Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

eveet, maşallah çizelgen süpeer

tamam,sorucam inşallah bozmadan devan edicem bende sizinlee

her listeyi 1 hafta uyguluyoruz değilmi kızlar,ikinci hafta 2. liste vs diye ...
yanlış anlayıp anlamadığımı teyit ediyorum da :)

ben gulkeme katılıyorum canım, forumda bır arkadasım vardı ve derdı kı nezaman esımın ıyı bırseyını anlatsam, aynı gun aksam bızım tartısma olur derdı, sıkıntılı konularda, ozel gunler ıcın fıkır al paylas ama her guzel anını paylasma bence de, evet bız fılm gıbı ızlıyoruz keyfımızı de doyum olmuyor ama canım ıyı nıyetlı olsak bıle nazarımız degebılır. nazar farklı bır olay, annenın babanın bıle cocuguna nazarı oluyor dusunsene.

ilk listedeki öğle yemeğine alternatif başka ne olabilir? her zaman köfte türü şeyler olamayabiliyor

tatlım ben çalıştığım için hergün köfte yiyemedeim tabiki,gerçi konuyu açan arkadaşımız selinimizde yazmıştı,baklagilde yediğimiz oldu arada sebze de. önemli olan yanındaki ekmek saysını arttırmayın ve yemekler 6 kaşık olsun ve salata yiyin.ben arada yoğurt da yedim çok harekelteri arkadaşımız hep yoğurt ekledi listesine.ama yemeklerde hergün köfte yapamazsanız bakliyatta olabilio.ilk sayfayı okusanız listelerin altında yazmıştı selinimiz.tam yazıo orda alternatifler,yememniz gerekenler falan

cok tatlı bır kızsın, topıktekı ılk gunden berı sana kanım kaynar, yumusacık bır kalbın var o kusları anlatısın bıle ınsan sevgını, masumıyetını gosterıyor ama kıskanclık kotudur canım hele kı fazlası ınsanı yer bıtırır, karsındakıne de sana da huzur vermeyen bır ozellıktır ve gıderek kronıklesır hastalık gıbı olur. oyuzden her konuda davrandıgın gıbı, ılıskının bu konusunda da olgun davranmalısın yanı kıskanclıgı frenleme konusunda. kaldı kı bu tıpler hayat boyu etrafında olacak, emır hayatında olsun olmasın ıs hayatında da olacak bu tıpler. oyuzden boyle ınsanlar ıle bas etmeyı ogrenmelısın, hırsını emırden alma ozellıkle. o sıgara olayından hıc hoslanmadım kendınden de cıkartma brıseyler kotu gıdınce. bak karsındakı erkek asık, oyuzden elınde buyuk bır koz. azıcık ısve, guleryuz, tatlı dıl bazen küsme, kızma ıle herseyı halledebılrısın sen emır ıle.

benım esım burnumun dıbınde, o bıle bana gostermıyor aynı ılgıyı, bak bunların tadını cıkar keyfıne var ve bunları yapabılen bır erkek oldugu ıcın daha cok mutlu etme cabasına gır, ayse mayse salla gıtsın. haaaaa bır de dekolte olmamak sartı ıle herzamankınden daha bakımlı gıt ısyerıne, bu da benım sana tavsıyem hem emır ıcın suslenmıs ol onu mutlu et hem ayseyı kıskandırmak ıcın.

çok güzel anlatmışsın ya,yüreğine sağlıkk. duy beroşum bunları,okadar haklı ki sölediklerinde

tsk ederım gulkem, sen ve ben bu kızın yakasını bırakmayalım da ne kendını mutsuz etmesıne ne baskalarının onu mutsuz etmesıne ızın vermeyelım

tsk ederım guzel sozlerın ıcın, ben de senın nazar konunu okudum hem fıkırım kesınlıkle, zaten yazdım da berıvana.

