Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

açılın makyaj duayeni geldi :KK51: :KK1: sen sor anam ben söyliyem :KK55:

öncelikle brezilya fönü istemendeki amaç ne ??? saçların düz olsun onu mu istiyosun yoksa saçlarına oreal falan kullanıp berbat mı ettin :KK24:

fondötene gelirsek ; cildinde leke vs. varsa tabii ki pata krem almalısın, çünkü kapatıcılık özelliği mevcuttur pata kremlerde. yok anam bende leke yok diyosan pata krem özelliği olmasın :KK31: mesela ben pata krem almam hiç çünkü gerek yok :KK23::21: kryolan veya mac süper marka fondötendir. Many sıkıntısı olur dersen avonun likitleri var beğenerek kullandım misal :KK31:

Oriflame denemelisin Akrebim cidden çok güzel fondötenleri. Hafif,ferah hiçbir şey sürmemiş gibi. :KK9: Avon fos yanında. :KK9: Mac'in studio fix fondöteni çok güzel. Kryolan harika ama her gün kullanıma uygun değil. :KK25: Keşke uygun olsa porselen gibi gezerdik. :KK9:

Zumba yapmak istiyorum ama havalardanmıdır nedir elim ayağım kalkmıyo :KK43: bide zumba yapınca çok terliyorum kilom azalıyo ama göbek gitmiyo bi türlü yaaa millet popo gitmez der bence zumbayla popo kalmaz ama göbek mide gitmiyo çok yavaş azalma oluyo ama kilo istediğim kadar olunca göbek mide yine olacak o zaman napıcam yaaa bi fikri olan varmı

Canım ama sen böyle kafana takmamalısın. Taktıkça olmuyor hiç istediğin şeyler. Sen gerekeni yap,akışına bırak. İstediğin sonucu alrsın. :21: göbek de gidiyor yahu diyet ve zumba ile. Sen kafana taktığın için bence gitmemiş gibi geliyor sana. :KK50:

bende fondoten kullanmayım diorum tatlım sadece düğünlere falan gidince sürmek için,özel günlerde yani. ama bb krem tavsiyen için teşekürler tatlım mutlaka kullanacam,direk bb krem deyip alabiliorum demi,markası falan varmı yoksa. bide güneş kremi hangisini kullanıosun ya,daha dün çıkışta almaya gittim karar veremedim hangisini alacağıma. allık hangisini kullanıosun :KK12: anam bende hepsini sordum haa :KK1: :KK1: fikirlerine önem veriorum bidenem oyüzden :KK19:

evet yaa niye gelmiyorlarrr özledim bendeeee selinim,şimdi de seni merak etmeye başladım yaa nerdesinn :KK50:

yaa canım çok üzüldüm durumuna. inşşalh sevdiğine kavuşursun tatlım hayırlısıyla :KK19:

Gülüm güneş kremi bence Avene'in sprey şişedekini al 50 faktörlük. Çocuklar için olanını al hem de. :KK1: Hatta onu al üzerine pudra sür fondötene bile gerek yok. :KK1: Düğünlerde falan sürmek içinse Kryolan al. Porselen gibi olur yüzün. :KK23::KK23: Flaşlı fotoğraf çektikleri zaman hortlak gibi çıkmazsın hem. :KK1: Bence allık rimmel ya da the balm almalısın çok hoş allıklar. :KK16:

Gülümmm neredeydim hemen anlatayım. Benim anneciğim çok aktif biridir. Sürekli kurlara gider. Ben de bir kaç kere gittim. Arkadaşlarıyla tanıştım. Çok iyi anlaştık hepsiyle o kadar şeker insanlar ki hepsini çok sevdim. Onlar da beni çok sevdi hep çağırıyorlar . Ben de fırsat buldukça gidiyorum özlüyorum onları. Bu sefer sergileri varmış 2 ayrı kursun. Onlarda bulundum çok yorucuydu ama çok da eğlenceliydi aynı zamanda. :KK1:

:KK56: Bugün yediklerim:

7=>1 bardak limonlu su

7.30=> 1 küçük kutu süüt

9=>tulum peyniri+1 papatya dilim ekmek

10.30=>çay+2 kuru kayısı+1ceviz

12.30=>tavada 2 yumurta+1 paptya ekmek+domates+sivri biber

15=>4 yulaflı bisküvi

17=>4 küçüğünden kuru kayısı+1 bardak ılık su

19=>6 kaşık sebze yemeği+salata+1 dilim tam buğday ekmeği

21=>1 ince dilim karpuz+yarım kayısı

aralarda bol bol su tabiki :KK66: +1bardak da yeşil çay içtim bugün

Sizce nasıııııl :18:

Canım tam buğday ekmeği yersen daha doyurucu olur.

kızlar yorumları okudukça cesaret geldi bana ne olur banada yardım edin bende 91 kiloyum liste nasıl hazırlanıyor ne olur bana yardım edin ben pek anlamam bu bilgisayardan netten falan ne olurrr lütfenn yalvarırım banada yardım edin

