Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

anammmmmm bildiğim yerden çıktı
anlatayım bacım brezilya fönü saça bağlı eger saçın hafif dalgalı ise o saça brezilya fönü yapıldığında saçın uzayan kısımları daldalanacak uç kısımları düz saçı yorabilir bakımı zor diye biliyorum sürekli keratin bakımı yapmak gerek benim fikrim saçını hiççç yorma olduğu gibi kullan ama diğer arkadaşlar da yazsınlar kafanda oturur fikirler

makyaj kısmına gelince daha önce fondoten kullanmadı isen kullanma bacım onun o yapsı cildi yorar onun yerine bb kremleri var çokkk hoş onu kullan üstüne hafif pudra sür doğal olur yaz günü için diğer türlü fondoten sıcakda yüzünde belli durur birde alacaksan mutlaka cildinde 1 ton açık al çok daha yararlı olur
eger ki alacaksan fondoten iyi bir markanın doğal olanını al bende max factor ün var arada nadiren kullanırım bacımm :KK34: birde yüzünde doğal durması iççin muhakkak makaj öncesi nemlendirici sür bu güneş kremi olabilir ben öyle yapıyorum 45 factörlük güneş kremini sürüyorum kahvaltı yapıyorum yüzüm onu emiyo ondan sonra bb kremi sürüp hafif pudra şeftali tonu allık harikaaaa oluyo :KK53:

bende fondoten kullanmayım diorum tatlım sadece düğünlere falan gidince sürmek için,özel günlerde yani. ama bb krem tavsiyen için teşekürler tatlım mutlaka kullanacam,direk bb krem deyip alabiliorum demi,markası falan varmı yoksa. bide güneş kremi hangisini kullanıosun ya,daha dün çıkışta almaya gittim karar veremedim hangisini alacağıma. allık hangisini kullanıosun :KK12: anam bende hepsini sordum haa :KK1: :KK1: fikirlerine önem veriorum bidenem oyüzden :KK19:

olsun valla ben 2 diyet büskevit yedim şimdi :KK53:
ama ama ben kızları çok özledim yaaaaaaaaaaa niye gelmiyorlar gülümmmmmmmm :KK43::KK43::KK43:

evet yaa niye gelmiyorlarrr özledim bendeeee selinim,şimdi de seni merak etmeye başladım yaa nerdesinn :KK50:

Şuan bende aynı şeyleri yaşıyorum melekcim ama bizimki şu yönden farklı ben arnavutum sevgilim tokatlı (alevi) 4 yıldır ne benim ailem onu nede onun ailesi beni kabul etti bi kere ayrılma kararı aldım 2 ay ayrı kalabildik dayanamadık yine devam ettik ama hala babası olmaz diyo çıldırmamak elde değil sanki benimle babası ömür geçirecek neymiş ben arnavutmuşum daha önce almışlar bi gelin göçmen anlaşamamışlar yahu her insan birmi yaaa allahım yaaa bizimkilerde alevi diye istemiyolar yoksa tokatlı eniştem var 2 gün önce ayrılma kararı aldık haftasonuna kadar denicez kendimize kabullendirmeye çalışıcaz son bi konuşma yapıcaz haftasonu kısmet bakalım ne yapıcaz ama ben onsuz nasıl yaşıcam bilmiyorum o benim herşeyim... :KK43:((

yaa canım çok üzüldüm durumuna. inşşalh sevdiğine kavuşursun tatlım hayırlısıyla :KK19:

günaydın şekerparelerimmmmmmmmmm :KK9::KK9::KK9:

filizcim çokkkkkkk üzüldüm resmen üzüntünü kalbimde hissettim okurken Allah yardımcınız olsun inşallah cumanın huru üzerinizde olur mutlu olursunuzz :KK16:

melekkkkkkkkkkkkkk kız deliiiiiiiiiii empati yaptım sadece bacıııııııııı ne kızıyon gülüm yaaaaa sen korursun demi beniii :KK43:

gülümmmmmmm bacımmm nasılsın bidenemmm ayyyy fikrimi sorman çokkk çok hoşuma gitti bacımmmm :KK19:
bidenem şimdi bb kremlerin birkaç markası var ben http://1.bp.blogspot.com/-3DMM3WC74eU/ULdY4n1iuCI/AAAAAAAAA3s/Qjyo1BDlV1U/s1600/bb.jpg bu çok güzel ama dediğim gibi en açığını alman tavsiyem daha hoç gösteriyo :KK34:

allık da flormarın bacım zaten hafif kullanıyorum çok doğal duruyo :KK34:

günaydın şekerparelerimmmmmmmmmm :KK9::KK9::KK9:

filizcim çokkkkkkk üzüldüm resmen üzüntünü kalbimde hissettim okurken Allah yardımcınız olsun inşallah cumanın huru üzerinizde olur mutlu olursunuzz :KK16:

