olunca yorumlamamanı anlamadım:44: sevgilim ikizler belki aramızdaki duruma falan yorum yaparsın

canım sağlıklı beslenmede altın kural bi hata yaptıysan battı balık yan gider demeyip o andan itibaren başlamak gerek dengelemek önemli sıkma canını

Bnce berivann ablacm bnde çokk tanışmak isterm diye başlaa söze sevgilin aslann erkegiydii bakk aileye çokk degerr verr o yüzden dikkatli konş :44: deki amaa hani ilkk kezz ailenden biryle tanışcam birz kndimi hazırlamam gerekk de benm için çokk özel bi günn olmalı öyle sınavdan gitmiyim de bide daha yeniyizyaa benm hakkımda yanlış düşünmelerini istemm yılışş yılışş görünmek istemm de amaa bu söledigine çokk mtlu oldm mesajı verr onaa sana degerr verdiginii anladıgını belirt bellii ettt :)) :44:

Bncede buda mantıklı :))

an
nesinden daha düşkün babanneye kadın hıkkkkkk diye gitse beni suçlayacak tanışmadın diye yaşlı ama çok enerjik çok seversin diyo ama çok erken ya 2. Haftamız bitirdik daha çok yeniyiz

Aman Allh gecinden versin :44:

Aslında bu seninle ileriye yönelik hayalleri olduğunun göstergesi.
Kesinlikle helede aslann erkegi için evlilk düşnmedigi kadını degl ailesyle arkadaşlarıyla bile asla tanıştırmazz sana çokk degerr veriyo ablacm ♥♥

Son düzenleme:
neden tatlım aynı burç olunca yorumlamamanı anlamadım:44: sevgilim ikizler belki aramızdaki duruma falan yorum yaparsın

Hani kndimi övmekk gibi olmasn hemm insn kndini tanıyamz bnce dışardan nası göründügünü gözlemleyemz başkalarının yorumlarını daha saglıklı buluyorm :44:

canım en büyük engeli aşmışsınız ohh yeter tatlım 5 lik alacağına 3 lük alıverirsiniz bazı şeyleri nasılsa evlendikten sonra herşey olur gider

kaymaklı kadayıfımmmmmmmmmmm gerçekten öyle düşünüyordur demi hakkımda kendine yakıştırmasa tanıştırmak istemez demi selinnnnnnn benim tüm yağlarım eridi şuan 0 kilo oldummmm
söylediklerinde çok haklısın süloşummmmmm benimmmm

Hani kndimi övmekk gibi olmasn hemm insn kndini tanıyamz bnce dışardan nası göründügünü gözlemleyemz başkalarının yorumlarını daha saglıklı buluyorm :44:

anladım canım doğru diyorsun dışardan daha iyi görünür herşey peki ikizler erkeği ?

berivancım bence de çok değer veriyo ve sen daha önce demiştin babaannesiyle uzun yıllardır yaşıyor değer veriyor diye o yüzden de tanıştırmak istemiş

Sevgilin çokk gereksiz kıskançlıklr yapn biri hani hiçç olmadk şeyi bile kıskanır ya ne alakaa dersin böle bazn sana çokk umursamazz bazn deli divane aşık görünr genlde degişkendr bazn çock gibidr şımarıktır bazn sinirlii otoriterdir amaa iplerr snde bu ilişkiyi senn götürüyosunn çokk üstüne başına dikkat eden biri ayrıca senide hepp öyle görmek istr sıcakk biri genlde ikinizin böle çokk nazlıı tartışmalı çekişmeli bi ilişkinz varr amaa abartmıyosunuz mesela tartışsanz bile hemn o mesj atıyoo :)) durumu toparlayan taraff o kavgalarda tartışmalrda ayrılklrda vs. sn daha bi gururlusun amaa o atmazsaa snde atıcan bi müddet snra o yüzden bu huyunu blli etme onuu şımartmadıgında hani sensiz yapamm imajıı vermediginde çokk baglıı sadıkk bi aşık seni kaybetmktn çokk korkar amaa bunu bellii etmz genlde sensizde yaşarm modnda amaa sn onuu üzdügnde sensiz yapamadıgını anlr ve bunu sana bellii eder :44:

Kesinlike öyle :44: ayyy öyle deme seni kndine yakıştırmasaa niye babaannesiylee tanıştırsn yada niye ısrr etsn birazz özgüvenn olsn ablacm :44: herşeyiide fizikk olarak düşnme kimsenin kaşı gözü birini mutluu edemez tanıdıktan snra yüregn önemli ♥♥

Günaydın ablacm

ayyyy ne güzell bizm spor aletimiz bozldu ( yapamıyorm o yüzden bnde çokk faydaısın görmüştm merdiven inip çıkmakta faydalımıı acabaa şuan yapabildigim en ii şeyy oo :))

Kaç kat merdiven çıkıyorsun ve günde kaç kere çıkıyorsun?
10 katlı bir binayı, günde 4-5 kez peşpeşe inip çıkıyorsan spor yerine geçebilir herhalde:44:.
Canım dışarıda da yürüyüş yapabilirsin, her gün 30-40 dakika yürüsen, o bile yeter.
Çünkü spor yaparken yağ yakımı 20. dakikadan sonra başlıyor.
Yani sen eve girmek için beş kat çıkıyorsan, bu yağ yakımı sağlamaz, belki bacak ve popo kaslarını biraz şekillendirir.

Sümoş, ufacık yaşınla bu ne hayat tecrübesi öyle!
2 gündür hepimiz ağzının içine baktık senin.

Ayyy sağ ol canım benim. Öyle desene tatlım benim ya. Düşünüyorum ben de 6 tane poğaça yeyip nasıl mide fesadı geçirmedi diye.

allah a şükür o hantallığım gitti kilo olarak takıntım yok şuan zamanla gidecek devamı zor gidiyor artık pes etmek yok 5leri görene kadar tam gaz devam yağlarım eridi derken iç yağlarım eridi ayol yok sa gr vermedim daha
evet ya maşallah çok tatlı bir kız süloşumuzzzzzzz en minişimiz aramızdaki şuan

tamam ben ortalık ebesi olabilirim mesela çünkü ben diyet yapmıyom, çünkü tontişimmm yani sincabımmm beni kilolu istiyor :44: canıma minnet

Sen hakem olursun, cezaları verebilir ve takiplerini yapabilirsin mesela.

Arman, takımları sen belirle bence, konu sahibi olarak.
İsimlerimizi bir kağıda yazarsın, sonra çekiliş yaparak grupları oluşturabilirsin.

Katılacak olanlar;
-Arman
-İgnis
-Berivan
-Gülkem
-Karanfilseven
-Sümoş (İstersin diye düşündüm:44:)

Darling ve Cemrem de var ama yarışmaya katılmayı düşünürler mi bilmiyorum.

Hemen bu pazartesi 1. etap başlasın bence,
Kız Gülkem, sen de al artık şu baskülü.
Pazartesi sabahı tartılamayacak durumda olanlar, pazar gününden tartılsın bence.

Haydin bakalım, şöyle bir silkelenelim.

Ayyy deme öyle sizz benden daha tercübelisiniz ablalarm ♥♥

Ayyy sağ ol canım benim. Öyle desene tatlım benim ya. Düşünüyorum ben de 6 tane poğaça yeyip nasıl mide fesadı geçirmedi diye.

Aman Allh göstermesn

Snde çokk tatlısın

Ah benim profiterolümmmmm. Tabii ki de kendine yakıştırmasa tanıştırmak ister mi hiç? Çocuk resmen seninle evlenmeyi düşünüyor geçen de konusunu açmamış mıydı zaten? Deli divane aşık san Berişkom ya. Maşallah maşallah.

Kız bu benim sevgilim olmasın? Gereksiz kıskançlıkları çok var. Durumu toparlayan falan o oluyor genelde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…