Canım ederiz tabii ki. İlk sayfada var listeler. 1. listeyi 25 gün uygulayacaksın. Eğer sana uymayan şeyler varsa söyle değiştirelim başka bir şeyle. Aklına takılan ne olursa sor,cevaplarız. Hoş geldin aramıza. :KK16:

bende özledim canlarımmm ama netim kotalıydı malum öğrencilik:KK17: o yüzden dolmak üzere olunca giremedim canlarım tabi bide okul dershane kpss derken çok yoğun geçiyo günler sevgilimde evlilik konularını açmaya başladı ama daha çok erken ama çookkk seviyorumm:KK16::KK16::KK16:

Ooo Fatoş'um evlilik konuları açılmaya başlandı he. Hadi bakalım hayırlısı olsun. :KK23::KK23::KK23::KK23:

bacıııı yeşil çayy iç ben tadını sevmemm o yüzden içine 1 karanfil bir parçada tarçın atıyorum tadına doyamıyorum o serece oluyo şişkinliği de alıyo sonracıma maydonoz suyu iyi diyorlar suyu ile uğraşamam drrsen yapyak yaprak ye canımmmm :KK34:

Kız Beriiiiş yeşil çay + karanfil + tarçın he? Mükemmel aromatik bir şey olur bu. :KK52: Denemeliyimmmm. :21:

Selam
Ben sizi takip ediyorum diyetim cok güzel gidiyor.. ben biraz yasli kaciyorum, o yüzden yazacak birsey bulamiyorum.
Ama yasadiklariniz beni de heyecanlandiriyor

Güzeller güzeli ablalarımız sizlere de ihtiyacımız var yorumlarınızı esirgemeyin. Sizler olgun,bilgili,deneyimli kişilersiniz. Bizlere yol gösterirseniz,deneyim paylaşırsanız çok mutlu oluruz. :KK42:

beroşum meleğim bb kremde hangi marka alayım ne önerirsiniz,karma ciltliyim,t bölge yağlı dier yerlerim kuru. biraz araştırdım ama baya marka var,kimisi yerlere göklere sığdıramıo bi markayı kimisi sakın onu kullanmayın dio. kara vermedim benn :KK50: bide akaşama kaynanam bi kınaya çağırdı beni,hiç gidesim yok ama gitmen lazım ayıp diolar,offf yaaa ne zor gelin olmak :KK19:

The Balm'ın Balm Shelter'ı güzel Gülüm eğer bb kremde karar kıldıysan. Gidip bir dene bence. :21:

Bekarkenki kiloma geri dönmek istiyorum. O günlerimi cok özlüyorum. her yasin bir güzelligi vardir farkindayim.
Gerci yasim daha 28. Mutluyum esimi seviyorum veeeeee tam 4 tane cocugum var. Hepsi de birbirinden tatli

Haklisin galiba fikirler paylastikca hayat kolaylasir

28 mi? :KK53: Daha fazla sanmıştım o yazdığından. :KK1: 4 çocuk he maşallah Allah analı babalı büyütsün inşallah. :nazar::nazar:

ne gülüyon be :26: markette çalıştığım için, içtiğim pet şişeler genelde yarım yarım bırakıyorum. babamda pet şişe içerisindeki parfümü su sanıp diğerine eklemiş. çok susayınca o şişeyi açtım diktim kafaya, o kadar susamışım ki yarıya gelince o acı tadı farkettim :KK53: hazır içmişken ne bilim boşa gitmesin belki zayıflatıyodur diye uydurup kendimi teselli ediyordum :KK31: olsun belki zayıflatıyodur :KK8:
Hahahaha ben de çok güldüm ya. :KK9: :KK9:

Oriflame denemelisin Akrebim cidden çok güzel fondötenleri. Hafif,ferah hiçbir şey sürmemiş gibi. :KK9: Avon fos yanında. :KK9: Mac'in studio fix fondöteni çok güzel. Kryolan harika ama her gün kullanıma uygun değil. :KK25: Keşke uygun olsa porselen gibi gezerdik. :KK9:

fondötenim bitmek üzereydi zaten :KK16: bb denemeye karar verdim aslında :44: aklıma yatan bir bb bulursam alırım yoksa oriflame deneyeyim bir

fondötenim bitmek üzereydi zaten :KK16: bb denemeye karar verdim aslında :44: aklıma yatan bir bb bulursam alırım yoksa oriflame deneyeyim bir

akrepcik ben normalde fondoten kullanmam ama gecen bi dugun oldu kullanayim dedim, avon yeni cikardi diye ornek olarak gonderdi ondan kullandim yuzunde varla yok arasinda cok hafif, lekeleri falan kapatiyor, mis gibi de kokuyor tavsiye ederim:21:

Son düzenleme:
X