melekkkkkkkkkkkkkk kız deliiiiiiiiiii empati yaptım sadece bacıııııııııı ne kızıyon gülüm yaaaaa sen korursun demi beniii :KK43:

gülümmmmmmm bacımmm nasılsın bidenemmm ayyyy fikrimi sorman çokkk çok hoşuma gitti bacımmmm :KK19:
bidenem şimdi bb kremlerin birkaç markası var ben http://1.bp.blogspot.com/-3DMM3WC74eU/ULdY4n1iuCI/AAAAAAAAA3s/Qjyo1BDlV1U/s1600/bb.jpg bu çok güzel ama dediğim gibi en açığını alman tavsiyem daha hoç gösteriyo :KK34:

allık da flormarın bacım zaten hafif kullanıyorum çok doğal duruyo :KK34:

ruj olarak da şu sıralar renkli rujlar oluyo nasıl desem rengi sarı ,yeşil bende 2 side var resil kırmızı yapıyo ,sarıda pembe o kadar doğal duruyo ki ve en az 4 saat duruyo çıkmıyo :KK52::KK52:

gülümm sağolasın bacımmmm agrım biraz var ilaç aldığım için biraz hafifledi ama operasyon korkutuyo beni valla bilmiyorum ne olacak

dün emir geldi şirketten neslihan diye arkadaşım var nişanlı yakınız baya emir söylemiş tek başına gitmeyim birşey derler beraber gidelim diye nesli de tamam demiş mesaj attı biz geliyoruz diye tamam dedim ama annem emirin saçları sakalı görecek olumsuz birsey diyecek diye kendimi yiyorum
kapı çaldı emir geldi anaaaaaaaaaaaaa emir saçları kesmiş sakalı kesmiş kıyafetleri salaş değil çokkkkkkkkk kulll ve hoş görünüyo gözlerim kocaman oldu resmen aşık oldum bumu benim sevgilim dedim sadece kirli sakal gibi sakalı derler ya dibim düştü o derece oldum annem süzüyo emiri ama birşey demiyo been dedim ne oldu saçlarına niye kestin dedimm senin için dedi ailen beni o şekil kabul etmez evine tekrar gelemezsem diye kestim dedi böyle iyi olmamışmı dedi şımarmasın diye evet hoş olmuş dedim ama harika olmuştuuuu işte herkes şok oldu bu çocuk beni seviyo galiba ya :KK17::KK17::KK17:

canım öncelikle geçmiş olsun şimdi nasılsın.. maaşaalahhhh :nazar::nazar::nazar::nazar: enişteye bak sen aylardır uzattığı saçları size gelirken kestiğine göre gerçekten çok değer veriyor sana ve ciddi düşünüyo canım benimm:KK16::KK16::KK16::KK16: çok sevindim senin adına inşallah bi an önce de iyileşirsin tatlım

herkese merhabalar

gününüz güzel geçsin inşallah, berivan sanırım rahatsızsın geçmiş olsun önemli birşey değildir umarım.

kendinize iyi bakın:KK66:

canım öncelikle geçmiş olsun şimdi nasılsın.. maaşaalahhhh :nazar::nazar::nazar::nazar: enişteye bak sen aylardır uzattığı saçları size gelirken kestiğine göre gerçekten çok değer veriyor sana ve ciddi düşünüyo canım benimm:KK16::KK16::KK16::KK16: çok sevindim senin adına inşallah bi an önce de iyileşirsin tatlım

kuzummmmmmmmmm nerelerdesin sennn çok merak ettik özledik selin ve ignisde kayıp:KK4::KK4:
ayyyyyyyy inşallah geçer bacı şimdi gayet iyiyim ama amel,yat korkutuyo bacımmm enişte Allah için çok iyi inşallah hep böyle olur :KK17:

Bacım neslihandan bir sigara aldım ve indim aşagı arkamdan geldi ben sigarayı yakmaya çalışırken ne yapıyorsun dedi görmüyormusun dedim saçmalama sen içmezsinki dedi aldı elimden kırdı sorunu artık söyleyecekmisin dedi ama ayşe de köşede arkadaşlar ile sigara içio ve bizim olduğumuz kısma bakıyo ben gömlegini düzeltir gibi yapıp diğer biletme kim gidecek dedim
bende sana bunu söyleyecektim dedi biletleri nesli ile burağa verelim onlar gitsinler aşkım dedi sen dedim ne işim var sen yoksun aşkım konsere gitmesek de oturup çay falan içsek olmazmı dedi olur bakalım dedim ama bu fikir çokkkkkkkkkkk hoşuma gitti tabi ben gülmeye başladım sen bana kızdın başkası ile gidecem diye ama bu imkansz dedi dudağıma yakın yanağımı öptü çok tandım renk attım resmen sonra elini tuttum o kız senden uzak dursun yoksa ne yapacağımı bilirim bir daha aynı hareketi göreyim bu kadar sakin olmam dedim elini tuttum yukarı çıktık
asla olmayacak dedi merdivende kulağıma :KK17::KK17::KK17::KK17:

kız bu çocuk seni pek seviyooo:KK52::KK52::KK52::KK52::118: iyi iyi süper taktik ayşeyi gördün mü daha yakın ol kudurur ohhh:KK47::KK47::KK47: canım içimizde büyütüp sinirlenip soğuyacağımıza söylemek ve karşı tarafı dinlemek en iyisi bence ama enişteye aferin:KK9::KK9::KK9:

kızlar yorumları okudukça cesaret geldi bana ne olur banada yardım edin bende 91 kiloyum liste nasıl hazırlanıyor ne olur bana yardım edin ben pek anlamam bu bilgisayardan netten falan ne olurrr lütfenn yalvarırım banada yardım edin

meleğimizi unutma kafamızı kırar yoksa :KK4: :KK9::KK9: bende bilmiorum yaa,seloşumla 2 gündür yazışamadık. igins kaç gündür yok. karanfil akşamları açardı o da açmadı dün bugün. bacılar nerdesinizzzz özledik yahuuu :KK12:

bende özledim canlarımmm ama netim kotalıydı malum öğrencilik:KK17: o yüzden dolmak üzere olunca giremedim canlarım tabi bide okul dershane kpss derken çok yoğun geçiyo günler sevgilimde evlilik konularını açmaya başladı ama daha çok erken ama çookkk seviyorumm:KK16::KK16::KK16:

kızlar yorumları okudukça cesaret geldi bana ne olur banada yardım edin bende 91 kiloyum liste nasıl hazırlanıyor ne olur bana yardım edin ben pek anlamam bu bilgisayardan netten falan ne olurrr lütfenn yalvarırım banada yardım edin

gel bacım gelllllllllllllll bak çizelgeme bende 91 kilodan düştüm olmaz diye birşey yok önce lütfen sakin ol karalı ve azimle neden kilo vermek istiyorsun bu çok önemli bu yazma sebebim çevren olmasın onlar boş boş konuşur kendin için vermek istediğini içinden tekrarla sonra
listemizi incele 1. sayfada ilk liste ve digerleri olmak üzere 25 günden oluşuyor selin arkadaşımız yayımladı diyetisyen listesidir öyle ortada olan sağlıksız liste değildir canım

sonra biz hep buradayız sana istediğin desteği gösteririz burası sadece diyet bölümümüz değil sorunlarımızı ,mutluluklarımızı paylaştığımız dostlar edindiğimiz bir yer bende aynı yolları geçtiğim için bilirim ne olur 2 gün girip gelmemezlik yapma destek en önemli şey diyette bu arada kendini tanıtırmısın kaç yaşındasın napar ne dersin evlimisin ...

evli 2çocuk annesiyim evdeyim yani ev hanımı ve kırizlere girdim habire kilo alıyorum ve yardımınıza ihtiyacım var birilerinin desteğine diyelim

:KK56: Bugün yediklerim:

7=>1 bardak limonlu su

7.30=> 1 küçük kutu süüt

9=>tulum peyniri+1 papatya dilim ekmek

10.30=>çay+2 kuru kayısı+1ceviz

12.30=>tavada 2 yumurta+1 paptya ekmek+domates+sivri biber

15=>4 yulaflı bisküvi

17=>4 küçüğünden kuru kayısı+1 bardak ılık su

19=>6 kaşık sebze yemeği+salata+1 dilim tam buğday ekmeği

21=>1 ince dilim karpuz+yarım kayısı

aralarda bol bol su tabiki :KK66: +1bardak da yeşil çay içtim bugün

Sizce nasıııııl :18:

canım sabahki kutu süt 200 ml oluyo ama bizim 100 ml içmemiz gerek bildiğim kadarıyla

kuzummmmmmmmmm nerelerdesin sennn çok merak ettik özledik selin ve ignisde kayıp:KK4::KK4:
ayyyyyyyy inşallah geçer bacı şimdi gayet iyiyim ama amel,yat korkutuyo bacımmm enişte Allah için çok iyi inşallah hep böyle olur :KK17:

canım işte yoğunluktan giremedim inan bende özledim ya arkadaşlarım psikopat gibi bakıyo tanımadığın insanları nasıl özlüyon diye siz anlamazsınız dedim:KK51::KK51:

canım ilk sayfayı okursan bütün bilgiler orda bide zumba yapıyoruz bol su içiyoruz sorularını seve seve cevaplarım

X