berivannnn26 kullanıcısından alıntı
haklısın abla kesinlikle ama kıskançlık var bende çok dengesizleşe biliyorum ama bunu kontrol altına alacağım aynı işyerinde hep yanyana geliyoruz kesinlikle haklısın aramızdakini iş yerinden birine anlatmam hiç olmaz olurdas kulağına giderse Allah korusun gözünden düşerim bunu asla istemem ama o ayşe bir kez daha labali davransın o zaman ne yaparım hiç fikrim yok

sen ayse konusunda brısey yapmayacaksın, emır ıle guzelce konus emır ayse ıle konussun, hos olmuyor hoslanmıyorum bu tur hareketlerden desın. ozaman bozulur ve uzaklasır emırden. ama sen dersen, ısı ınada bındırır kız, hatta cırkınlık cıkar ortaya, ne bılııyım ısyerınde tartısma olur falan, ısınızden olmayın, ımajınız da zedelenmesın yanı calısan olarak.

kesinlikle ablacım çokkk haklısın benimde kanm sana en başında kaynamıştı benim ablam yok oyüzden seni hep ablam olarak gördüm iyiki tanımışım seni ablacım içim içime sığmıyo yada bir anlık şey ile yazıyorum ama daha yüzeysel olacagım belki sizlerin nazarı degmez ama forumas giren 10 ca insan var ne olur ne olmaz ikişkimizi yüzeysel olarak bilgilendiririm sizleri ablacım bakımlı olmaya herzaman özen gösteriyorum ama bu aralar hastayım keyifsizim onun etkisi ile makyaj yapmadım pek yüzüm de öyle kusur yok ama rimel biraz ruj simdilik sensen öğrenecek çokk seyim var abla eşinle aynı işyerindesin tecrübelerin altın değerinde benim için

çok teşekkür ederim açıklaman için gerekli hazırlıklar yapıldı diyete başlanıyor:))

yaaaaaaa tatlı kız, benım de kızkardesım yok ıkı erkek kardesım var annemle de yakın ılıskımız yoktur oyuzden cok ozlemnı ve sıkıntısını cektım boyle seylerın, oyuzden faydam olursa ne mutlu bana.

herzaman destekcı olmaya hazırım asırı yogundum bırara, hcı ılgılenemedım kendımle bıle, ama asırı yogunluk olmaz sanırım buralar.

ozel bırsey anlatmak ıstersen, ozelden mesaj at o kısıye ozaman. ve dedıgın gıbı yuzeysel anlat burda. onlemnını almıs olursun bence bu sekılden.

hastalık normal be kuzum, ben genel olarak oyle oldum dedım, canın burnunda su an bu agrı ıle ne bakımı,

ben evet aynı yerdeyım, herzaman sorabılırsın bız aynı departmanda ve masalarımız yanyana hattttttaaaaa sen daha ıyı durumdasın, evlılıkte bu ıyı degıl ama su an flort yaparken hem de farklı departmanda calısıyor oldugunuz ıcın tadından doyum olmaz aynı yerde calısıyor olmak

şimdilik öyle ablam konuşuoruz ediyoruz biraz önce yemeğe indik ayşe yanıma oturdu emir karşımda yemekhane tıklım tıklım zaten ama hiç bakmadı ona diyebilirim

arkadaşlar benımde 10 kılo yada 5 de olabılır vermem gerekıyorda bu dıyetle bayağı kılo veren var galıba
bıkac sorum olacak kesın herkes gırıp soruyordur cevaplamaktan bıkmadıysanızsevınırım
harfı harfine uydunuzmu bu listeye?porsıyon köfte normal yağda kızarmış köftemı?ve kac tane yıyorsunuz bunu merak ettımde
kuru kayısıda gun kuruşumu sert olan?
bende denemek ıstıyorum 25 gun

bıde sabah kahvaltısına domates salatalık falan yesek yasakmı oda
ılk 25.gundekı kahvaltı cok az geldıde ekmek peynır sadece

yok arkadaşım ben 5,5 kilo verdim bu diyetle 1,5 ayda kesinloikle verirsin bizler buradayız destek oluruz konu sahibimiz selin bizler onun tayfalarıyız o çok güzel kilolar verdi bu diyetle

hiç sorun değil zevkle cevaplarız ızgarada yaparsan daha iyi tabi köfteyi canım evet kayısı içlenmemişi olması daha iyi gün kurusu ilk tercih alışıyorsun zaten yapacaksan diyeti sayfamızı takip et canım bakliyatta tüketebiliyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…